Hotel Slovenska Plaža****

Čierna Hora - Budva
Ubytovanie s polpenziou s možnosťou doobjednania All inclusive

Hotel sa nachádza v obľúbenom, rušnom hotelovom a apartmánovom komplexe, vzdialenom asi 500 metrov od historického centra mesta Budva s množstvom uličiek, námestí a mediteránskej zelene.

Popis:
Klimatizovaná recepcia, Wi-Fi pripojenie na recepcii zadarmo, niekoľko reštaurácií, barov, obchodov so suvenírmi, kaviarní, pizzerií, cukrární, butikov, ambulancia, dva bazény s morskou vodou, jeden s atrakciami pre deti, ležadlá pri bazéne, parkovisko.

Ubytovanie:
Izba pre 2 až 3 osoby – dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky pre tretiu osobu. Sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, SAT TV, telefónom a klimatizáciou. Niektoré izby majú balkón/terasu.

Strava:
Polpenzia – raňajky a večere podávané formou švédskych stolov. Alebo All inclusive – raňajky, obedy a večere podávané formou švédskych stolov, nápoje k jedlu, nápoje miestnej výroby – víno, džúsy, nealko nápoje, káva, voda, pivo, miestne likéry a brandy podávané v čase od 10:00 do 24:00 hod, zmrzlina alebo miestne dezerty o 11:00, zákusok alebo miestne dezerty z ovocia o 16:00 hod, živá hudba každý večer, raz do týždňa folklórny večer, športové animácie (vodný aerobic, joga, pilates, škola plávania, cvičenie vonku) s animátormi, detské animácie (vonkajšie/vnútorné ihrisko) s detskými animátormi.

Pláž:
Dlhá kamienkovo – piesočnatá pláž, vzdialená cca 50 – 150 metrov od komplexu s množstvom vodných atrakcií pre deti a dospelých. Nachádza sa tu mnoho plážových barov a reštaurácií. K dispozícii sprchy a možnosť prenájmu ležadiel a slnečníkov za poplatok.Nástupné miesta pre autobusovú dopravu platia pri minimálnom počte 8 osôb na dané nástupné miesto.

Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby ZDARMA!

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie s polpenziou / All inclusive v izbe pre jednu osobu, služby delegáta, poistenie insolventnosti CK, DPH
Zľavy:
Dospelý na prístelke - 10%
Dieťa od 2 - 7r. na prístelke - 50%, dieťa od 7 - 12r. na prístelke - 30%
Povinné príplatky: pobytová taxa 16 € /os./7nocí, deti do 12 r. neplatia pobytovú taxu parkovné 4 €/auto/deň.
Možnosti príplatku: 1/1 + 60%, doplatok za plnú penziu - 69€/os/pobyt, komplexné cestovné poistenie 1,6€/os.deň
Doprava: individuálna, v prípade kolektívu autobusováKontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX