Hotel Rinaldi***

Ubytovanie s polpenziou
plážový servis v cene
 
Hotel Rinaldi je situovaný v severnej časti Rimín, vzdialený od piesočnatej pláže približne 150m. Súčasťou hotela je príjemná kvetinová záhrada s terasou. Klienti zaiste ocenia služby reštaurácie, ktorá ponúka miestne špeciality. Rodiny s deťmi ocenia detské ihrisko v bízkosti ako aj viacúčelové športoviská. V areáli hotela sa nachádza parkovisko. Hoteloví hostia môžu využívať služby súkromnej pláže, v cene je zahrnutý plážový servis prislúchajúci každej izbe.
 
Popis:
V hoteli sa nachádza nonstop recepcia, komfortná jedáleň a taktiež dve spoločenské miestnosti s TV, DVD a CD prehrávačom. V areáli sa nachádza parkovisko. Hoteloví hostia môžu využivať služby súkromnej pláže. V cene ubytovania je zahrnutý plážový servis prislúchajúci ku každej izbe. Prekolektívne skupiny je umožnené ubytovanie v Depandenci Rinaldi v zialenom 50m od hotela, pričom strava a iné služby sú využívané v hoteli Rinaldi. 
 
Ubytovanie:
Ubytovanie je zabezpečené v 2, 3 a 4-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. HOtel je 3-poschodový a vybavený výťahom. Hotel ponúka bezplatné wifi pripojenie. Izby sú zariadené štandardne a účelovo, k vybaveniu patrí TV a vlastná kúpelňa. 
 
Strava:
Strava je zabezpečená v hotelovej reštaurácii formou polpenzie, pozostáva z kontinentálnych raňajok podávaných formou bufetových stolov a večere formou výberu z 2 menu, k tomu šalátový bufet a dezert/ovocie.

Doporučujeme:


Nástupné miesta pre autobusovú dopravu platia pri minimálnom počte 8 osôb na dané nástupné miesto.

Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby ZDARMA!

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie v hoteli s klimatizáciou a bohatou polpenziou pre jednu osobu, plážový servis, poistenie insolventnosti CK, DPH.
Stravovanie: doplatok - plná penzia 39€/pobyt 
Povinné príplatky: komplexné cestovné poistenie 1,8 €/os.deň, pobytová taxa 14€/pobyt od 14r.
Doprava: klimatizovaným  autobusom 75 € / osoba, možnosť rezervácie miesta v autobuse - miestenka 7 €.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: