13. Hotel Magriv***

NAJVÝHODNEJŠÍ BALÍK: ubytovanie+polpenzia+LUX doprava      

Obľúbený zrekonštruovaný trojhviezdičkový hotel Magriv sa nachádza 150 m od mora a svojej súkromnej pláže. Je situovaný v blízkosti hlavnej promenády dlhej cca 20km s mnohými kaviarničkami, obchodmi a množstvom zabavných atrakcií pre návštevníkov tohto rušného prímorského letoviska. Verejná pláž je hosťom k dispozícii vo vzdialenosti približne 500 m od hotela.
Popis:
Hotel disponuje recepciou, výťahom, barom, hotelovou reštauráciou, záhradou, slnečnou terasou, detským kútikom, nefajčiarskymi a rodinnými izbami, úschovňou batožiny, parkoviskom a súkromnou plážou. Verejné priestory hotela ponúkajú wi-fi zadarmo, hostia môžu využiť i požičovňu bicyklov.

Ubytovanie:
Hotel ponúka ubytovanie v 2 až 4 lôžkových izbách. Každá izba má k dispozícii vlastné sociálne zariadenie a kúpeľňu vybavenú sprchovým kútom, sušič vlasov,  telefón, trezor, TV, ventilátor. Izby majú výhľad do záhrady alebo na more, väčšina z nich má vlastný balkón (na vyžiadanie).

Stravovanie:
Formou polpenzie / plnej penzie v hotelovej reštaurácii – sladké a slané raňajky formou bufetových stolov, na večeru výber z dvoch menu, miešaný bufet, ovocie alebo dezert.
Doporučujeme:
 • 03. Vila Zdravka***

  03. Vila Zdravka***

  Chorvátsko Makarska
  Ubytovanie - prenájom - štúdiá, apartmány
   ...
  Cena: 359 Eur
 • 02. Vila Hermina

  02. Vila Hermina

  Chorvátsko Tučepi
  Ubytovanie - prenájom izby, štúdia, apartmánov
  ...
  Cena: 359 Eur

Nástupné miesta pre autobusovú dopravu platia pri minimálnom počte 8 osôb na dané nástupné miesto.

Dieťa do 2 rokov bez nároku na služby ZDARMA!

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie v hoteli s bohatou polpenziou pre jednu osobu, luxusnú autobusovú dopravu, poistenie insolventnosti CK, DPH.
Stravovanie: doplatok- plná penzia 49€/pobyt
Možnosti príplatku: komplexné cestovné poistenie 1,8€/os.deň.
Povinné príplatky: pobytová taxa 14€/pobyt od 14r, plažový servis (1x slnečník + 2x lehátko) - 84€/pobyt/izba
Doprava: klimatizovaným  autobusom 75 € / osoba, možnosť rezervácie miesta v autobuse - miestenka 7 €.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: