KUBA Havana 4*/ Varadero 5*

Exotická dovolenka na Kube

Havana + Varadero - All inclusive

Transfér: BA - let.Schwechat - BA - GRÁTIS

Nekonečné biele pieskové pláže zaliate slnkom, tyrkysovo modre more, bohatá archutektúra a umenie, nádherná nedotknúta príroda, pestrofarebný podvodný svet, unikátne živočichy a rastliny. Typická vôňa cigár, osviežujúce miešané nápoje pri temperamentnej živej hudbe, či excelentná kuchyńa. Aj taká je Kuba, exotický ra pod slnkom.
 
Hotel MEMORIES MIRAMAR****
Hotel sa nachádza v novej časti Havany v exkluzívnej rezidenčnej štvrti 8 km od centra mesta. Je trojposchodový a bol otvorený v roku 2006.

Popis:
K jeho vybaveniu patrí recepcia, trezor, zmenáreň, výťah, novinový stánok, kaviareň, bar, reštaurácia, konferenčné priestory, fitness centrum, parkovisko a iné. Hotel ponúka aj možnosť internetového pripojenia a pre hostí je k dispozícii bazén.

Ubytovanie:
Izby sú klimatizované, vybavené manželskou posteľou alebo dvoma oddelenými lôžkami, vlastným sociálnym zariadením, SAT TV, telefónom, trezorom, minibarom a sušičom na vlasy. Okrem dvojlôžkových izieb hotel ponúka možnosť ubytovania aj v apartmánoch.

Hotel IBEROSTAR LAGUNA AZUL*****
Nachádza sa priamo pri krásnej piesočnatej pláži s bielym pieskom. Očarí Vás centrum Varadera s barmi, reštauráciami a nákupnými možnosťami. Uspokojí aj naročných klientov svojou kvalitou a službami.

Popis:
Hotel je postavený v klasickom koloniálnom štýle. Nachádza sa tu vstupná hala s recepciou a posedením, internetový kútik (za poplatok), bufetová reštaurácia, 6 špecializovaných reštaurácii (talianska, ázijská, mexická, stredomorská a kubánska kuchyňa), gurmánska reštaurácia, reštaurácia na pláži (otvorená len počas dňa), 2 snack bary, Lobby bar, Sport bar, 2 bazény, slnečná terasa, Swim-up Pool Bar. Lehátka, slnečníky a plážové osušky sú poskytnuté zdarma.

Ubytovanie:
Hotel má 1035 izieb v niekoľkých budovách, všetky sú komfortne zariadené. V izbách Deluxe sa nachádza kúpeľňa, sušič vlasov, telefón, trezor, SAT TV, minibar. Taktiež v izbách nájdete žehličku / žehliacu dosku, izby sú klimatizované, majú balkón alebo terasu.

Zábava a šport:
Klientom sú k dispozícii 2 tenisové kurty, fitnesscentrum. Máte možnosť zahrať si stolný tenis, šípky, volejbal. Nájdete tu viacúčelové športové ihrisko, saunu, jacuzzi. Na pláži je možnosť prenajatia si vodných bicyklov, kajakov. Stredisko ponúka pestrý denný a večerný zábavný program.


Možnosti výletov

CITY TOUR - ZAHRNUTÝ UŽ V CENE ZÁJAZDU!
Prehliadka mesta Havana so sprievodcom. Privíta vás Che na Námestí revolúcie, najdlhšia cigara na svete zapísaná v Guinessovej knihe rekordov. Navštívte Námestie katedrály, miesto, kde samotný Fidel Castro vymenil po dlhých rokoch uniformu za oblek. Zoznámite sa s Giraldillou, dámou, ktorá vám odhalí nielen kolienko spod sukne, ale aj tajomstvo kubánskeho rumu. Pochopíte, prečo sa stala symbolom tohto mesta. Miesto, kde bola Havana založená, prastará Ceiba vám porozpráva o tajomstvách guvernérov. Staré námestia sú tu pod patronátom UNESCO. Capitolio, Centrálny park a Prado, plné ťažkého mramoru. Odfoťte si staré veterány, v ktorom sa možno vozieval aj Al Capone. Hemingway vedel, prečo túto krajinu miloval a vy sa zaľúbite tiež. V najslávnejšom bare Floriddita si môžete štrngnúť priamo s maestrom stratenej generácie. V rámci výletu máte zabezpečený obed v priestore reštaurácie, ktorá očarí svojou špecifickosťou a exotikou. Osviežite sa kokteilom daiquiri a mojitom na miestach, kde ich popíjal samotný Hemingway.

Údolie Viňales – exotika, tabak, kubánske cigary
Zábavná provincia ostrova Kuba do Piňar del Rio je známa najlepším tabakom na svete. Spoznajte dom roľníka a zložitý postup pri pestovaní a zbere tabakových listov. V rámci výletu navštívite fabriku, v ktorej sa ručne šúľajú cigary. Tu dostanete najkvalitnejšiu cigaru za najlepšiu cenu. Okúste skvelé kúpanie v teplom Karibiku. Zaiste neodmietnete pozvanie na mojito. Podmanivou je taktiež návšteva jaskyne Indian. V rámci výletu je klientom zabezpečené občerstvenie a obed v miestnej hotelovej reštaurácii. 


Doporučujeme:
 • 03. Vila Zdravka***

  03. Vila Zdravka***

  Chorvátsko Makarska
  Ubytovanie - prenájom - štúdiá, apartmány
   ...
  Cena: 359 Eur
 • 001. Hotel Nikola***

  001. Hotel Nikola***

  Chorvátsko Vodice
  NAJVÝHODNEJŠÍ BALÍK: ubytovanie+polpenzia+LUX doprava*   ...
  Cena: 304 Eur

BONUS pre našich klientov:

1. CITY TOUR v cene zájazdu
2. Možnosť využitia bezplatného parkovania pre osobné auto v Bratislave počas pobytu + transfér z BA na letisko Viedeň Schwechat a späť.


Harmonogram zájazdu:
22.09.2017
- v skorých ranných hodinách transfér z Bratislavy na letisko Schwechat LUX autobusom CK AZAD. Odlet na Kubu s prestupom v Paríži. Vo večerných hodinách príchod do Havany, súkromný transfér z letiska na hotel v HAVANE,  ubytovanie.
23.09.2017 - CITY TOUR - prehliadka hlavného mesta Havana s anglicky hovoriacim sprievodcom
24.09.2017 - osobné voľno, možnosť výletu Vinales
25.09.2017 - súkromný transfer na Varadero
25.09.-02.10.2017 - pobyt na Varadere, možnosti fakultatývnych výletov
02.10.2017 - súkromný transfer na letisko v Havane, v poobedných hodinách odlet do Viedne s prestupom v Amsterdame
03.10.2017 - prílet do Viedne, transfér LUX autobusom CK AZAD z letiska Schwechat do Bratislavy v poobedných hodinách

Cena za osobu/pobyt  - 1955€
Cena zahŕňa: ubytovanie - 3 noci v 4* hoteli v HAVANE s raňajkami a 7 noci 5* hoteli so službami  Allinclusive na Varadero, letenka Viedeň- Havana a späť vrátane letiskových poplatkov*, transfér Bratislava - Viedeň - Bratislava, možnosť parkovania v uzavretom areáli v Bratislave, súkromný transport: Letisko - Havana - Varadero - Letisko, City tour (prehliadka Havany s anglickým sprievodcom, obed), služby delegáta, poistenie insolventnosti CK, DPH.
*v prípade návýšenia letiskových poplatkov a odletových táx pred odletom si CK AZAD vyhradzuje právo na zmenu ceny

Cena nezahŕňa:  víza cca 30€/os.; komplexné cestovné poistenie 2,20€/deň, fakultatívne výlety a vstupy do pamiatok.

Možnosti fakultatívnych výletov z HAVANY:
CITY tour - v cene zájazdu 
Exkurzia VINALES - 60€

Možnosti fakultatívnych výletov z VARADERA (možnosť zakúpenia na mieste):

Nepovinné príplatky: na základe požiadaviek možnosť predĺženia pobytu HAVANA / VARADERO - info v CK AZAD.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: