Starobylá Praha

Svojimi mnohopočetnými pamiatkami a atrakciami sa radí medzi jedno z najnavštevovanejších miest v srdci Európy.
 
Navštívte s nami Karlov most, po ktorom prejde každodenne niekoľkotisíc návštevníkov, dotknite sa sochy Sv. Jána Nepomuckého na privodenie si šťastia a zaistenie si opätovného návratu do Prahy. Pozrite si s nami Pražský hrad - najväčší starobylý hrad na svete, Vyšehrad - ktorého tradícia je opradená množstvom povestí, Orloj - kde sa každú hodinu v dvoch okienkach nad astrolábom objavuje 12 apoštolov. Zabavte sa s nami v bludisku a navštívte známe osobnosti v múzeu voskových figurín.
Poznávacie zájazdyPROGRAM

1. deň
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách, príchod do Prahy - srdca Európy, prehliadka mesta: Hradčany, Chrám sv. Víta, Malá Strana, Pražský hrad, Zlatá ulička, Staré mesto, Radnica, Orloj, Prašná brána, Václavské námestie. Ubytovanie a nocľah.
 
2. deň
Raňajky, návšteva Vyšehradu a Židovského mesta – Jozefov. Popoludní návšteva Petřína, osobné voľno. Nocľah a ubytovanie.
 
3. deň
Možnosť návštevy múzeí, poobedný výlet na Karlštejn. Odchod domov, príchod na Slovensko vo večerných hodinách.

Cena: 75€ / 3-dňový zájazd
Termíny v roku 2015: 
05.06. – 07.06., 11.09. – 13.09.

V cene je zarátané: doprava luxusným klimatizovaným autobusom, 2x ubytovanie s raňajkami, sprievodca CK, DPH, poistenie insolventnosti CK.

V cene nie je zarátané: poistenie – možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 1,60€/os./deň, obojsmerná miestenka v cene 7€ (možnosť výberu sedadla), príplatok za 1/1 izbu 30€/noc. Vstupy do kultúrnych pamiatok.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX