07. chata Kosodrevina - Jasná - Juh


Cena od 160€ / 5 dní

Chata Kosodrevina (turistická ubytovňa*) leží na južných svahoch Nízkych Tatier, na úpätí Chopku, uprostred najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku  - Jasná. Ako už napovedá názov chaty, jej poloha je v pásme kosodreviny v nadmorskej výške 1500 m. Dostupná je len lanovkou zo Srdiečka v Bystrianskej doline. Zjazdové trate vedú priamo pred chatu.

BALÍKOVÁ CENA:
Cena pre ZŠ: 160€ / 5 dní
Cena pre SŠ: 170€ / 5 dní

Lyžiarske výcviky

Ubytovanie:
Chata poskytuje ubytovanie v dvoj, troj, štvor, päť, šesť, sedem až osem miestnych izbách a apartmánoch. Izby sú rozdelené na izby so sociálnym zariadením a bez. Na izbách so sociálnym zariadením je toaleta a vaňa alebo sprchovací kút. Izby bez sociálneho zariadenia sú vybavené umývadlom. Spoločné sprchy a toalety sú na každom poschodí.

Vybavenie strediska:
Chata  disponuje jedálňou a reštauráciou. V priestoroch jedálne je aj pódium vhodné pre rôzne spoločenské hry alebo aktivity. Pre hostí je tiež k dispozícii veľké premietacie plátno s projektorom a reproduktormi, ktoré sa tiež nachádza v jedálni. Ďalší projektor sa nachádza v priestoroch lobby baru pri recepcii. Tu je k dispozícii aj bezplatný ping pong. V čase voľna môžete využívať biliardový stôl, dva stoly na stolný futbal alebo šípky. 

Vleky:
Chata je situovaná 50m od kabínkovej lanovky Gondola, ktorá prepojuje južnú stranu Chopku so severnou a len pár metrov od novovybudovanej kabínkovej lanovky z Krupovej až priamo k chate. Chata je len 200 m od štvorsedačkovej lanovky zo Srdiečka až po chatu. Taktiež je rovno pod hotelom svah s pomou, ktorý je vhodný pre menej náročných lyžiarov.

BALÍKOVÁ CENA:
ubytovanie s polpenziou na 4 noci, pitný režim, 5-dňový skipas v JASNEJ, poistenie insolventnosti CK, DPH, pedagogický dozor pri počte 1/10 grátis

DOPRAVA
V príprade záujmu Vám radi pripravíme aj ponuku autobusovej dopravy za výhodnú cenu.
 
SKI  PROFI
výcvik lyžovania a snowboardovania s profesionálnymi inštruktormi (skupina max 15 deti).
Cena profesionálneho inštruktora na:
1 deň - 90€
4 dni - 300€
5 dní - 360€

SKI EXTRA
výcvik lyžovania a snowboardovania* s našimi animátormi a profesionálnym inštruktorom. Organizovanie večerných programov našimi animátormi. Darček pre každého účastníka - DVD s fotografiami z pobytu.
*samostatná snowboardová skupina bude otvorená pri minimálnom počte 8 detí
Doplatok za SKI EXTRA: 33€ / dieťa / pobyt

ZDRAVOTNÍK
PLUS - 320€/pobyt
odborne spôsobilí zdravotník (lekár, zdravotná sestra, pôrodná asistentka alebo záchranár) s lekárničkou

V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. 

Naša doprava
Do lyžiarskych stredísk Vás dopravíme našimi vlastnými 49 až  63 miestnymi luxusnými autobusmi SCANIA IRIZAR PB. Autobusy sú vybavené bezpečnostnými pásmi, DVD, minibarom a chladničkou.
 
Možné príplatky:

Požičovňa lyžiarskeho výstroja  
Lyžiarsky komplet od 8€/deň
Snowboard komplet od 9€/deň
Lyžiarska prilba od 3€/deňBonus - tričko a DVD
 


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: