001. Hotel Nikola***

NAJVÝHODNEJŠÍ BALÍK: ubytovanie+polpenzia+LUX doprava*      
Pri individuálnej doprave pobyt v termíne: 07.09 - 14.09.2019 - 8dní/7nocí

Posledná voľná izba za špeciálnu balíkovú cenu!

Príjemný rodinný hotel sa nachádza v kľudnej časti Vodíc iba 300 metrov od kamienkovej pláže. Do centra mesta sa dostanete 15 minútovou prechádzkou popri pobreží alebo turistickým vláčikom. Svojim moderným  vybavením zaiste uspokojí i náročnejšiu klientelu.

Popis:
Hotel disponuje recepciou so zmenárňou, klimatizovanou reštauráciu a kaviarňou s posedením na vonkajšej terase v záhrade so slnečníkmi. Hostia majú k dispozícii vyhradené parkovisko v areáli hotela. Mimo hlavnej sezóny môžu hostia využívať krytý bazén a welness. Internet vo vstupnej hale hotela.

Ubytovanie:
Moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky sú vybavené WC so sprchou, balkónom, klimatizáciou, TV / SAT, minibarom s chladničkou a telefónom.

Strava:
Polpenzia, raňajky formou bohatého bufetového stola vrátane nápojov, večere formou: polievka, hlavné jedlo – výber z 2 – 3 menu, šalátový bufet, ovocie. Nápoje k večeri sú za poplatok.

Šport a zábava:
V blízkosti sa nachádza požičovňa bicyklov a cestných skútrov. Pláž ponúka rôzne vodné športy, požičovňu vodných bicyklov a lodiek, motorových člnov, vodných skútrov, tobogan, volejbalové ihriská, tenisové kurty a v blízkosti minigolf. Všetky atrakcie sú za poplatok.
 


Doporučujeme:

Nástupné miesta pre autobusovú dopravu platia pri minimálnom počte 8 osôb na dané nástupné miesto.
Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby 
GRÁTIS

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie s polpenziou v dvojlôžkovej izbe pre  jednu osobu + obojsmernú autobusovú dopravu LUX BUSom* (za doplatok), klimatizáciu, služby delegáta, poistenie insolventnosti CK, DPH.

BONUS: 1x nápoj počas cesty našim ​autobusom
Doprava: luxusným klimatizovaným  autobusom, obojsmerná miestenka 7 €.

Povinné príplatky: pobytová taxa 12 € /os/7nocí, deti 12-18 r. 6 € /7 nocí
Poistenie: komplexné cestovné poistenie 1,8 €/os.deň.
Možnosť príplatku: 1/1 + 30  %.
Príplatky na mieste: zvieratá 10 € /1deň na vyžiadanie.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: