SnowAZADland 2017Termíny:
19.02. - 25.02.2017 - BA, TT, NR
26.02.-04.03.2017 - BB, TN, ZA
05.03.-11.03.2017 - KE, PO

Akciová cena do 19.02.2017: 135€
 
Zalyžuj si s nami v najlepšom a najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku - JASNÁ! CK AZAD ti prináša lyžovačku akú si ešte nikdy nezažil. Čakajú na teba naši skvelí lyžiarski a snowbordoví inštruktori,  veľa snehu, priateľov a zábavy. 

Zimný tábor
Čo na teba čaká?
Nezabudnuteľná lyžovačka v Jasnej pre začiatočníkov i pokročilých, snowbordový výcvik, návšteva aquaparku Tatralandia, crazy adrenalínové jazdy, stavba snehových figurín, bláznivé snežné hry a FreeStyl-ové preteky na všetkom, na čom dokážeš jazdiť. Po večeroch sa ti o zábavu postará náš kreatívny animačný tím a možno príde aj Yeti. 

Ubytovanie

www.hotelmier.sk
Hotel Mier ponúka ubytovanie v 3, 4 a 5 lôžkových izbách. Každá je zrekonštruovaná, vybavená kompletným sociálnym zariadením a balkónom s prekrásnym výhľadom na okolitú prírodu.

www.chatatrinec.sk
Areál chaty Třinec má celkovú kapacitu 120 osôb. V hlavnej budove sa nachádza TV-SAT, barový pult, WIFI, jedáleň a krytá letná terasa s krbom. Ubytovanie je v 4 samostatných objektoch s 13 moderne zariadenými 1, 2, 3 a 4-lôžkovými izbami s vlastným sociálnym zariadením, spoločenskou miestnosťou a TV. Kapacita jedného objektu je 30 osôb. Pre veľkú skupinu je možnosť využiť ubytovanie v samostatnom drevenom zrube s kapacitou 50 osôb so spoločným sociálnym zariadením.

 
Návšteva Aquaparku Tatralandia

Cena zahŕňa: ubytovanie, 3x denne stravu, pitný režim, poistenie insolventnosti CK, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, lyžiarskych a snowborodových inštruktorov, odmeny do súťaží, DPH.

Autobusová doprava – prístup na trase: BA, TT- Zeleneč, Nitra, Trenčín, Banská Bystrica, Žilina, Ružomberok, Košice, Poprad, Prešov - 33€
Nástupné miesta platia pri minimálnom počte 8 účastníkov na jedno nástupné miesto.
Individuálna doprava – doplatok za dopravu k vlekom: 15€.

5-dňový skipass v stredisku JASNÁ 65€
Skipas Opalisko, Lopušná dolina: 8€/deň

Požičovňa lyžiarskeho výstroja/deň:
Lyžiarsky komplet....................od 8€
Snowbordový komplet ...........od 9€
Lyžiarska prilba........ ................... 3€

Ceny výletov:
Aquapark Tatralandia................................ 15€

Upozornenie: Jednotlivé termíny sa budú realizovať pri minimálnom počte 30 detí v termíne!

Lyžujeme v Jasnej

Využívame služby:
© 2000 - 2017 AZAD