SnowAZADland 2020Vyhľadaj termín
Rezervuj si termín


Termín:
16.02. - 21.02.2020

Akciová cena do 31.12.2019: 145€
Akciová cena do 31.01.2020: 155€

Zaži spolu s nami najlepšiu jarnú lyžovačku vo Vysokých Tatrách na Štrbskom Plese! Vychutnaj si prekrásny výhľad zo Soliska a množstvo perfektne upravených zjazdoviek. CK AZAD ti prináša lyžovačku akú si ešte nikdy nezažil. Čakajú na teba naši skvelí lyžiarski a snowbordoví inštruktori,  veľa snehu, priateľov a zábavy. 

Si prihlásený na Novoročné Šialenstvo 2020 a už teraz vieš, že jeden tábor nestačí? Tak neváhaj, sprav si rezerváciu aj na Snow AZADland 2020 a ako darček získaš na jarnom tábore vstup do aquaparku AQUACITY POPRAD GRÁTIS.
 
Zimný tábor

Čo na teba čaká?
Nezabudnuteľná lyžovačka v nádhernej panoráme Štrbského Plesa pre začiatočníkov i pokročilých, snowbordový výcvik, návšteva aquaparku AQUACITY POPRAD, navštívime Ľadový Dóm na Hrebienku, crazy adrenalínové jazdy, stavba snehových figurín, bláznivé snežné hry a FreeStyl-ové preteky na všetkom, na čom dokážeš jazdiť. Po večeroch sa ti o zábavu postará náš kreatívny animačný tím a možno príde aj Yeti. 

Ubytovanie

www.hotelrysy.sk
Hotel Rysy*** sa nachádza v malebnom prostredí Vysokých Tatier, v horskej obci Tatranská Štrba. Poloha hotela je dobrým východiskovým bodom na výlety do celých Vysokých Tatier a lyžiarského strediska na Štrbskom Plese.
Hotel poskytuje ubytovanie v 2 lôžkových izbách a rodinných apartmánov s možnosťou prístelky. Izby disponujú vlastným sociálnym zariadením a balkónom.
 
Návšteva Aquaparku Tatralandia

Cena zahŕňa: ubytovanie, 3x denne stravu, pitný režim, poistenie insolventnosti CK, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, lyžiarskych a snowborodových inštruktorov, odmeny do súťaží, DPH.

Autobusová doprava – prístup na trase: BA, TT, NR, TN, BB, ZV, PB, ZA, MT, RK, LM - 35€
Nástupné miesta platia pri minimálnom počte 8 účastníkov na jedno nástupné miesto.

5-dňový skipass v stredisku Vysoké Tatry -  75€

Požičovňa lyžiarskeho výstroja/deň:
Lyžiarsky komplet....................od 8€
Snowbordový komplet ........... od 9€
Lyžiarska prilba........................... 3€

Ceny výletov:
AQUACITY POPRAD................................ 15€
večerná sánkovačka (Hrebienok).............. 25€


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX