Novoročné šialenstvo 2017



Termín: 02.01. – 07.01.2017


Preč s nudou! Neseď doma len tak sám. Vezmi kamošov a pridaj sa k nám. Novoročné šialenstvo na lyžiach a snowboarde práve začína.
 
Príď si užiť skvelú zábavu medzinárodného tábora, zasnežené svahy, kvalitné vleky a nádhernú prírodu Západných Tatier. Čakajú Ťa naši skúsení lyžiarski a snowboard-oví inštruktori. Lyžujeme na Liptove v najväčšom a najlepšom lyžiarskom stredisku na Slovensku v SKI Jasná, kúpeme sa v Tatralandi. Staviame snežné figuríny, hrajeme bláznivé snežné hry, máme snowfun karneval a nezabudnuteľné večerné programy.
Novoročné šialenstvo

Čo na Vás čaká?
Skvelá lyžovačka pre začiatočníkov aj pokročilých, snowboardový výcvik, návšteva aquaparku Tatralandia, „crazy“ adrenalínové jazdy, či bláznivý kurz prežitia na horách. Nezabudnuteľným sa stane aj video z vašich lyžiarskych úspechov, ktoré si počas tábora spolu natočíme.
Tak neváhaj a vykroč do nového roka vo veľkom štýle!

Ubytovanie:  www.chatatrinec.sk
Areál chaty Třinec má celkovú kapacitu 120 osôb. V hlavnej budove sa nachádza TV-SAT, barový pult, WIFI, jedáleň a krytá letná terasa s krbom. Ubytovanie je v 4 samostatných objektoch s 13 moderne zariadenými 1, 2, 3 a 4-lôžkovými izbami s vlastným sociálnym zariadením, spoločenskou miestnosťou a TV. Kapacita jedného objektu je 30 osôb. Pre veľkú skupinu je možnosť využiť ubytovanie v samostatnom drevenom zrube s kapacitou 50 osôb so spoločným sociálnym zariadením.

Lyžujeme...
V srdci Liptova v Závažnej Porube – Opalisko,  na Dolinkách či v najväčšom a najznámejšom stredisku na Slovensku - SKI Jasná. Každý si príde na svoje. Nezabudnuteľným sa stane aj zážitok nočnej sánkovačky.

Doplatkové služby:
Autobusová doprava – prístup na trase: BA, TT, NR, BB, KE, PO: 33€
Individuálna doprava – doplatok za dopravu k vlekom: 15€
5-dňový skipass v stredisku JASNÁ 65€
SKI Opalisko, Lopušná dolina: 8€/deň

Požičovňa lyžiarskeho výstroja:
Lyžiarsky komplet: od 8€/deň
Snowbord komplet: od 9€/deň
Lyžiarska prilba+kukla: od 3€/deň

Cena zahŕňa: ubytovanie, 3x denne stravu, pitný režim, lyžiarskych aj snowboardových inštruktorov, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, odmeny do súťaží, pohotovostné vozidlo, animačný tím, insolventnosť CK, DPH. Doprava k lyžiarskym vlekom počas celého pobytu.

Ceny výletov:
Aquapark Tatralandia................................ 15€
Viac informácií o tábore v CK AZAD, na  www.azad.sk,  e-mailom azad@azad.sk alebo na tel. čísle 0905279070.

Pri rezervácii tábora do 30.11.2016 cena pobytu 115€

POZOR! V prípade individuálnej dopravy je potrebné uhradiť príplatok za dopravu k vlekom 15€!

Využívame služby:




© 2000 - 2017 AZAD