Vianočná Budapešť

Termíny zájazdu: 17.12.2016
Cena: 19€

Navštívte s nami metropolu Maďarska, ktorá je jedným z najkrajších miest Európy. Na svoje si prídu nielen milovníci histórie, ale hlavne milovníci dobrého jedla, vína, vianočného punču a maďarských špecialít. Zažite s nami romantickú predvianočnú atmosféru vianočných trhov na jednom z najkrajších budapeštianskych námestí - na Vörösmárty tér. Toto námestie sa nachádza na konci známej „Váci utca“, najdlhšej pešej zóny Budapešti. Každoročne ho zdobí veľký adventný veniec a drevený betlehem.
Vianočné zájazdy
Program zájazdu:
Odchod z Bratislavy v ranných hodinách, po príchode do Budapešti okružná autokarová prehliadka mesta - Hradná štvrť s Budínskym hradom, kostolom sv. Mateja a Rybárskou baštou, Gellértova hora s Citadelou, pokračovanie Námestím hrdinov a Andrássyho triedou, Bazilika Sv. Štefana a Parlament. Po skončení prehliadky návšteva Vianočných trhov na Námestí Vörösmarty tér, pred slávnou kaviarňou Gerbaud. Fasáda kaviarne sa v predvianočnomčase zmení na adventný kalendár a každý deň o 17:00 hod. sa otvorí jedno okno s umeleckým dielom. Na námestí sú postavené drevené domčeky s vianočnou a ľudovou výzdobou s ponukou umeleckých predmetov a kulinárskych špecialít. Maškrtné jazýčky neodolajú voňavým lángošom, pagáčom, či sladkým koláčom a štrúdľam, varenému vínku a pálenke. Možno, že práve tu nájdeme drobnosti, ktorými potešíme najbližších. Návrat na Slovensko vo večerných hodinách.

Zájazd sa realizuje pri minimálnom počte 40 účastníkov.
V prípade organizovanej skupiny - ľubovoľný termín na vyžiadanie.

V cene je zarátané: doprava luxusným klimatizovaným autobusom, sprievodca CK, poistenie insolventnosti CK, DPH.

V cene nie je zarátané: poistenie – možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 1,60€/deň, obojsmerná miestenka v cene 7€ (možnosť výberu sedadla), vstupy do kultúrnych pamiatok. Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX