01. Luxusné apartmány Ivo*** s polpenziou


Ďakujeme za Vašu priazeň v sezóne 2019 v apartmán. dome IVO v TUČEPI.

Tešíme sa na Vás v sezóne 2020!

NOVÁ PONUKA UŽ ČOSKORO:)

Novovybudovaný krásny apartmánový dom Ivo sa nachádza v centre letoviska Tučepi. Je vzdialený od promenády len 30m. Tento objekt  ponúka kvalitné ubytovanie, príjemné okolité prostredie, výhodnú polohu a záruku skvelej dovolenky. Umiestnenie objektu je v pokojnej časti letoviska s výhodnou dostupnosťou k promenáde a moru.
Popis:
V apartmánovom dome sú k dispozícii pekne a účelne zariadené plne klimatikované apartmány, ktoré sú vhodné pre 3 až 6 osôb.

Ubytovanie:
Štúdio 1/3 + 1 má rozlohu 30-40m² a je vybavené spálňou s tromi lôžkami, obývacou časťou s rozťahovacím gaučom vhodným pre jednu osobu spojenou s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpelňou (sprcha a WC), klimatizáciou, SAT TV, wifi a balkónom.

Apartmán 1/2 + 2 má rozlohu 50m² a je vybavený samostatnou spálňou s manželskou posteľou, obývacou časťou s ďalšou miestnosťou prepojenou s plnevybaveným kuchynským kútom, kúpelňou (sprcha a WC), klimatizáciou, SAT TV, wifi a balkónom.

Apartmán 1/4 + 2 má rozlohu 64m² a je vybavený 2 samostatnými dvojlôžkovými spálňami, obývacou časťou s rozkladacím gaučom vhodným pre ďalšie dve osoby prepojenou s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpelňou (sprcha a WC), klimatizáciou, SAT TV, wifi a balkónom.

Strava:
Klientom je poskytnutá bohatá polpenzia v luxusnom 4* hoteli Laurentum, ktorý sa nachdza v blízkosti vily. Raňajky sú podávané formou bohatých bufetových stolov. Večera ponúka možnosť výberu z 2 menu + šalát/dezert.
 
Pláž:
Pekná štrková pláž sa nachádza len 80m od apartmánového domu. Pláž je s pozvoľným vstupom do mora, je vhodná pre malé deti aj neplavcov. Je tu možnosť rôznych vodných športov, prenájmu ležadiel a slnečníkov.  

Šport a zábava:
Stredisko ponúka široké možnosti vodných atrakcií pri mori, športového vyžitia pri pláži, atrakcií pre deti, ale aj širokú škálu rôznych fakultatívnych výletov.
Doporučujeme:

Nástupné miesta pre autobusovú dopravu platia pri minimálnom počte 8 osôb na dané nástupné miesto.
Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby 
GRÁTIS

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie s polpenziou v danom type ubytovania pre  jednu osobu + obojsmernú autobusovú dopravu LUX BUSom, resp.ubytovanie + polpenzia (individuálna dopravaodpočet za nevyužitie autobusovej dopravy zo zvýhodnenej balíkovej ceny), klimatizáciu, služby delegátapoistenie insolventnosti CKDPH.

 
BONUS: 1x nápoj počas cesty našim ​autobusom
Doprava: luxusným klimatizovaným  autobusomobojsmerná miestenka 7 €.

Povinné príplatky: pobytová taxa 12 € /os/7nocídeti 12-18 r. 6 € /7 nocíkomplexné cestovné poistenie 1,8 €/os.deň.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: