02. Vila Hermína s polpenziouVyhľadaj termín
Rezervuj si termín

Ďakujeme za Vašu priazeň v sezóne 2019 vo vile HERMINA v TUČEPI.

Tešíme sa na Vás v sezóne 2020!

NOVÁ PONUKA UŽ ČOSKORO:)
 
Nanovo zrekonštruovaná Vila Hermina sa nachádza v centre letoviska Tučepi. Je vzdialená od promenády len 30m. Tento objekt  ponúka kvalitné ubytovanie, príjemné okolité prostredie, výhodnú polohu a záruku skvelej dovolenky. Umiestnenie objektu je v pokojnej časti letoviska s výhodnou dostupnosťou k promenáde a moru.
Popis:
Vila Hermína ponúka k dispozícii pekne a účelne zariadené izbyštúdiá i apartmány.

Ubytovanie:
Vila ponúka ubytovanie v 2 a 3-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a balkónom. K dispozícii je tiež 3-lôžkové štúdio a apartmán pre 4 osoby s vybaveným kuchynským kútom. V prípade záujmu je vo všetkých ubytovací kapacitách možnosť využitia klimatizácie za prípatok.

I 1/2 - dvojlôžková izba s kúpelňou (sprcha a WC), wifi a balkónom.

I 1/3 - trojlôžková izba s tromi pevnými lôžkami, kúpelňou (sprcha a WC), SAT TV, wifi a balkónom.

Š 1/3 - trojlôžková izba s tromi pevnými lôžkami prepojená s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpelňou (sprcha a WC), SAT TV, wifi a balkónom.

Š 1/4 - štvorlôžková izba so štyrmi pevnými lôžkami prepojená s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpelňou (sprcha a WC), SAT TV, wifi a balkónom.

A 1/4 - dve samostatné dvojlôžkové spálne, plne vybavený kuchynský kút, kúpelňa (sprcha a WC), SAT TV, wifi a balkón.

Strava:
Formou polpenzie v luxusnom 4* hoteli Laurentum, ktorý sa nachádza v blízkosti vily v bezprostrednej blízkosti mora. Raňajky sú podávané formou bohatých bufetových stolov. Večera je výberom z 2 menu + šalát/dezert.
 
Pláž:
Pekná štrková pláž sa nachádza len 80 m od apartmánového domuPláž je s pozvoľným vstupom do mora, je vhodná pre malé deti aj neplavcov. Je tu možnosť rôznych vodných športovprenájmu ležadiel a slnečníkov.  

Šport a zábava:
Stredisko ponúka široké možnosti vodných atrakcií pri morišportového vyžitia pri plážiatrakcií pre deti, ale aj širokú škálu rôznych fakultatívnych výletov.
Doporučujeme:

Nástupné miesta pre autobusovú dopravu platia pri minimálnom počte 8 osôb na dané nástupné miesto.
Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby 
GRÁTIS

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie s polpenziou v danom type ubytovania pre  jednu osobu + obojsmernú autobusovú dopravu LUX BUSom, resp.ubytovanie + polpenzia (individuálna doprava = odpočet za nevyužitie autobusovej dopravy zo zvýhodnenej balíkovej ceny), klimatizáciu - za doplatok, služby delegátapoistenie insolventnosti CKDPH.

BONUS: 1x nápoj počas cesty našim ​autobusom
Doprava: luxusným klimatizovaným  autobusomobojsmerná miestenka 7 €.

Povinné príplatky: pobytová taxa 12 € /os/7nocídeti 12-18 r. 6 € /7 nocíkomplexné cestovné poistenie 1,8 €/os.deň.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: