03. Vila Zdravka***

Ubytovanie - prenájom - štúdiá, apartmány  

V prípade záujmu doplnenia polpenzie a autobusovej dopravy prejdite prosím na ponuku BALÍK TU:
kde nájdete najvýhodnejšie balíkové ponuky Vašej dovolenky.          

Makarska je najväčším mestom Makarskej riviéry, srdca Jadranu. Návštevníci tohto krásneho miesta sa tešia pohľadu na priezračné azúrové more, bohatú zeleň pobrežných oblastí a mohutné kamenné útesy štítov pohoria Biokovo. Vďaka svojmu upravenému okoliu a kvalitným i rôznorodým turistickým službám získalo mesto mnohé ocenenia. Makarska je vyhľadávanou turistickou destináciou nielen kvôli jedinečnému prostrediu, ale aj na základe širokej škály možností športu, oddychu, zábavy, bohatému kultúrnemu dedičstvu, či viacerým letným festivalom. Výhodou je aj blízkosť okolitých ostrov Brač, Hvar a Korčula, na ktoré sa môžete odtiaľ vybrať. Nezabudnuteľné sú aj preslávené krásne štrkové pláže.
Poctite Makarsku svojou návštevou, odmení Vás svojou výnimočnou atmosférou. 

Popis:
Moderne vybavená vila sa nachádza 150 metrov od pláže a približne 600 metrov od centra obľúbeného a vyhľadávaného strediska, Makarska, ktorá ponúka všetko potrebné pre kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku.
Vila ponúka ubytovanie v moderne vybavených klimatizovaných štúdiách, vhodných pre 2 – 4 os. V prípade stravovania je zabezpečená polpenzia v neďalekej vile poskytujúcej reštauračné služby.

Ubytovanie:
Š 1/2 - dvojlôžková izba spojená s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpleňou (sprcha a WC), klimatizáciou, SAT TV, wifi a balkónom.

Š 1/2+1 - dvojlôžková izba s možnosťou jednej prístelky vo forme rozkladacieho gauča vhodného pre jednu dospelú osobu alebo dve deti do 12r. spojená s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpelňou (sprcha a WC), klimatizáciou, SAT TV, wifi a balkónom.
 
A 1/4 - spálňa s manželskou postelou, samostatná obývacia izba s rozťahovacím gaučom pre 2 osoby, plne vybavený kuchynský kút, kúpeľňa (sprcha a WC), klimatizácia, SAT TV, wifi a balkón.

Strava:
Vlastné, resp. polpenzia – raňajky podávané formou bohatých bufetových stolov. K večeri, ktorá je výberom z 2 menu je tiež podávaný šalátový bufet.

Pláž:
Nádherná štrková pláž sa nachádza približne 150 metrov od vily a ponúka širokú škálu vodných športov. Na pláži je možnosť prenajať si ležadláa slnečníky za poplatok.
 
Doporučujeme:

Nástupné miesta pre autobusovú dopravu platia pri minimálnom počte 8 osôb na dané nástupné miesto.

Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby ZDARMA!
Cena zahŕňa: 
7xubytovanie štúdiu/apartmáne za celú ubytovaciu kapacituslužby delegátaklimatizáciupoistenie insolventnosti CKDPH.
Povinné príplatky: pobytová taxa 12 € /os/7nocídeti 12-18 r. 6 € /7 nocíkomplexné cestovné poistenie 1,8 €/os.deň.
Možnosť príplatku: polpenzia 119€/dosp.os/týždeň, 89€/dieťa do 12r.
Doprava: klimatizovaným  autobusom 75 € / osobaobojsmerná miestenka 7 €.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: