04. Vila Darina***

Ubytovanie-prenájom
izby, štúdia, apartmány
*Termín: 17.08 - 25.08.2018 - posledná voľná izba a posledné voľné štúdio!!!

V prípade záujmu doplnenia polpenzie a autobusovej dopravy prejdite prosím na ponuku BALÍK TU:
kde nájdete najvýhodnejšie balíkové ponuky Vašej dovolenky.
 
                                                             
Makarska je najväčším mestom Makarskej riviéry, srdca Jadranu. Návštevníci tohto krásneho miesta sa tešia pohľadu na priezračné azúrové more, bohatú zeleň pobrežných oblastí a mohutné kamenné útesy štítov pohoria Biokovo. Vďaka svojmu upravenému okoliu a kvalitným i rôznorodým turistickým službám získalo mesto mnohé ocenenia. Makarska je vyhľadávanou turistickou destináciou nielen kvôli jedinečnému prostrediu, ale aj na základe širokej škály možností športu, oddychu, zábavy, bohatému kultúrnemu dedičstvu, či viacerým letným festivalom. Výhodou je aj blízkosť okolitých ostrov Brač, Hvar a Korčula, na ktoré sa môžete odtiaľ vybrať. Nezabudnuteľné sú aj preslávené krásne štrkové pláže.
Poctite Makarsku svojou návštevou, odmení Vás svojou výnimočnou atmosférou

Popis:
Vila sa nachádza v pokojnejšej časti mesta s výhodnou dostupnosťou na pláž, ktorá je vzdialená len 150m. V blízkosti sa rozlieha krásna miestna promenáda, ktorá vedia aj k historickému centru mesta. 

Ubytovanie:
I 1/2 - dvojlôžková izba, kúpelňa (sprcha a WC), klimatiyácia, chladnička, wifi a balkón

I 1/2+1 - dvojlôžková izba s možnosťou jednej prístelky formou rozťahovacieho gauča, kúpelňa (sprcha a WC), klimatizácia, chladnička, wifi a balkón. 

Š 1/2+1 - dvojlôžková izba s možnosťou prístelky prepojená s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpelňou (sprcha a WC), klimatizácia a wifi.

A 1/2+2 - samostatná izba s manželskou posteľou, obývacia časť s rozťahovacím gaučom vhodnom pre dve osoby prepojená s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpelňa (sprcha a WC), klimatizácia, wifi a balkón.

Strava:
Individuálna alebo s možnosťou doplatku polpenzie. Polpenzia je zabezpečené v neďalekej reštaurácii, pričom raňajky sú klientom podávané formou švédskych stolov. K večeri, ktorá je výberom z dvoch menu je podávaný tiež šalátový bufet.

Pláž:
Na mieste sa nachádza kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora, tieto pláže sú dlhé niekoľko kilometrov a turistami veľmi obľúbené. Členité pobrežie oplýva mnohými zálivmi a prekrásnymi miestami. 

Doporučujeme:

Nástupné miesta pre autobusovú dopravu platia pri minimálnom počte 8 osôb na dané nástupné miesto.

Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby ZDARMA!
Cena zahŕňa: 
7xubytovanie v izbe/štúdiu/apartmáne za celú ubytovaciu kapacituslužby delegátaklimatizáciu, wifi, poistenie insolventnosti CKDPH.
Povinné príplatky: pobytová taxa 12 € /os/7nocídeti 12-18 r. 6 € /7 nocíkomplexné cestovné poistenie 1,8 €/os.deň.
Možnosť príplatku: polpenzia 119€/dosp.os/týždeň, 89€/dieťa do 12r.
Doprava: klimatizovaným  autobusom 75 € / osobaobojsmerná miestenka 7 €.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: