4. Vila Darina*** s polpenziou

Balík A: ubytovanie+polpenzia+doprava
Balík B: ubytovanie+polpenzia
 
Makarska je najväčším mestom Makarskej riviéry, srdca Jadranu. Návštevníci tohto krásneho miesta sa tešia pohľadu na priezračné azúrové more, bohatú zeleň pobrežných oblastí a mohutné kamenné útesy štítov pohoria Biokovo. Vďaka svojmu upravenému okoliu a kvalitným i rôznorodým turistickým službám získalo mesto mnohé ocenenia. Makarska je vyhľadávanou turistickou destináciou nielen kvôli jedinečnému prostrediu, ale aj na základe širokej škály možností športu, oddychu, zábavy, bohatému kultúrnemu dedičstvu, či viacerým letným festivalom.

Výhodou je aj blízkosť okolitých ostrovov Brač, Hvar a Korčula, ktorých návštevou si spríjemníte svoj pobyt pri Jadranskom mori. Nezabudnuteľné sú aj preslávené štrkové pláže s pozvoľným vstupom do mora.

Poctite Makarsku svojou návštevou, odmení sa Vám výnimočnou atmosférou.
 

Popis:
Vila sa nachádza v pokojnejšej časti mesta  s výhodnou dostupnosťou na pláž, ktorá je vzdialená len 150m. V blízkosti sa rozlieha krásna miestna promenáda, ktorá vedie aj k historickému centru mesta. 

Ubytovanie:
I 1/2 - dvojlôžková izba, kúpelňa (sprcha a WC), klimatiyácia, chladnička, wifi a balkón

I 1/2+1 - dvojlôžková izba s možnosťou jednej prístelky formou rozťahovacieho gauča, kúpelňa (sprcha a WC), klimatizácia, chladnička, wifi a balkón. 

Š 1/2+1 - dvojlôžková izba s možnosťou prístelky prepojená s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpelňa (sprcha a WC), klimatizácia a wifi.

A 1/2+2 - samostatná izba s manželskou posteľou, obývacia časť s rozťahovacím gaučom v hodnom pre dve osoby prepojená s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpelňa (sprcha a WC), klimatizácia, wifi a balkón.
 
Strava:
Polpenzia je zabezpečené v neďalekej reštaurácii, pričom raňajky sú klientom podávané formou švédskych stolov. K večeri, ktorá je výberom z dvoch menu je podávaný tiež šalátový bufet.

Pláž:
Na mieste sa nachádza kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora, tieto pláže sú dlhé niekoľko kilometrov a turistami veľmi obľúbené. Členité pobrežie oplýva mnohými zálivmi a prekrásnymi miestami.

 
Doporučujeme:
 • Hotel Laurentum****

  Hotel Laurentum****

  Chorvátsko - Tučepi
  Ubytovanie s raňajkami alebo polpenziou ...
 • 6. Hotel Arkada**

  6. Hotel Arkada**

  Chorvátsko Ostrov Hvar
  Ubytovanie s polpenziou
  Dieťa do 12r.- GRÁTIS
       ...
  Cena: 229 Eur

Nástupné miesta pre autobusovú dopravu platia pri minimálnom počte 8 osôb na dané nástupné miesto.

Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby ZDARMA!
Cena zahŕňa: 
7xubytovanie s polpenziou v izbe/štúdiu/apartmáne pre jednu osobu pri danej obsadenosti,  resp.polpenzia*=doplatok za zvýhodnenú cenu,kapacityslužby delegátaklimatizáciu, wifi, poistenie insolventnosti CKDPH.
Povinné príplatky: pobytová taxa 12 € /os/7nocídeti 12-18 r. 6 € /7 nocíkomplexné cestovné poistenie 1,8 €/os.deň.
Možnosť príplatku: 1/1 + 30%
Doprava: klimatizovaným  autobusom 75 € / osobaobojsmerná miestenka 7 €.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:
© 2000 - 2018 AZAD