4. Vila Darina*** s polpenziou

NAJVÝHODNEJŠÍ BALÍK: ubytovanie+polpenzia*+LUX doprava      
Možnosť doplatku polpenzie len 99€/dosp.os/pobyt a 79€/dieťa do 12r./pobyt       

(EXTRA balík za najvýhodnejšie ceny - ubytovanie+LUX doprava+polpenizia)
 
Makarska je najväčším mestom Makarskej riviéry, srdca Jadranu. Návštevníci tohto krásneho miesta sa tešia pohľadu na priezračné azúrové more, bohatú zeleň pobrežných oblastí a mohutné kamenné útesy štítov pohoria Biokovo. Vďaka svojmu upravenému okoliu a kvalitným i rôznorodým turistickým službám získalo mesto mnohé ocenenia. Makarska je vyhľadávanou turistickou destináciou nielen kvôli jedinečnému prostrediu, ale aj na základe širokej škály možností športu, oddychu, zábavy, bohatému kultúrnemu dedičstvu, či viacerým letným festivalom.

 
Výhodou je aj blízkosť okolitých ostrovov Brač, Hvar a Korčula, ktorých návštevou si spríjemníte svoj pobyt pri Jadranskom mori. Nezabudnuteľné sú aj preslávené štrkové pláže s pozvoľným vstupom do mora.

Poctite Makarsku svojou návštevou, odmení sa Vám výnimočnou atmosférou.
 

Popis:
Vila sa nachádza v pokojnejšej časti mesta  s výhodnou dostupnosťou na pláž, ktorá je vzdialená len 150m. V blízkosti sa rozlieha krásna miestna promenáda, ktorá vedie aj k historickému centru mesta. 

Ubytovanie:
I 1/2 - dvojlôžková izba, kúpelňa (sprcha a WC), klimatiyácia, chladnička, wifi a balkón

I 1/2+1 - dvojlôžková izba s možnosťou jednej prístelky formou rozťahovacieho gauča, kúpelňa (sprcha a WC), klimatizácia, chladnička, wifi a balkón. 

Š 1/2+1 - dvojlôžková izba s možnosťou prístelky prepojená s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpelňa (sprcha a WC), klimatizácia a wifi.

A 1/2+2 - samostatná izba s manželskou posteľou, obývacia časť s rozťahovacím gaučom v hodnom pre dve osoby prepojená s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpelňa (sprcha a WC), klimatizácia, wifi a balkón.
 
Strava:
Polpenziaraňajky formou bohatého bufetového stola vrátane nápojovvečere formoupolievkahlavné jedlo – výber z 2menu, šalátový bufetovocieNápoje k večeri  za poplatok.

Pláž:
Na mieste sa nachádza kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora, tieto pláže sú dlhé niekoľko kilometrov a turistami veľmi obľúbené. Členité pobrežie oplýva mnohými zálivmi a prekrásnymi miestami.

 
Doporučujeme:
 • Vila Marin

  Vila Marin

  Chorvátsko - Tučepi
  Ubytovanie s polpenziou alebo bez stravy Vila...
 • Hotel Rinaldi***

  Hotel Rinaldi***

  Taliansko Rimini
  Ubytovanie s polpenziou
  plážový servis v cene
   ...
  Cena: 319 Eur


Nástupné miesta pre autobusovú dopravu platia pri minimálnom počte 8 osôb na dané nástupné miesto.
Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby 
GRÁTIS

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie s polpenziou v danom type ubytovania pre  jednu osobu + obojsmernú autobusovú dopravu LUX BUSom, resp.ubytovanie + polpenzia (individuálna doprava = odpočet za nevyužitie autobusovej dopravy zo zvýhodnenej balíkovej ceny), klimatizáciu, služby delegátapoistenie insolventnosti CKDPH.
 
BONUS: 1x teplý nápoj počas cesty našim ​autobusom (káva, kapucino, čokoláda, čaj...)
Doprava: luxusným klimatizovaným  autobusomobojsmerná miestenka 7 €.

Povinné príplatky: pobytová taxa 12 € /os/7nocídeti 12-18 r. 6 € /7 nocíkomplexné cestovné poistenie 1,8 €/os.deň.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: