06. dom horskej služby - Tále


Cena od 145€ / 5 dní

Dom horskej služby Tále sa nachádza na južnej strane Nízkych Tatier v stredisku Tále, ktoré je nielen v zime, ale aj v lete vyhľadávanou dovolenkovou destináciou. Jeho okolie ponúka bohatú škálu možností využitia voľného času počas celého roka.
ALL INCLUCIVE
Cena pre ZŠ: 145€ / 5 dní
Cena pre SŠ: 160€ / 5 dní
VŠETKO VO VÝŠKE ŠTÁTNEHO PRÍSPEVKU

Lyžiarske výcviky

Ubytovanie:
Dom horskej služby Tále poskytuje ubytovanie v 2 až 5 lôžkových izbách typu STANDARD alebo ECONOMY, pričom celková kapacita je 60 pevných lôžok. Sociálne zariadenia sa nachádzajú na každom poschodí a sú zvlášť pre dámy a zvlášť pre pánov.
Vybavenie izieb: posteľ, stôl, stolička, skriňa a kôš na odpadky.
Vybavenie sociálnych zariadení: WC, toaleta, pisoár, sprcha.

Vleky:
SKI Tále – V stredisku Ski Tále ponúkajú výber zimných aktivít najrôznejšieho druhu. O plynulú prevádzku na svahoch sa stará 6 vlekov s kapacitou 4 110 osôb za 1 hodinu. Lyžiarom sú k dispozícii precízne udržiavané trate pre náročných i menej náročných lyžiarov, ale aj svah vyhradený pre začínajúcich lyžiarov. Celková dĺžka tratí 2,77 km je umelo zasnežovaná. Pre vyznávačov bežeckého lyžovania je pripravená v pôsobivom prostredí zasneženého golfového ihriska trať s okruhom 3,9 km.
 

ALL INCLUSIVE
ubytovanie s polpenziou na 4 noci, pitný režim, autobusova doprava, skibus, 5-dňový skipas v SKI TÁLE, poistenie insolventnosti CK, DPH, pedagogický dozor pri počte 1/10 grátis
*5 dňový skipas v sterdisku JASNÁ za doplatok len 30€/žiak.

SKI  PROFI
výcvik lyžovania a snowboardovania s profesionálnymi inštruktormi (skupina max 15 deti).
Cena profesionálneho inštruktora na:
1 deň - 90€
4 dni - 300€
5 dní - 360€

SKI EXTRA
výcvik lyžovania a snowboardovania* s našimi animátormi a profesionálnym inštruktorom. Organizovanie večerných programov našimi animátormi. Darček pre každého účastníka - DVD s fotografiami z pobytu.
*samostatná snowboardová skupina bude otvorená pri minimálnom počte 8 detí
Doplatok za SKI EXTRA: 33€ / dieťa / pobyt

V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. 

Naša doprava
Do lyžiarskych stredísk Vás dopravíme našimi vlastnými 49 až  63 miestnymi luxusnými autobusmi SCANIA IRIZAR PB. Autobusy sú vybavené bezpečnostnými pásmi, DVD, minibarom a chladničkou.*
*Cena dopravy je kalkulovaná na 35 žiakov. Pri nenaplnení autobusu si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi lyžiarskych výcvikov.
 
Možné príplatky:

Požičovňa lyžiarskeho výstroja  
Lyžiarsky komplet od 8€/deň
Snowboard komplet od 9€/deň
Lyžiarska prilba od 3€/deňBonus - tričko a DVD


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: