15. penzión Tále - Jasná Nízke Tatry


Cena od 170€ / 5 dní

Penzión Tále je situovaný uprostred nízkotatranskej prírody pod južnými svahmi Chopku a Ďumbiera vo vzdialenosti len 700 m od lyžiarskeho strediska Ski Tále a Golfového ihriska Gray Bear.
BALÍKOVÁ CENA:
Cena pre ZŠ: 170€ / 5 dní
Cena pre SŠ: 175€ / 5 dní


Lyžiarske výcviky

Ubytovanie:
Penzión Tále disponuje na troch podlažiach ubytovacou kapacitou 60 lôžok v štrnástich dvoj, troj a štvorlôžkových izbách a dvoch apartmánoch. Izby, zariadené masívnym nábytkom, sú vybavené samostatnými kúpeľňami so sprchovým kútom, satelitným TV a Wifi pripojením. V izbách nachádzajúcich sa na prvom a druhom nadzemnom podlaží je podlahové vykurovanie. Apartmány pozostávajú z obývacej časti s plnohodnotne zariadenou kuchyňou, spálne, kúpeľne a priestranného balkóna. V ponuke sú apartmány s jednou alebo dvoma spálňami.

Vybavenie strediska:
Reštaurácia je vybavená dataprojektorom a projekčným plátnom, spoločenská miestnosť konferenčnými stolmi s kapacitou 21 stoličiek, flipchartom, TV, stolným futbalom a šípkami.

Vleky:
Stredisko Ski Jasná ponúka viac ako 50km perfektne upravených zjazdoviek, ktoré zaručujú skvelú zimnú sezónu až do konca apríla a prekoná všetky stupne náročnosti či už pre začiatočníkov alebo pre skúsených lyžiarov.

BALÍKOVÁ CENA:
ubytovanie s polpenziou na 4 noci, pitný režim, 5-dňový skipas v JASNEJ, poistenie insolventnosti CK, DPH, pedagogický dozor pri počte 1/10 grátis

DOPRAVA
V príprade záujmu Vám radi pripravíme aj ponuku autobusovej dopravy za výhodnú cenu.
 
SKI  PROFI
výcvik lyžovania a snowboardovania s profesionálnymi inštruktormi (skupina max 15 deti).
Cena profesionálneho inštruktora na:
1 deň - 90€
4 dni - 300€
5 dní - 360€

SKI EXTRA
výcvik lyžovania a snowboardovania* s našimi animátormi a profesionálnym inštruktorom. Organizovanie večerných programov našimi animátormi. Darček pre každého účastníka - DVD s fotografiami z pobytu.
*samostatná snowboardová skupina bude otvorená pri minimálnom počte 8 detí
Doplatok za SKI EXTRA: 33€ / dieťa / pobyt

V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. 

Naša doprava
Do lyžiarskych stredísk Vás dopravíme našimi vlastnými 49 až  63 miestnymi luxusnými autobusmi SCANIA IRIZAR PB. Autobusy sú vybavené bezpečnostnými pásmi, DVD, minibarom a chladničkou.
 
Možné príplatky:

Požičovňa lyžiarskeho výstroja  
Lyžiarsky komplet od 8€/deň
Snowboard komplet od 9€/deň
Lyžiarska prilba od 3€/deňBonus - tričko a DVD


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: