22. horská chata Limba - Skalka


Cena od 150€ / 5 dní

Horská chata Limba má ideálne podmienky pre pobyty všetkých typov škôl. Hlavne pre školy v prírode, lyžiarske kurzy, plavecké kurzy, kurzy ochrany života a zdravia, exkurzie, koncoročné výlety, tábory aj kempy. Chata sa sa nachádza priamo v lyžiarskom stredisku Skalka arena-Skalka pri Kremnici v 1 252m.n.m. Skalka arena. Stredisko je v strede Slovenska, v dobre dostupnej lokalite, len 9 km nad historickým mestom Kremnica a 4 km od geografického stredu Európy.

BALÍKOVÁ CENA:
Cena pre ZŠ: 150€ / 5 dní
Cena pre SŠ: 160€ / 5 dní

Lyžiarske výcviky

Ubytovanie:
Celková ubytovacia kapacita chaty Limba je 146 pevných lôžok s možnosťou ďalších prísteliek a ponúka ubytovanie v rôznych typoch izieb. Všetky izby sú nefajčiarske. Izby s vlastným sociálnym zariadením: 70 postelí. Izby so spoločným sociálnym zariadením: spolu 76 lôžok.

Vybavenie strediska:
Samoobslužná reštaurácia s kapacitou 130 miest na sedenie, SKI bar s plazmovou TV, alko aj nealko nápoje a doplnkový sortiment (cca 80 miest na sedenie), spoločenská miestnosť – 80 miest na sedenie, herňa – 2x stolový futbal, 1x air hockey, dataprojektor, premietacie plátno, WiFi v spoločných priestoroch chaty a na úrovni prízemia chaty terasa z reštaurácie, lyžiareň aj s možnosťou voskovania bežiek stojany na bicykle, celoročný stan (10mx6m) priamo nad chatou, ohnisko a posedenie priamo nad chatou.

Vleky:
V lyžiarskom stredisku Skalka arena sa nachádzajú 4 vleky a 4-sedačková lanovka s umelým zasnežovaním, s celkovou kapacitou 4 650 osôb za hodinu a celkovou dĺžkou 5,5 km. Najdlhší svah strediska má 1100 m. K dispozícii je detský vlek aj náročné a ťažké zjazdovky pre dobrých lyžiarov. Rovnako si tu na svoje prídu aj milovníci snowboardu. Stredisko je tiež známe kilometrami kvalitne upravovaných lyžiarskych bežeckých tratí pre rekreačných aj náročných lyžiarov (až 50 km). 

BALÍKOVÁ CENA:
ubytovanie s plnou penziou na 4 noci, pitný režim, 4-dňový skipas v SKALKA ARÉNA, poistenie insolventnosti CK, DPH, pedagogický dozor pri počte 1/10 grátis

DOPRAVA
V príprade záujmu Vám radi pripravíme aj ponuku autobusovej dopravy za výhodnú cenu.
 
SKI  PROFI
výcvik lyžovania a snowboardovania s profesionálnymi inštruktormi (skupina max 15 deti).
Cena profesionálneho inštruktora na:
1 deň - 90€
4 dni - 300€
5 dní - 360€

SKI EXTRA
výcvik lyžovania a snowboardovania* s našimi animátormi a profesionálnym inštruktorom. Organizovanie večerných programov našimi animátormi. Darček pre každého účastníka - DVD s fotografiami z pobytu.
*samostatná snowboardová skupina bude otvorená pri minimálnom počte 8 detí
Doplatok za SKI EXTRA: 33€ / dieťa / pobyt

ZDRAVOTNÍK
PLUS - 320€/pobyt
odborne spôsobilí zdravotník (lekár, zdravotná sestra, pôrodná asistentka alebo záchranár) s lekárničkou

V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. 

Naša doprava
Do lyžiarskych stredísk Vás dopravíme našimi vlastnými 49 až  63 miestnymi luxusnými autobusmi SCANIA IRIZAR PB. Autobusy sú vybavené bezpečnostnými pásmi, DVD, minibarom a chladničkou.
 
Možné príplatky:

Požičovňa lyžiarskeho výstroja  
Lyžiarsky komplet od 8€/deň
Snowboard komplet od 9€/deň
Lyžiarska prilba od 3€/deňBonus - tričko a DVD


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: