09. Hotel Angeli*** s polpenziouVyhľadaj termín
Rezervuj si termín
Komfortný hotel s priateľskou atmosférou je vsadený priamo vo veľkej záhrade. Svojim rodinným zariadením a ochotným personálom uspokojí i náročnejšiu klientelu. Nachádza sa v pokojnej vilovej časti Vodíc, 300 m od pláže a kilometer od centra letoviska.
Balík: ubytovanie+polpenzia+doprava

Popis:
Hotel disponuje recepciou, klimatizovanou reštauráciou, wi-fi pripojením zdarma, vlastným parkoviskom a príjemným posedením na letnej terase.

Ubytovanie:
2-lôžkové izby, niektoré s možnosťou jednej prístelky, disponujú WC, sprchou, TV, balkónom alebo terasou, chladničkou, klimatizáciou. Možnosť ubytovania v rodinných izbách, ktoré tvoria dve oddelené izby s chladničkou a TV, spoločná sprcha a WC, 1 x balkón, klimatizácia.
 
Stravovanie:
Raňajky sú podávané formou bohatých bufetových stolov, večera pozostáva z polievky, hlavného jedla (výber z 3 jedál, jedno z toho vegetariánske). Stravovanie je zabezpečené v reštaurácií hotela Angeli.
 
Šport a zábava:
V blízkosti sa nachádza požičovňa bicyklov a cestných skútrov. Pláž ponúka rôzne vodné športy ako požičovňu vodných bicyklov a lodiek, motorových člnov, vodných skútrov, tobogan, volejbalové ihriská, tenisové kurty a v blízkosti minigolf. Všetky atrakcie sú za poplatok.
Nástupné miesta pre autobusovú dopravu platia pri minimálnom počte 8 osôb na dané nástupné miesto.
Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby 
GRÁTIS

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie s polpenziou v danom type ubytovania pre jednu osobu + obojsmernú autobusovú dopravu LUX BUSom, resp.ubytovanie + polpenzia (individuálna doprava = odpočet za nevyužitie autobusovej dopravy zo zvýhodnenej balíkovej ceny), služby delegáta, poistenie insolventnosti CK, DPH.
 
BONUS: 1x nápoj počas cesty našim autobusom
Doprava: luxusným klimatizovaným  autobusom (pri ponukách BALÍK - doprava už v cene!), obojsmerná miestenka - 7 €.

Povinné príplatky: pobytová taxa 12 € /os/7nocí, deti 12-18 r. 6 € /7 nocí, komplexné cestovné poistenie 1,8 €/os.deň
 
Doporučujeme:


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX