08. penzión Brest - Jasenská dolina


Cena od 150€ / 5 dní

Penzión Brest môžete nájsť pri vleku lyžiarskeho areálu Lehota v turistickom stredisku Jasenská dolina, neďaleko obce Belá - Dulice. Nad ním sa vypína vrch Lysec, patriaci do horského celku Veľká Fatra. Penzión je vhodným miestom na ubytovanie pre lyžiarov, nadšencov turistiky, no aj pre skupiny, ako sú školské výlety či lyžiarske kurzy.

ALL INCLUCIVE
Cena pre ZŠ: 150€ / 5 dní
Cena pre SŠ: 160€ / 5 dní
VŠETKO VO VÝŠKE ŠTÁTNEHO PRÍSPEVKU

Lyžiarske výcviky

Ubytovanie:
Hosťom je k dispozícií 26 izieb. Izby sú 2 lôžkové, 3 lôžkové a 3 lôžkové s možnosťou prístelky. Celková ubytovacia kapacita je 88 lôžok. Izby sú vybavené štýlovým nábytkom z masívneho dreva, každá izba má vlastné sociálne zariadenie, predsieň s úložňou lyží. Všetky sú nefajčiarske. Samostatné vstupy do izieb 

Vybavenie strediska:
Hostia sa môžu stravovať v reštaurácii penziónu, v ktorej si možno vychutnať slovenské špeciality. Penzión disponuje aj salónikom s krbom.

Vleky:Jasenská dolina ležiaca medzi obcami Belá - Dulice a Turčianske Jaseno patrí k najznámejším a najnavštevovanejším dolinám vo Veľkej Fatre. Tunajšie lyžiarske stredisko pozostáva z dvoch lokalít – Kašová a Lehota, ktoré sú od seba vzdialené asi 1 km.
 
ALL INCLUSIVE
ubytovanie s polpenziou na 4 noci, pitný režim, autobusova doprava, 4-dňový skipas v SKI KAŠOVÁ, poistenie insolventnosti CK, DPH, pedagogický dozor pri počte 1/10 grátis

SKI  PROFI
výcvik lyžovania a snowboardovania s profesionálnymi inštruktormi (skupina max 15 deti).
Cena profesionálneho inštruktora na:
1 deň - 90€
4 dni - 300€
5 dní - 360€

SKI EXTRA
výcvik lyžovania a snowboardovania* s našimi animátormi a profesionálnym inštruktorom. Organizovanie večerných programov našimi animátormi. Darček pre každého účastníka - DVD s fotografiami z pobytu.
*samostatná snowboardová skupina bude otvorená pri minimálnom počte 8 detí
Doplatok za SKI EXTRA: 33€ / dieťa / pobyt

V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. 

Naša doprava
Do lyžiarskych stredísk Vás dopravíme našimi vlastnými 49 až 63 miestnymi luxusnými autobusmi SCANIA IRIZAR PB. Autobusy sú vybavené bezpečnostnými pásmi, DVD, minibarom a chladničkou.*
*Cena dopravy je kalkulovaná na 35 žiakov. Pri nenaplnení autobusu si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi lyžiarskych výcvikov.
 
Možné príplatky:

Požičovňa lyžiarskeho výstroja  
Lyžiarsky komplet od 8€/deň
Snowboard komplet od 9€/deň
Lyžiarska prilba od 3€/deňBonus - tričko a DVD


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: