03. Novoť - Agropenzión AB Novoť


Cena len 79€ / 5 dní

Penzión sa nachádza v dedine Novoť v severozápadnej časti Oravy. Zariadenie z agroturistckých aktivít ponúka: pobyt na gazdovskom dvore s ochutnávkou syrárskych výrobkov. Nádherné prostredie v ktorom je naše zariadenie umiestnené ponuka možnosti rekreácie, poznávania, oddychu , radosti z prírodných krás, veľa možnosti na výlety, turistiku, prechádzky do prírody, opekanie na vonkajšom ohnisku.

Ceny sú uvádzané už po zľave FIRST MINUTE 
Cena pre MŠ:  79€ / 5 dní
Cena pre ZŠ I.stupeň: 79€ / 5 dní
Cena pre ZŠ II.stupeň: 83€ / 5 dní

AZAD Comfort za doplatok 29€/žiak,

agropenzion AB Novot

Ubytovanie:
Je poskytované v tridsiatich izbách a jednom apartmáne. Izby sú dvoj, troj, štvor a päťlôžkové s možnosťou prístelku. Všetky izby sú vybavené štandardným zariadením (skrine, nočné stolíky, písacie stoly, lampy, rádiá), sociálnym zariadením a sprchovým kútom alebo vaňou. Apartmán sa skladá z troch izieb, z ktorých dve slúžia ako spálne. Jedna spálňa je vybavená manželskou posteľou a druhá dvoma individuálnymi lôžkami. Tretia izba slúži ako obývačka, v ktorej sa nachádza konferenčný stolík s gaučovou súpravou a fotelkami, televízny prijímač so satelitom a komódami.  

Strava:
5x denne strava, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. 

Vybavenie školy v prírode:
2 triedy na vyučovanie, 2 stolnotenisové stoly (pri vlastných raketách a loptičkách zdarma), 2 biliardové stoly (1 hodina = 2,00€), 1 stolný futbal  (1 žetón - 0,30€), videoprojekciu - prezentácia aj vlastných CD, saunu ( podľa cenníka), bazén - pre SVP je v prevádzke v závislosti od obsadenia zariadenia

AZAD BASIC:
5x denne strava, pitný režim, ubytovanie, poistenie insolventnosti CK, pre každého účastníka spomienkový darček - TRIČKO CK AZAD, DPH, pedagogický dozor pri počte 1/10 grátis, odmena pedagógom.

AZAD COMFORT:
5x denne strava, pitný režim, ubytovanie, poobedný a večerný program organizovaný našimi skúsenými animátormi v časoch 14:00-18:00 a 19:00-21:00, zábavné atrakcie na 1 popoludnie*, poistenie insolventnosti CK, sladkosti a ceny do súťaží a hier, materalno-technické vybavenie, pre každého účastníka spomienkový darček - TRIČKO CK AZAD a DVD s fotografiami, DPH,pedagogický dozor pri počte 1/10 grátis, odmena pedagógom..
*CK AZAD si vyhradzuje možnosť stanoviť dátum a čas prevádzky atrakcií podľa technických možností
Doplatok za AZAD Comfort: 29€ / dieťa / pobyt

SLUŽBA PLUS - odmena pre pedagógov 100€!*:
*pedagogickźm pracovníkom poskytujeme stravu a ubytovanie zadarmi pri počte 1/10 žiakov.
Pri objednaní balíčka BASIC alebo COMFORT, hradíme navyše pedagogickým pracovníkom odmenu pri spomenutm počte 40€ (BASIC) a 70€ (COMFORT) za pobyt. Pri doobjednaní výletu vrámci Vašej ŠvP za doplatok 10€/žiak, sa odmena navzšuje o 30€.
(Cena výletu zahŕňa autobusovú dopravu do 150km a 1x vstupné do 3€).

ZDRAVOTNÍK:
BASIC - 7€/žiak/pobit (min. 30 žiakov)
zdravotník s kurzom prvej pomoci a so zakladnou lekárničkou
PLUS - 290€/pobyt 
odborne spôsobilí zdravotník (lekár, zdravotná sestra, pôrodná asistentka alebo záchranár) s lekárničkou

Naša doprava
Do školy v prírode Vás dopravíme našimi vlastnými 49 až  63 miestnymi luxusnými autobusmi SCANIA IRIZAR PB. Autobusy sú vybavené bezpečnostnými pásmi, DVD, minibarom a chladničkou.*
*Cena dopravy je kalkulovaná na 35 žiakov. Pri nenaplnení autobusu si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi škôl v prírode.

Cena dopravy podľa krajov v ktorých sa nachádza vaša škola:
BA: 30,-€/žiak
TT:  31,-€/žiak
NR: 29,-€/žiak
TN: 25,-€/žiak
ZA: 20,-€/žiak
BB: 20,-€/žiak
PO: 29,-€/žiak
KE: 27,-€/žiak

 
Viac znamená menej!
Čím viac vás bude, tým menej zaplatíte za dopravu!
40 žiakov.......... -2€/osoba

45 žiakov.......... -4€/osoba
50 žiakov.......... -6€/osoba
55 žiakov.......... -8€/osoba
 
Novinka - výlet v rámci ŠvP
Novinka pre školy v prírode!
Ponúkame vám možnosť doobjendania výletu v rámci vašej ŠvP za doplatok 10€/žiak. V prípade zakúpenia výletu sa odmena za ŠvP automaticky zvyšuje o 30€ na 10 platiacich detí. 
Cena zahŕňa: autobusová doprava (max. 150km), vstupné (max. 3€/osoba).

 

Bonus - tričko a DVDKontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: