28. Tatranské Matliare - Hotel Hutník


Cena len 114€ / 5 dní

Hotel HUTNÍK sa nachádza v peknom a tichom prostredí Tatranských Matliarov, pod úpätím Lomnického štítu, 2 km od Tatranskej Lomnice. Je vhodným východiskom pre túry do východnej časti Vysokých Tatier. Je vyhľadávaným miestom vďaka svojej tichej a atraktívnej polohe. V blízkosti hotela sa nachádza národná prírodná rezervácia Pramenište, ktorá chráni najzachovalejší borovicovo-brezový porast.

Ceny sú uvádzané už po zľave FIRST MINUTE
Cena pre MŠ: 114€ / 5 dní
Cena pre ZŠ I.stupeň: 114€ / 5 dní
Cena pre ZŠ II.stupeň: 114€ / 5 dní

AZAD Comfort za doplatok 29€/žiak

Lyžiarske výcviky
 
Ubytovanie:
Všetky izby v hoteli SOREA HUTNÍK II. sú vybavené satelitnou TV, telefónom a kúpeľňou s vaňou. Väčšina izieb má aj balkón.

Strava:
5x denne strava, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. 

Vybavenie školy v prírode:
V hotelovej reštaurácii alebo dennom bare si môžete vychutnať jedlá a nápoje. Raňajky sa podávajú formou bufetu a obedy a večere sú podávané výberom z menu. K dispozícii je vám krytý bazén, suchá sauna, masáže, vírivka, morský kúpeľ, bowling, posilňovňa, fitnescentrum, stolný tenis, biliard, detský kútik, volejbal, minigolf a detský lyžiarsky vlek priamo pri hoteli. Táto oblasť je obľúbená medzi milovníkmi pešej turistiky, cyklistiky a lyžovania. Strediská, ako sú Skalnaté pleso, Ždiar a Starý Smokovec, sú ľahko prístupné. 

Možnosti výletov:
Táto oblasť je obľúbená medzi milovníkmi pešej turistiky, cyklistiky a lyžovania. Strediská, ako sú Skalnaté pleso, Ždiar a Starý Smokovec, sú ľahko prístupné
 
AZAD BASIC:
5x denne strava, pitný režim, ubytovanie, poistenie insolventnosti CK, pre každého účastníka spomienkový darček - TRIČKO CK AZAD, DPH, pedagogický dozor pri počte 1/10 grátis, odmena pedagógom.

AZAD COMFORT:
5x denne strava, pitný režim, ubytovanie, poobedný a večerný program organizovaný našimi skúsenými animátormi v časoch 14:00-18:00 a 19:00-21:00, zábavné atrakcie na 1 popoludnie*, poistenie insolventnosti CK, sladkosti a ceny do súťaží a hier, materalno-technické vybavenie, pre každého účastníka spomienkový darček - TRIČKO CK AZAD a DVD s fotografiami, DPH,pedagogický dozor pri počte 1/10 grátis, odmena pedagógom..
*CK AZAD si vyhradzuje možnosť stanoviť dátum a čas prevádzky atrakcií podľa technických možností
Doplatok za AZAD Comfort: 29€ / dieťa / pobyt

SLUŽBA PLUS - odmena pre pedagógov 100€!*:
*pedagogickźm pracovníkom poskytujeme stravu a ubytovanie zadarmi pri počte 1/10 žiakov.
Pri objednaní balíčka BASIC alebo COMFORT, hradíme navyše pedagogickým pracovníkom odmenu pri spomenutm počte 40€ (BASIC) a 70€ (COMFORT) za pobyt. Pri doobjednaní výletu vrámci Vašej ŠvP za doplatok 10€/žiak, sa odmena navzšuje o 30€.
(Cena výletu zahŕňa autobusovú dopravu do 150km a 1x vstupné do 3€).

ZDRAVOTNÍK:
BASIC - 7€/žiak/pobit (min. 30 žiakov)
zdravotník s kurzom prvej pomoci a so zakladnou lekárničkou
PLUS - 290€/pobyt 
odborne spôsobilí zdravotník (lekár, zdravotná sestra, pôrodná asistentka alebo záchranár) s lekárničkou

Naša doprava
Do školy v prírode Vás dopravíme našimi vlastnými 49 až  63 miestnymi luxusnými autobusmi SCANIA IRIZAR PB. Autobusy sú vybavené bezpečnostnými pásmi, DVD, minibarom a chladničkou.*
*Cena dopravy je kalkulovaná na 35 žiakov. Pri nenaplnení autobusu si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi škôl v prírode.

Cena dopravy podľa krajov v ktorých sa nachádza vaša škola:
BA: 33,-€/žiak
TT:  35,-€/žiak
NR: 35,-€/žiak
TN: 31,-€/žiak
ZA: 25,-€/žiak
BB: 25,-€/žiak
PO: 20,-€/žiak
KE: 22,-€/žiak

 
Viac znamená menej!
Čím viac vás bude, tým menej zaplatíte za dopravu!
40 žiakov.......... -2€/osoba

45 žiakov.......... -4€/osoba
50 žiakov.......... -6€/osoba
55 žiakov.......... -8€/osoba
 
Novinka - výlet v rámci ŠvP
Novinka pre školy v prírode!
Ponúkame vám možnosť doobjendania výletu v rámci vašej ŠvP za doplatok 10€/žiak. V prípade zakúpenia výletu sa odmena za ŠvP automaticky zvyšuje o 30€ na 10 platiacich detí. 
Cena zahŕňa: autobusová doprava (max. 150km), vstupné (max. 3€/osoba).

Bonus - tričko a DVDKontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: