15. penzión Čachovo - Selce


Cena od 150€ / 5 dní

V prostredí Selčianskej doliny na úpätí pohoria Nízke Tatry pri obci Selce sa nachádza Penzión** Čachovo s celoročnou prevádzkou. Penzión je situovaný v prostredí, ktoré ponúka dokonalý oddych v každom ročnom období. Počas zimnej a letnej turistickej sezóny je vhodným miestom na prežitie aktívnej dovolenky.

ALL INCLUSIVE
Cena pre ZŠ: 150€ / 5 dní
Cena pre SŠ: 160€ / 5 dní
VŠETKO V CENE ŠTÁTNEHO PRÍSPECVKU


penyion Cachova
 
Ubytovanie:
Ubytovaciu kapacitu tvorí 12 dvojlôžkových izieb, 4 štvorlôžkové oddelené izby a 4 dvojlôžkové apartmány s dvoma prístelkami. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie s WC, sprchovým kútom, umývadlom a TV. Ku každej izbe sú k dispozícií uzamykateľné odkladacie priestory na lyže, lyžiarky a helmy v samostatnej miestnosti priamo v penzióne.

Vybavenie zariadenia:
Na príjemné posedenie slúži jedáleň s vlastnou kuchyňou a denný bar s kozubom. Pre malé skupiny je k dispozícii salónik pre 25 ľudí. V penzióne je taktiež možnosť využiť bezplatné WIFI pripojenie na internet.

Vleky:
V areáli strediska Čachovo/Selce sa nachádzajú 4 vleky s celkovou prepravnou kapacitou 3300 osôb za hodinu. K dispozícii je aj detský vlek.

ALL INCLUSIVE
ubytovanie s plnou penziou na 4 noci, pitný režim, autobusova doprava, skibus, 4-dňový skipas v SKI SELCE, poistenie insolventnosti CK, DPH, pedagogický dozor pri počte 1/10 grátis
 
SKI  PROFI
výcvik lyžovania a snowboardovania s profesionálnymi inštruktormi (skupina max 15 deti).
Cena profesionálneho inštruktora na:
1 deň - 90€
4 dni - 300€
5 dní - 360€

SKI EXTRA
výcvik lyžovania a snowboardovania* s našimi animátormi a profesionálnym inštruktorom. Organizovanie večerných programov našimi animátormi. Darček pre každého účastníka - DVD s fotografiami z pobytu.
*samostatná snowboardová skupina bude otvorená pri minimálnom počte 8 detí
Doplatok za SKI EXTRA: 33€ / dieťa / pobyt

ZDRAVOTNÍK
PLUS - 320€/pobyt
odborne spôsobilí zdravotník (lekár, zdravotná sestra, pôrodná asistentka alebo záchranár) s lekárničkou

V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. 

Naša doprava
Do lyžiarskych stredísk Vás dopravíme našimi vlastnými 49 až  63 miestnymi luxusnými autobusmi SCANIA IRIZAR PB. Autobusy sú vybavené bezpečnostnými pásmi, DVD, minibarom a chladničkou.
 
Možné príplatky:

Požičovňa lyžiarskeho výstroja  
Lyžiarsky komplet od 8€/deň
Snowboard komplet od 9€/deň
Lyžiarska prilba od 3€/deň
   Bonus - tričko a DVDKontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: