C. Zahraničie: Chorvátsko 18+ ostrov_HvarVyhľadaj termín
Rezervuj si termín
OSTROV SPLNENÝCH PRIANÍ
Vek: 6-18 rokov

Najslnečnejší ostrov Chorvátska – vítaj na ostrove Hvar. Vykroč spolu s nami spoznať krásy tohto malebného miesta. Na vlastnej koži zaži omamnú vôňu levandule a rozmarínu, ktorá sa šíri celým ostrovom. Vychutnaj si plavbu loďou, uži si množstvo zábavy a oddychu. Ostrov, ktorý je ozajstným rekordérom v počte slnečných dní patrí k tím najromantickejším a má prívlastok „chorvátska Madeira“.

Ak Ťa láka romantika, zaži neopakovateľné čaro prechádzok v historických uličkách Stari Gradu. Čakajú na Teba aj dobrodružstvá, bohatý sprievodný program, plavba trajektom z chorvátskeho mesta Split na ostrov Hvar, hitmi nadupané diskotéky, vodné atrakcie ale hlavne množstvo starých ako aj nových priateľov. 

Výlet: Vychutnaj si plavbu loďou do mesta Bol na ostrove Brač a navštív jednu z najkrajších pláží Jadranu Zlatni Rat. Pláž je známym rajom surfistov a milovníkov vodných športov. Za doplatok cca 15€ spoznáš symbol elegancie Jadranu. 

Ubytovanie: Hotel Arkada** má vlastnú recepciu, ktorá je otvorená 24hod. denne, zmenáreň, reštauráciu a kaviareň pri vonkajšom bazéne. K dispozícií je tiež vonkajší bazén naplnený morskou vodou s ležadlami pri bazéne zdarma. V hoteli sa nachádza wifi pri recepcii a v rámci vonkajších priestorov hotela. Hotel poskytuje dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky. Izby sú vybavené WC, sprchou, SAT TV, telefónom a balkónom.
 
Poloha: Príjemný hotel obklopený borovicovými hájmi a inou zeleňou sa nachádza iba 800m od mestečka Stari Grad, kam sa dostanete príjemnou prechádzkou po promenáde. Výhodná poloha hotela priamo na kamienkovej pláži s upravenými betónovými plochami na slnenie poskytuje okúzľujúci výhľad na celý záliv.
 
Strava: 3x denne bohatá strava. Raňajky a večere formou bufetových stolov, obed je formou jednotného menu. K večeri je podávaný aj dezert. Pitný režim počas celého pobytu.

Bonusy pre každého táborníka zdarma


Cena zahŕňa: ubytovanie, polpenzia, pitný režim, doprava luxusným autobusom, pedagogický a zdravotný dozor, spomienkové predmety, materiál na športovú a záujmovú činnosť, poistenie insolventnosti CK, DPH. 
 
Povinné príplatky: 
Komplex. cest. poistenie: 1,80€/deň
Trajekt zo Splitu na ostrov Hvar:
od 12 rokov – 18€/ obojsmerný lístok
 
Pobytová taxa:
od 18 rokov: 12€/pobyt 

Doprava: Nástupné miesta v smere z BA a KE – doplatok:
TT, NR, PN, TN, RS, LC, ZA, PB - 10€
ZH, ZV, KE, PO, PP, LM, RK, BB - 14€
 
Pri rezervácii do 30.03.2019 bez doplatku za nástupné miesto!Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: