003. Vila Vanda*** s polpenziou

NAJVÝHODNEJŠÍ BALÍK: ubytovanie+polpenzia*+LUX doprava      

Makarska je najväčším mestom Makarskej riviéry, srdca Jadranu. Návštevníci tohto krásneho miesta sa tešia pohľadu na priezračné azúrové more, bohatú zeleň pobrežných oblastí a mohutné kamenné útesy štítov pohoria Biokovo. Vďaka svojmu upravenému okoliu a kvalitným i rôznorodým turistickým službám získalo mesto mnohé ocenenia. Makarska je vyhľadávanou turistickou destináciou nielen kvôli jedinečnému prostrediu, ale aj na základe širokej škály možností športu, oddychu, zábavy, bohatému kultúrnemu dedičstvu, či viacerým letným festivalom. Výhodou je aj blízkosť okolitých ostrov Brač, Hvar a Korčula, na ktoré sa môžete odtiaľ vybrať. Nezabudnuteľné sú aj preslávené krásne štrkové pláže.
Poctite Makarsku svojou návštevou, odmení Vás svojou výnimočnou atmosférou. 

Popis:
Moderná, renovovaná vila je situovaná v pokojnej časti medzi magistrálou a promenádou, ktorá sa nachádza len 100 metrov od vily. Z miesta je dobrá dostupnosť na krásnu pláž, len 150 metrov približne 600 metrov do historického centra obľúbeného a vyhľadávaného strediska, Makarska, ktorá ponúka všetko potrebné pre kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku. Vila ponúka ubytovanie v moderne vybavených klimatizovaných izbách a apartmánoch, vhodných pre 2 – 4 osoby. V prípade stravovania je polpenzia poskytovaná v neďalekej reštaurácii vzdialenej cca 50 metrov od vily. Vila je vybavená klimatizáciou a wifi pripojením.

Ubytovanie:
I 1/2 - účelne zariadená dvojlôžková izba s balkónom a vlastným sociálnym zariadení, izba disponuje tiež chladničkou.

A 1/2 - apartmán má oddelenú spáľňu a samostatnú kuchyňu. V apartmáne je možnosť prístelky.
 
A 1/4 - apartmán pozostáva z dvoch samostatných spální a kuchyne. K vybaveniu apartmánu taktiež patrí vlastná kúpeľňa, balkón, TV.

Strava:
Polpenzia, raňajky formou bohatého bufetového stola vrátane nápojov, večere formou: polievka, hlavné jedlo – výber z 2 menu, šalátový bufet, ovocie. Nápoje k večeri sú za poplatok. Polpenzia je podávaná v neďaľekej reštaurácii.

Pláž:
Nádherná štrková pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza približne 150 metrov od vily a ponúka širokú škálu vodných športov. Na pláži je možnosť prenajať si ležadlá a slnečníky za poplatok. Členité pobrežie oplýva mnohými zálivmi a prekrásnymi miestami.
 

Doporučujeme:

Nástupné miesta pre autobusovú dopravu platia pri minimálnom počte 8 osôb na dané nástupné miesto.
Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby 
GRÁTIS

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie s polpenziou v danom type ubytovania pre  jednu osobu + obojsmernú autobusovú dopravu LUX BUSom, resp.ubytovanie + polpenzia (individuálna doprava = odpočet za nevyužitie autobusovej dopravy zo zvýhodnenej balíkovej ceny), klimatizáciu, služby delegáta, poistenie insolventnosti CK, DPH.
 
BONUS: 1x nápoj počas cesty našim ​autobusom
Doprava: luxusným klimatizovaným  autobusom (pri ponukách BALÍK - doprava už v cene!), obojsmerná miestenka - 7 €.

Povinné príplatky: pobytová taxa 12 € /os/7nocí, deti 12-18 r. 6 € /7 nocí, komplexné cestovné poistenie 1,8 €/os.deň



Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: