002. Vila Anka*** s polpenziou

NAJVÝHODNEJŠÍ BALÍK: ubytovanie+polpenzia*+LUX doprava      

Posledné voľné miesta za špeciálnu balíkovu cenu - len 99€ /10dní alebo 89€ /7dní!!!.
*Možnosť doplatku polpenzie len 99€/pobyt 10dní alebo 59€ /pobyt 7dní!!!
 
Nanovo zrekonštruovaná Vila Anka sa nachádza v centre letoviska Tučepi. Nachádza sa priamo na krásnej promenáde a je vzdialená len 20m od mora. Tento objekt  ponúka kvalitné ubytovanie, príjemné okolité prostredie, výhodnú polohu a záruku skvelej dovolenky. Umiestnenie objektu je v pokojnej časti letoviska s výhodnou dostupnosťou k promenáde a moru.

 
Popis:
Vila Anka ponúka k dispozícii pekne a účelne zariadené izby s možnosťou využitia tiež ako priestranný dvojspálňový apartmán. Vila je vybavená klimatizáciou a wifi pripojením.

Ubytovanie:
Vila ponúka ubytovanie v 2 až 4-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a balkónom. K dispozícii je klientom tiež priestranný plne vybavený kuchynský kút. V prípade záujmu je možnosť využitia ubytovania ako priestranný dvojspálňový apartmán
 
I 1/2+2 - dvojlôžková izba s možnosťou prístelky, kúpelňou (sprcha a WC), wifi a balkónom.


Strava:
Formou polpenzie v luxusnom 4* hoteli Laurentum, ktorý sa nachádza v blízkosti vily v bezprostrednej blízkosti mora. Raňajky sú podávané formou bohatých bufetových stolov. Večera je výberom z 2 menu + šalát/dezert.
 
Pláž:
Pekná štrková pláž sa nachádza len 10 m od apartmánového domuPláž je s pozvoľným vstupom do mora, je vhodná pre malé deti aj neplavcov. Je tu možnosť rôznych vodných športovprenájmu ležadiel a slnečníkov.  

Šport a zábava:
Stredisko ponúka široké možnosti vodných atrakcií pri morišportového vyžitia pri plážiatrakcií pre deti, ale aj širokú škálu rôznych fakultatívnych výletov.
Doporučujeme:

Nástupné miesta pre autobusovú dopravu platia pri minimálnom počte 8 osôb na dané nástupné miesto.
Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby 
GRÁTIS

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie s polpenziou* (za doplatok) v danom type ubytovania pre  jednu osobu + obojsmernú autobusovú dopravu LUX BUSom, resp.ubytovanie + polpenzia (individuálna doprava = odpočet za nevyužitie autobusovej dopravy zo zvýhodnenej balíkovej ceny), klimatizáciu - za doplatok, služby delegátapoistenie insolventnosti CKDPH.


BONUS: 1x nápoj počas cesty našim ​autobusom
Doprava: luxusným klimatizovaným  autobusomobojsmerná miestenka 7 €.

Povinné príplatky: pobytová taxa 12 € /os/7nocídeti 12-18 r. 6 € /7 nocíkomplexné cestovné poistenie 1,8 €/os.deň.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: