03. Vila Anka*** s polpenziouVyhľadaj termín
Rezervuj si termín
Nanovo zrekonštruovaná Vila Anka sa nachádza v centre letoviska Tučepi. Nachádza sa priamo na krásnej promenáde a je vzdialená len 20m od mora. Tento objekt  ponúka kvalitné ubytovanie, príjemné okolité prostredie, výhodnú polohu a záruku skvelej dovolenky. Umiestnenie objektu je v pokojnej časti letoviska s výhodnou dostupnosťou k promenáde a moru.
Balík: ubytovanie+polpenzia+doprava

Vila Anka ponúka pekne a účelne zariadené izby, ktoré je možné v prípade potreby využiť aj ako priestranný dvojspálňový apartmán. Vila je vybavená klimatizáciou a wifi pripojením.
Ubytovanie:
Vila ponúka ubytovanie v 2 až 4-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a balkónom. K dispozícii je tiež priestranný plne vybavený kuchynský kút. V prípade záujmu  je možné niektoré ubytovacie kapacity využiť ako priestranný dvojspálňový apartmán.
 
I 1/2+2 - dvojlôžková izba s možnosťou prístelky, kúpelňou (sprcha a WC), wifi a balkónom.


Strava:
Formou polpenzie v luxusnom 4* hoteli Laurentum, ktorý sa nachádza v blízkosti vily a v bezprostrednej blízkosti mora. Raňajky sú podávané formou bohatých bufetových stolov. Večera je výberom z 2 menu + šalát/dezert.
 

Pláž:
Pekná štrková pláž sa nachádza len 10m od apartmánového domu. Pláž má pozvoľný vstup do mora,vďaka čomu je vhodná pre malé deti aj neplavcov. Je tu možnosť rôznych vodných športov, prenájmu ležadiel a slnečníkov.   

Šport a zábava:
Stredisko ponúka široké možnosti vodných atrakcií, športového vyžitia pri pláži, atrakcií pre deti, ale aj širokú škálu rôznych fakultatívnych výletov.
 
Nástupné miesta pre autobusovú dopravu platia pri minimálnom počte 8 osôb na dané nástupné miesto.
Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby 
GRÁTIS

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie s polpenziou v danom type ubytovania pre jednu osobu + obojsmernú autobusovú dopravu LUX BUSom, resp.ubytovanie + polpenzia (individuálna doprava = odpočet za nevyužitie autobusovej dopravy zo zvýhodnenej balíkovej ceny), klimatizáciu, služby delegáta, poistenie insolventnosti CK, DPH.
 
BONUS: 1x nápoj počas cesty našim autobusom
Doprava: luxusným klimatizovaným  autobusom (pri ponukách BALÍK - doprava už v cene!), obojsmerná miestenka - 7 €.

Povinné príplatky: pobytová taxa 12 € /os/7nocí, deti 12-18 r. 6 € /7 nocí, komplexné cestovné poistenie 1,8 €/os.deň
 
Doporučujeme:
 • 15. Hotel Protessilaos***

  15. Hotel Protessilaos***

  Grécko Magnesia
  Hotel Protessilaos*** sa nachádza v dedinke Nea Anchialos, v malebnom...
  Cena: 339 Eur 419 Eur
 • 09. Hotel Arkada**

  09. Hotel Arkada**

  Chorvátsko Ostrov Hvar
  Príjemný rodinný hotel ARKADA obklopený borovicovými...
  Cena: 321 Eur 349 Eur


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: