04. agropenzión AB Novoť - Novoť


Cena od 150€ / 5 dní

Penzión sa nachádza v dedine Novoť v severozápadnej časti Oravy. Zariadenie z agroturistckých aktivít ponúka: pobyt na gazdovskom dvore s ochutnávkou syrárskych výrobkov. Nádherné prostredie v ktorom je naše zariadenie umiestnené ponuka možnosti rekreácie, poznávania, oddychu , radosti z prírodných krás, veľa možnosti na výlety, turistiku, prechádzky do prírody, opekanie na vonkajšom ohnisku.

ALL INCLUCIVE
Cena pre ZŠ: 150€ / 5 dní
Cena pre SŠ: 160€ / 5 dní
VŠETKO VO VÝŠKE ŠTÁTNEHO PRÍSPEVKU

Lyžiarske výcviky

Ubytovanie:
Ubytovanie je poskytované v tridsiatich izbách a jednom apartmáne. Izby sú dvoj, troj, štvor a päťlôžkové s možnosťou prístelku. Všetky izby sú vybavené štandardným zariadením (skrine, nočné stolíky, písacie stoly, lampy, rádiá), sociálnym zariadením a sprchovým kútom alebo vaňou. Apartmán sa skladá z troch izieb, z ktorých dve slúžia ako spálne. Jedna spálňa je vybavená manželskou posteľou a druhá dvoma individuálnymi lôžkami. Tretia izba slúži ako obývačka, v ktorej sa nachádza konferenčný stolík s gaučovou súpravou a fotelkami, televízny prijímač so satelitom a komódami.

Vybavenie strediska:
Doplnkové služby sú zabezpečované lyžiarskym vlekom Poma H800 pri prevýšení svahu cca 180 m, saunou a dvoma stolmi pre stolný tenis, spoločenskou miestnosťou pre usporiadanie diskoték pre školy v prírode alebo lyžiarske zájazdy, poprípade pre výučbu.

Vleky:
Oravské lyžiarske stredisko Krušetnica sa nachádza v rovnomennej obci, 13 km západne od Námestova. V stredisku je 4-sedačková lanovka a lyžiarsky vlek. Dve stredne náročné zjazdovky sú technicky zasnežované, prvá z nich je osvetlená pre večerné lyžovanie.

ALL INCLUSIVE
ubytovanie s plnou penziou na 4 noci, pitný režim, autobusova doprava, skibus, 4-dňový skipas v SKI GRÚNIKY, 1x večerný program GRÁTIS, poistenie insolventnosti CK, DPH, pedagogický dozor pri počte 1/10 grátis

SKI  PROFI
výcvik lyžovania a snowboardovania s profesionálnymi inštruktormi (skupina max 15 deti).
Cena profesionálneho inštruktora na:
1 deň - 90€
4 dni - 300€
5 dní - 360€

SKI EXTRA
výcvik lyžovania a snowboardovania* s našimi animátormi a profesionálnym inštruktorom. Organizovanie večerných programov našimi animátormi. Darček pre každého účastníka - DVD s fotografiami z pobytu.
*samostatná snowboardová skupina bude otvorená pri minimálnom počte 8 detí
Doplatok za SKI EXTRA: 33€ / dieťa / pobyt

ZDRAVOTNÍK
PLUS - 320€/pobyt
odborne spôsobilí zdravotník (lekár, zdravotná sestra, pôrodná asistentka alebo záchranár) s lekárničkou

V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. 

Naša doprava
Do lyžiarskych stredísk Vás dopravíme našimi vlastnými 49 až  63 miestnymi luxusnými autobusmi SCANIA IRIZAR PB. Autobusy sú vybavené bezpečnostnými pásmi, DVD, minibarom a chladničkou.*
*Cena dopravy je kalkulovaná na 35 žiakov. Pri nenaplnení autobusu si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi lyžiarskych výcvikov.
 
Možné príplatky:

Požičovňa lyžiarskeho výstroja  
Lyžiarsky komplet od 8€/deň
Snowboard komplet od 9€/deň
Lyžiarska prilba od 3€/deňBonus - tričko a DVD


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: