05. chata Slaná Voda - Oravská Polhora


Cena od 150€ / 5 dní

Známe turistické miesto a jej názov pochádza z unikátnych minerálnych prameňov. Nachádza sa pod úpätím Babej hory ( 1 725 m.n.m) a Pilska (1 557 m.n.m). Chata Slaná voda a jej okolie je dokonalým miestom pre rodinné výlety, lyžiarske zájazdy, veselé, športové a zábavné akcie pre Vás a vašich priateľov. 

ALL INCLUCIVE
Cena pre ZŠ: 150€ / 5 dní
Cena pre SŠ: 160€ / 5 dní
VŠETKO VO VÝŠKE ŠTÁTNEHO PRÍSPEVKU

Lyžiarske výcviky

Ubytovanie:
Zrub tvoria novozariadené, útulné dvojlôžkové izby, ktorých súčasťou je pohodlé kreslo alebo gauč každá so svojím vlastným socialnym zariadením. V každej izbe je možnosť prístelok. Zrub má celkovú možnú kapacitu 45 miest. Zrub je taktiež ubytovanie vhodné pre jednotlivcov alebo pre skupiny ľudí – najčastejšie obsadzovaný pre skupiny deti na lyžiarských zájazdoch, školských táboroch alebo školách v prírode či rodinných stretnutiach. Každá izba má svoje vlastné socialne zariadenie a kúpelňu. Súčasťou zrubu spoločenská miestnosť vhodná aj na spoločenské akcie alebo večerné programy pre skupiny ľudí s kapacitou cca 30 ľudí.

Vybavenie strediska:
Súčašťou Chaty je bar, reštaurácia, poľovnícka miestnosť, welness, spoločenská miestnosť so stolným tenisom a biliardom a útulná terasa s výhľadom.

Vleky:
Lyžiarske stredisko SKI OPALISKO - ponúka päť umelo zasnežovaných zjazdoviek, štyry vleka a sedačkovú lanovku. Stredisko sa nachádza za obcou Závažná Poruba približne 14 km od zariadenia. 
Stredisko Jasná/Nízke Tatry ponúka 45 km perfektne upravených zjazdoviek rôznych obtiažností. Na Chopku premáva 29 lanoviek a vlekov s prepravnou kapacitou viac ako 30 000 osôb za hodinu. 

ALL INCLUSIVE
ubytovanie s polpenziou na 4 noci, teplé obedy na svahu, pitný režim, autobusova doprava, skibus, 4-dňový skipas v SKI Grúnikz Sihelné, poistenie insolventnosti CK, DPH, pedagogický dozor pri počte 1/10 grátis

SKI  PROFI
výcvik lyžovania a snowboardovania s profesionálnymi inštruktormi (skupina max 15 deti).
Cena profesionálneho inštruktora na:
1 deň - 90€
4 dni - 300€
5 dní - 360€

SKI EXTRA
výcvik lyžovania a snowboardovania* s našimi animátormi a profesionálnym inštruktorom. Organizovanie večerných programov našimi animátormi. Darček pre každého účastníka - DVD s fotografiami z pobytu.
*samostatná snowboardová skupina bude otvorená pri minimálnom počte 8 detí
Doplatok za SKI EXTRA: 33€ / dieťa / pobyt

ZDRAVOTNÍK
PLUS - 320€/pobyt
odborne spôsobilí zdravotník (lekár, zdravotná sestra, pôrodná asistentka alebo záchranár) s lekárničkou

V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. 

Naša doprava
Do lyžiarskych stredísk Vás dopravíme našimi vlastnými 49 až  63 miestnymi luxusnými autobusmi SCANIA IRIZAR PB. Autobusy sú vybavené bezpečnostnými pásmi, DVD, minibarom a chladničkou.*
*Cena dopravy je kalkulovaná na 35 žiakov. Pri nenaplnení autobusu si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi lyžiarskych výcvikov.
 
Možné príplatky:

Požičovňa lyžiarskeho výstroja  
Lyžiarsky komplet od 8€/deň
Snowboard komplet od 9€/deň
Lyžiarska prilba od 3€/deňBonus - tričko a DVD


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: