03. penzión Lomnicky - Stará Lesná


Cena od 165€ / 5 dní

Penzión LOMNICKY sa nachádza v rekreačnej oblasti horami obklopenej dedinky Stará Lesná v nadmorskej výške 800 m.n.m. len 4 km od Tatranskej Lomnice. Penzión prešiel čiastočnou rekonštrukciou a do prevádzky bol opäť spustený v lete 2017. S čarovnou atypickou architektúrou a výhľadom na Lomnický štít uprostred malebnej prírody.

Lyžiarske výcviky

BALÍKOVÁ CENA:
Cena pre ZŠ: 165€ / 5 dní
Cena pre SŠ: 175€ / 5 dní

Lyžiarske výcviky

Ubytovanie:
Vychutnajte si čaro tatranských hôr a prežite príjemné chvíle oddychu a aktívneho odpočinku v dvojhviezdičkovom Penzióne LOMNICKY. Ubytovanie máme síce rôznorodé, ale v každej izbe Vás bude čakať štandardné vybavenie – televízor, WIFI, fén, uterák, osuška a základné hygienické vybavenie. Penzión disponuje 2-4 lôžkovými izbami a rodinnými apartmánmi s možnosťou pistelky.

Vybavenie strediska:
Zariadenie disponuje wellness centrom (len pre pedagógov), konferenčnou miestnosťou, reštauráciou, kaviareňou a detským kútikom.

Vleky:
Lyžiarske stredisko Tatránska Lomnica sa nachádza len 4 km od penziónu. V areáli strediska sa nachádzajú 2 vleky a 6 lanových dráh s celkovou prepravnou kapacitou 8815 osôb za hodinu. Celková dĺžka zjazdoviek je 9,98 km a z nich 8,74 km umelo zanežovaných. V stredisku sa nachádzajú tri typy tratí: pre začiatočníkov, stredne náročných lyžiarov aj jedna trať pre náročných lyžiarov.  

BALÍKOVÁ CENA:
ubytovanie s plnou penziou na 4 noci, pitný režim, 5-dňový skipas v Tatranskej Lomnici, 1x večerný program GRÁTIS, poistenie insolventnosti CK, DPH, pedagogický dozor pri počte 1/10 grátis
*návšteva AQUACITY POPRAD za zvýhodnenú cenu len 12€/žiak

DOPRAVA
V príprade záujmu Vám radi pripravíme aj ponuku autobusovej dopravy za výhodnú cenu.
 
SKI  PROFI
výcvik lyžovania a snowboardovania s profesionálnymi inštruktormi (skupina max 15 deti).
Cena profesionálneho inštruktora na:
1 deň - 90€
4 dni - 300€
5 dní - 360€

SKI EXTRA
výcvik lyžovania a snowboardovania* s našimi animátormi a profesionálnym inštruktorom. Organizovanie večerných programov našimi animátormi. Darček pre každého účastníka - DVD s fotografiami z pobytu.
*samostatná snowboardová skupina bude otvorená pri minimálnom počte 8 detí
Doplatok za SKI EXTRA: 33€ / dieťa / pobyt

ZDRAVOTNÍK
PLUS - 320€/pobyt
odborne spôsobilí zdravotník (lekár, zdravotná sestra, pôrodná asistentka alebo záchranár) s lekárničkou

V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. 

Naša doprava
Do lyžiarskych stredísk Vás dopravíme našimi vlastnými 49 až  63 miestnymi luxusnými autobusmi SCANIA IRIZAR PB. Autobusy sú vybavené bezpečnostnými pásmi, DVD, minibarom a chladničkou.
 
Možné príplatky:

Požičovňa lyžiarskeho výstroja  
Lyžiarsky komplet od 8€/deň
Snowboard komplet od 9€/deň
Lyžiarska prilba od 3€/deň

Bonus - tričko a DVD
 


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: