03. hotel Rysy - Tatranská Štrba


Cena od 155€ / 5 dní

Hotel Rysy*** sa nachádza v malebnom prostredí Vysokých Tatier, v horskej obci Tatranská Štrba. Poloha hotela je dobrým východiskovým bodom na výlety do celých Vysokých Tatier, Nízkych Tatier, Levoče, termálnych kúpalísk, skanzenov, neďalekých jaskýň a lyžiarského strediska na Štrbskom Plese.
 
Lyžiarske výcviky

ALL INCLUCIVE
Cena pre ZŠ: 155€ / 5 dní
Cena pre SŠ: 165€ / 5 dní

Lyžiarske výcviky

Ubytovanie:
Hotel sa nachádza v krásnom prostredí Tatranskej Štrby. Má dobrú polohu vzhľadom na možnosti výletov do Vysokých či Nízkych Tatier, skanzenov atď. Ubytovanie je zabezpečené v komfortných izbách.

Vybavenie zariadenia:
Bezplatne k dispozícii priestory na aktivity: tanečná spoločenská miestnosť, reprodukovaná hudba. Detské multifukčné ihrisko nad hotelom, trávnatá plocha v okolí hotela na letné športovanie a zimné sánkovanie, trampolína, pieskovisko a detské ihrisko priamo pri hoteli. 200 metrov od hotela sa nachádza stanica zubačky pre výlety na Štrbské Pleso „vonkajší raj pre deti“. Opičia dráha, člnkovanie, korčuľovanie (leto a zima) a posedenie na terase s výhľadom na Kriváň Solisko a RYSY.

Vleky:
Lyžiarske stredisko Lopušná dolina leží v nadmorskej výške 777mnm s prevýšením až do výšky 916mnm. K dispozícii sú 4 vleky TATRAPOMA, z toho dva lyžiarske vleky pre začínajúcich lyžiarov. Maximálna prepravná kapacita vlekov je 2 300 osôb/hod. a dĺžky vlekov od 150metrov do 700 metrov s výškovým prevýšením 139 metrov rôznej náročnosti. Pred vstupom do Lopušnej doliny sú k dispozícii upravené bežecké trate. Stredisko ponúka aj obľúbené večerné lyžovanie.

ALL INCLUSIVE
ubytovanie s polnou penziou na 4 noci, pitný režim, autobusova doprava, skibus, 4-dňový skipas v SKI Centrum Lopušná dolina, poistenie insolventnosti CK, DPH, pedagogický dozor pri počte 1/10 grátis
*5 dňový skipas v sterdisku VYSOKÉ TATRY za doplatok len 30€/žiak
*návšteva AQUACITY POPRAD za zvýhodnenú cenu 12€/žiak


SKI  PROFI
výcvik lyžovania a snowboardovania s profesionálnymi inštruktormi (skupina max 15 deti).
Cena profesionálneho inštruktora na:
1 deň - 90€
4 dni - 300€
5 dní - 360€

SKI EXTRA
výcvik lyžovania a snowboardovania* s našimi animátormi a profesionálnym inštruktorom. Organizovanie večerných programov našimi animátormi. Darček pre každého účastníka - DVD s fotografiami z pobytu.
*samostatná snowboardová skupina bude otvorená pri minimálnom počte 8 detí
Doplatok za SKI EXTRA: 33€ / dieťa / pobyt

ZDRAVOTNÍK
PLUS - 320€/pobyt
odborne spôsobilí zdravotník (lekár, zdravotná sestra, pôrodná asistentka alebo záchranár) s lekárničkou

V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. 

Naša doprava
Do lyžiarskych stredísk Vás dopravíme našimi vlastnými 49 až  63 miestnymi luxusnými autobusmi SCANIA IRIZAR PB. Autobusy sú vybavené bezpečnostnými pásmi, DVD, minibarom a chladničkou.*
*Cena dopravy je kalkulovaná na 35 žiakov. Pri nenaplnení autobusu si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi lyžiarskych výcvikov.
 
Možné príplatky:

Požičovňa lyžiarskeho výstroja  
Lyžiarsky komplet od 8€/deň
Snowboard komplet od 9€/deň
Lyžiarska prilba od 3€/deň
   Bonus - tričko a DVDKontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: