17. hotel Borova Sihoť - Liptovský Hrádok


Cena od 150€ / 5 dní

Čarovné prostredie Liptova, jeho pohodu a pohostinnosť si užijete, ak si na odpočinok a ubytovanie na Liptove zvolíte hotel Borová Sihoť neďaleko Liptovského Hrádku, v podhorí Nízkych Tatier. K prežitiu pohodlnej dovolenky prispejú aj naše kvalitné služby a vybavenie, ktoré hostia veľmi radi využívajú počas celého roka.

ALL INCLUCIVE
Cena pre ZŠ: 150€ / 5 dní
Cena pre SŠ: 160€ / 5 dní
VŠETKO VO VÝŠKE ŠTÁTNEHO PRÍSPEVKU

Lyžiarske výcviky

Ubytovanie:
Hotel poskytuje ubytovanie v 2 – 4-lôžkových izbách a 4 – 6-lôžkových apartmánoch s vlastným sociálnym zariadením (sprcha/vaňa a WC). Celková kapacita zariadenia je 54 miest.

Vybavenie strediska:
Jedáleň s kapacitou 120 miest, spoločenská miestnosť s terasou – Pajta, ohniská, Wi-Fi, volejbalové ihrisko, futbalové ihrisko, stolný tenis, šípky, požičiavanie spoločenských hier, lôpt, bedminton, biliard, trampolíny

Vleky:
Lyžiarske stredisko SKI OPALISKO - ponúka päť umelo zasnežovaných zjazdoviek, štyry vleka a sedačkovú lanovku. Stredisko sa nachádza za obcou Závažná Poruba približne 14 km od zariadenia. 
Stredisko Jasná/Nízke Tatry ponúka 45 km perfektne upravených zjazdoviek rôznych obtiažností. Na Chopku premáva 29 lanoviek a vlekov s prepravnou kapacitou viac ako 30 000 osôb za hodinu. 

ALL INCLUSIVE
ubytovanie s polpenziou na 4 noci, teplé obedy na svahu, pitný režim, autobusova doprava, skibus, 4-dňový skipas v SKI OPALISKO, 1xvečerný program GRÁTIS, poistenie insolventnosti CK, DPH, pedagogický dozor pri počte 1/10 grátis
*5 dňový skipas v sterdisku JASNÁ za doplatok len 35€/žiak
*návšteva TATRALANDIE za zvýhodnenú cenu 10€/žiak


SKI  PROFI
výcvik lyžovania a snowboardovania s profesionálnymi inštruktormi (skupina max 15 deti).
Cena profesionálneho inštruktora na:
1 deň - 90€
4 dni - 300€
5 dní - 360€

SKI EXTRA
výcvik lyžovania a snowboardovania* s našimi animátormi a profesionálnym inštruktorom. Organizovanie večerných programov našimi animátormi. Darček pre každého účastníka - DVD s fotografiami z pobytu.
*samostatná snowboardová skupina bude otvorená pri minimálnom počte 8 detí
Doplatok za SKI EXTRA: 33€ / dieťa / pobyt

ZDRAVOTNÍK
PLUS - 320€/pobyt
odborne spôsobilí zdravotník (lekár, zdravotná sestra, pôrodná asistentka alebo záchranár) s lekárničkou

V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou. 

Naša doprava
Do lyžiarskych stredísk Vás dopravíme našimi vlastnými 49 až  63 miestnymi luxusnými autobusmi SCANIA IRIZAR PB. Autobusy sú vybavené bezpečnostnými pásmi, DVD, minibarom a chladničkou.*
*Cena dopravy je kalkulovaná na 35 žiakov. Pri nenaplnení autobusu si CK AZAD vyhradzuje právo voľné miesta na sedenie doplniť inými účastníkmi lyžiarskych výcvikov.

Možné príplatky:

Požičovňa lyžiarskeho výstroja  
Lyžiarsky komplet od 8€/deň
Snowboard komplet od 9€/deň
Lyžiarska prilba od 3€/deňBonus - tričko a DVDKontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: