I. Zahraničie: Grécko - Magnesia, Nea Anchialos 18+Vyhľadaj termín
Rezervuj si termín
NOVINKA LETA 2020!
Vek: od 18 rokov                        

Nea Anchialos je menšie mesto, ktoré je vzdialené od Volosu, hlavného mesta Magnesie, iba 18 km. Terajšie mesto bolo vybudované na ruinách antického mesta Pyrasos. Krásne pláže s miernym vstupom do mora, ktoré sú vhodné aj pre neplavcov. Pozdĺž pláže sa nachádza aj netypická stromová aleja. Neveľké námestíčko v strede mesta, reštaurácie a štýlové podniky sú len niektoré z lákadiel tohto letoviska. Počas hlavnej sezóny sa tu organizujú rôzne festivaly a kultúrne podujatia.
 

UPOZORNENIE PRE RODIČOV: 
Tábor Magnesia, Nea Anchialos 18+ nie je klasickým detským táborom ale samostatným zájazdom, kde za program ani bezpečnosť účastníkov nezodpovedá CK AZAD. Každý účastník zájazdu musí byť v deň odchodu na zájazd starší ako 18 rokov.

Ubytovanie
Ubytovanie je zabezpečené vo vkusne zariadených dvojlôžkových izbách. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, Wifi a minibarom. Hostia majú možnosť využiť hotelový bar s panoramatickým výhľadom na záliv. Miestna reštaurácia ponúka jedlá lokálnej kuchyne vyrobené z domácich produktov. Z tohto dôvodu je obľúbeným miestom oddychu počas horúcich letných dní.
 
Poloha a vybavenie: 
Hotel Protessilaos*** sa nachádza v dedinke Nea Anchialos, v malebnom prostredí zálivu Pagasitikos v regióne Magnesia pri Egejskom mori. Táto poloha mu dáva  predpoklady na výbornú dovolenku pre všetky kategórie klientov. Hotel sa nachádza na konci promenády. Je vzdialený iba 30 metrov od pláže priamo v zálive a tesnej blízkosti obchodov, barov a reštaurácií.  Toto miesto je ideálnym východiskovým bodom pre návštevu Pilia, Meteory a ostrova Skiathos.
 
Strava: 
Raňajky sú podávané formou bufetu. Večeru je možné si vybrať z 2 trojchodových menu.

Bonusy pre každého táborníka zdarma


Cena zahŕňa: ubytovanie, plná penzia – 3xdenne strava, pitný režim, doprava luxusným autobusom, celotáborový program, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, sladkosti a ceny do súťaží a hier, spomienkový predmet (tričko), materiál na športovú a záujmovú činnosť, poistenie insolventnosti CK, DPH. 

Povinné príplatky:
Komplexné cestovné poistenie: 1,80€/deň.
Pobytová taxa od 14 rokov: 14€/pobyt.

Doprava:
Nástupné miesta v smere z BA a KE – doplatok:
TT, NR, PN, TN, RS, LC, ZA, PB - 10€
ZH, ZV, PO, PP, LM, RK, BB - 14€
*nástupné miesta sú platné pri minimálnom počte 8 cestujúcich na nástupné miesto

PRI REZERVÁCIÍ DO 30.03.2020 BEZ DOPLATKU ZA NÁSTUPNÉ MIESTO.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: