Ski & Wellness Residence Družba***

Hotel sa nachádza v centre turistického strediska Jasná v Nízkych Tatrách, priamo na lyžiarskom svahu Biela Púť v nadmorskej výške 1 200 m. Je vhodným miestom pre letné a zimné dovolenky a tiež wellness a relaxačné pobyty.
 
V hoteli sa nachádza 150 izieb rôzneho štandardu (economy, comfort, superior). K hotelu patrí aj hotelová reštaurácia Jasná, ľudová reštaurácia s terasou, vínna pivnica s vinotékou, nočný bar – Kabaret a lobby bar.
Lyžiari ocenia lyžiarsku školu, detskú lyžiarsku škôlku s detským vlekom, požičovňu a predajňu lyžiarskeho výstroja, lyžiarsky servis; lyžiareň so zväčšenou kapacitou s uzamykateľnými skrinkami a sušičmi topánok.
 
Wellness centrum, ktoré je súčasťou hotela, ponúka 9 bazénov a vírivých váň a 8 sáun. Vaše deti určite ocenia detský kútik a Družba Kid´s klub,  najväčšie detské ihrisko v Jasnej s kolotočom a veľký bazén s lodičkami na člnkovanie pri hoteli. Pre deti hotel organizuje množstvo zábavných a animačných programov.

Ubytovanie
 
Comfort  - dvojlôžkové izby s možnosťou 1-2  prísteliek

Economy Tripl  - dvojlôžkové izby  s možnosťou 1 prístelky

Family PLUS - izba pre 4 osoby s možnosťou 1-2 prísteliek

K dispozícii sú aj izby v kategóriách Comfort PLUS, Economy, Economy PLUS, Family, Superior, apartmány Residence a Lux.
 
Všetky izby majú kúpeľňu, WC, SAT TV, telefón, sušič na vlasy, župan, papuče, trezor, minibar, čajový a kávový servis, v apartmánoch LUX aj kuchynský kútik a krb. Apartmány LUX sa nachádzajú pri hoteli so samostatným vchodom zvonku.
 
Stravovanie:
 
Raňajky sú podávané formou bufetových stolov – celoročne. Večera je podávaná formou formou bufetu alebo servírovaného 4 – chodového
 
Wellness centrum:
Ponúka 9 bazénov a vírivých vaní, 8  sáun:
 
25 m plavecký bazén s pramenitou vodou, detský bazén s dĺžkou 7,5 metra a teplotou vody 32 °C,  nerezový bazén pre najmenšie detičky s fontánkou, tepidárium s vyhrievanými ležadlami a výhľadom na Nízke Tatry, 2 x  vírivý bazén, vírivý bazén s chrličom,  tepidárium s vyhrievanými ležadlami, vonkajšia terasa s vírivým bazénom s teplotou vody 37 °C, drevená kaďa, ochladzovací bazén 5 sáun  - suchú, saunu Kamilka, eukalyptovú, soľnú, bylinkovú, hydromasážne sprchy, vyhrievanú drevenú kaďu, širokú ponuku masáží, tvárových a telových ošetrení kozmetikou SOTHYS, pedikúru rybičkami GARRA RUFA.

ADULT ZÓNA "FOUR SEASONS" s 3 saunami: parná - "Turecká oáza", suchá "Severská" a "Tatranská sila" so zvýšenou teplotou, "pramene so živou vodou"- 3 bazéniky s kontrastnou teplotou vody 7°C, 28°C a 38°C, "demänovský prameň" s pitnou vodou, vyhrievané ležadlá a pohodlné sedenie.
 
Pobyty:
 
Wellness pobyt
zahŕňa ubytovanie s polpenziou, vstup do hotelového bazéna, neobmedzený vstup do wellness centra, detskú kútik, animačné programy pre deti, parkovanie

Typ izby 1 - 2 noci 3 a viac nocí
Comfort (2 os) 131 € / izba / noc 120 € / izba / noc
Economy Tripl (3 os) 172 € / izba / noc 159 € / izba / noc
Family plus (4 os) 263 € / izba / noc 241 € / izba / noc

Ubytovanie s raňajkami
zahŕňa ubytovanie s raňajkami, vstup do hotelového bazéna

Typ izby 1 - 2 noci 3 a viac nocí
Comfort (2 os) 84 € / izba / noc 73 € / izba / noc
Economy Tripl (3 os) 101 € / izba / noc 88 € / izba / noc
Family plus (4 os) 169 € / izba / noc 147 € / izba / noc

Doplatky:
Prístelka: 47 €/ks / pobyt na 1-2 noci, 43 €/ks/ pobyt na 3 a viac nocí
Jedno dieťa do 6 r. s 2 dospelými zdarma, druhé dieťa do 6 r. bez lôžka 25 €/noc.
Príplatok za konkrétnu izbu alebo izbu s balkónom: 5 € / osoba / noc
Detská postieľka: 7 € /noc
Večera, ak nie je zahrnutá v balíku(bufet alebo 4-chodové menu): 20 € dospelý, 15 € dieťa 2-12 rokov
Wellness, ak nieje zahrnutý v balíku, vstup 3 hod. pre ubytovaných hostí: 12 € dospelý, 9 € dieťa (0-12 rokov)

Pre viac informácií ohľadom doplatkov, cien mimosezóny a s akýmikoľvek inými otázkami sa prosím obráťte na našu prevádzku telefonicky alebo emailom
Doporučujeme:
Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX