Hotel Ostredok ***

Hotel Ostredok*** sa nachádza priamo v centre lyžiarskeho a turistického strediska Jasná v Nízkych Tatrách, ktoré je najvyhľadávanejším  strediskom zimných športov na Slovensku. Samozrejme pre milovníkov športu je tu vytvorený priestor počas celého roka.
V zimnej sezóne ponúka lyžiarske stredisko široké možnosti športových a voľnočasových aktivít. V lete sa klienti môžu venovať turistike, cykloturistike, využiť  bobovú dráhu, navštíviť jaskyne v Demänovskej doline prípadne vyskúšat rafting na Váhu alebo Belej.

Ubytovanie:

Dvojlôžkové izby – s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek disponujú vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a samostatnou toaletou, LCD tv, telefónom, chladničkou a Wifi. Sú ideálne pre dlhodobé pobyty ale aj náročnejších hostí
 
Apartmány - Pohodlne, štýlovo a vkusne zariadené apartmány ponúkajú priestrannú obývaciu a spálňovú časť. Každý apartmán disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a samostatnou toaletou, LCD tv, telefónom, Wifi. V apartmánoch sa nachádza aj chladnička. Navodzujú pocit pohodlia a vzhľadom na svoju rozlohu je ideálnym miestom pre náročnejších hostí a dlhodobé pobyty. V hoteli sa nacházdajú štyri jednospálňové a jeden dvojspálňový apartmán LUX

Stravovanie:

V hoteli je zabezpečená polpenzia formou bufetových raňajok a 4-chodovej servírovanej večere. Hostia majú možnosť využiť celodenne hotelovú reštauráciu.

Wellness:

Hotelový wellness ponúka 3 druhy sáun, infrasaunu, parnú saunu, fínsku saunu a vonkajšiu vírivku. Parná sauna s teplotou 45 – 55°C a vlhkosťou vzduchu pôsobí preventívne proti oslabeniu organizmu, fínska sauna suchá sauna s teplotou 85 – 100°C je výborná pre prevenciu a imunitu organizmu. Infrasauna je určená pre liečebné procedúry a je vhodná pre osoby zle znášajúce vysokú teplotu. Vírivka má vďaka jemnej masáži senzitívny účinok, uvoľňuje svalový tonus a psychické napätie. Hostia môžu využiť aj ponuku masáží – klasická, reflexná, relaxačná a športová masáž.

Pobyty:

Jesenné pobytové balíky (01.09.2020 - 28.11.2020)
zahŕňajú raňajky podávané formou švédskych stolov, večera podávaná formou 4- chodového menu, 2/3 hodinový vstup do parnej, infra a fínskej sauny a  jacuzzi pod holým nebom, zľava na masáže až do výšky 20%, bezplatné parkovanie pri hoteli, bezplatné wifi pripojenie v celom objekte

Pobyt 3 dni (2 noci)  149,00 Eur (pôvodne 274 €)/2 osoby s polpenziou
Pobyt 4 dni (3 noci)  199,00 Eur (pôvodne 401 €)/ 2 osoby s polpenziou
Pobyt 5 dní (4 noci)  309,00 Eur / 2 osoby s polpenziou
Pobyt 6 dní (5 nocí)  379,00 Eur / 2 osoby s polpenziou
Pobyt 7 dní (6 nocí)  439,00 Eur / 2 osoby s polpenziou
Pobyt 8 dní (7 nocí) 499,00 Eur / 2 osoby s polpenziou

Bláznivý Halloween  počas jesenných prázdnin v Jasnej ( 29.10.2020-01.11.2020)
Využite akciovú ponuku na predĺžený rodinný víkend  v termíne 29.10.- 01.11. 2020 a užite si príjemné jesenné počasie, oddych, relax a halloweensku zábavu v hoteli Ostredok. Čaká Vás tematický večer so súťažou o najkrajšie vyrezanú tekvicu.

Prineste si Halloweenský kostým a pridajte sa  na strašidelnú Halloweenskú disco pre najmenších a Halloweensky kvíz pre rodičov. 

Pobyt 3 dni (2 noci) 169,00 Eur / 2 osoby s polpenziou 
Pobyt 4 dni (3 noci) 219,00 Eur / 2 osoby s polpenziou 

Ubytovanie pre jedno dieťa  do 12 rokov na  2/3 noci  GRÁTIS

Vianočný pobytový balík
Zahŕňa ubytovanie pre 2 osoby v 2-lôžkovej izbe, raňajky pre 2 osoby formou bufetových stolov, večeru pre 2 osoby formou bufetových stolov, Vianočný prípitok  „domáce hriatô“, tradičnú  Liptovskú Vianočnú večeru formou 6 – chodového menu ( oplátky s medom a cesnakom, opekance s makom, vianočná Liptovská kapustnica so sušenými slivkami a údeným mäsom, kapor z výlovu z Demänovskej doliny / bravčový rezeň so zemiakovým šalátom, domáci chlieb/ ovocie , vianočné domáce koláče) 2/3x  vstup do hotelového wellness, zľava na ski pass s kartou GO PASS, zľava na masáže -20%, wi-fi pripojenie, parkovanie, úschovňa lyží

Pobyt na 5 dní (4 noci) 459,00 Eur / 2 osoby s polpenziou 
Pobyt na 6 dní (5 nocí) 549,00 Eur / 2 osoby s polpenziou 

Doplatky (Vianočný pobyt):
Prístelka 189,00 €/  osoba / 4 noci s polpenziou a so Štedrovečernou večerou
Prístelka 239,00 €/  osoba / 5 noci s polpenziou a so Štedrovečernou večerou
Možnosť predĺženia pobytu len za 99,00 € / 1 noc / 2 osoby / raňajky

Doplatky ( Jesenné a Halloweensky pobyt):
Dieťa od 3 do 10 rokov na prístelke v cene 22,00€ / noc s polpenziou
Dieťa od 10 do 15 rokov na prístelke 29,00 €/ noc s polpenziou
Dospelá osoba na prístelke 38,00 €/ noc s polpenziou
V cene nie je zahrnutá pobytová taxa, ktorá sa hradí na mieste na recepcii hotela.

Pre viac informácií ohľadom doplatkov, cien mimosezóny a s akýmikoľvek inými otázkami sa prosím obráťte na našu prevádzku telefonicky alebo emailom.
 

Doporučujeme:
Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX