Penzióny Danijela 1 a 2

PENZIÓNY DANIJELA 1 A 2 (MORSKI RAK 8)

Penzión je výhodne situovaný, je vzdialený iba 50 m od betónovej pláže Zamalin s kamennou zátokou. V tribunjskej oblasti je pláž Zamalin najznámejšou plážou a je známa výborným kúpaním.

Popis:
Penzión ponúka ubytovanie v 2 – 5-lôžkových štandardných izbách a apartmánoch. Neďaleko sa nachádza reštaurácia a obchod. Penzión umožňuje parkovanie na vlastnom parkovisku, hostia majú v prípade záujmu aj možnosť grilovania.

Ubytovanie:
Medzi vybavenie každého apartmánu patrí zariadená kuchynka, kúpeľňa, WC, balkón alebo terasa.

Stravovanie:
Polpenzia v reštaurácii Zamalin zahŕňa raňajky formou jednoduchých bufetových stolov vrátane nápojov a večere formou výberu z dvoch menu.

Šport a zábava:
Tribunj je známy pestrými možnosťami oddychu, športových aktivít či zábavy: klubový program (karaoke, aerobic, sterčing, fitball, animácie), masáže, kozmetika, pedikúra. V centrálnom areáli „Zamalin“ sa nachádza ihrisko, kde je možné zahrať si volejbal, basketbal, nohejbal, minifutbal, stolný tenis, pre deti detské ihrisko. V centre mesta nájdete početné atrakcie pre deti. Spestrením Vašej dovolenky môže byť živá hudba vo večerných hodinách, diskotéky v centre alebo v susediacom meste Vodice, známom svojim rušným nočným životom.
 
Doporučujeme:

Dieťa do 5 rokov bez nároku na služby ZDARMA!
Cena zahŕňa:
7 x  ubytovanie s polpenziou pre jednu osobu, kuchynka /bez vybavenia/ alebo len chladnička, služby delegáta, poistenie insolventnosti, DPH.
Zľava: dieťa 5- 15 rokov - 45,- € / os. / týždeň.
Povinné príplatky: pobytová taxa 11 € /os/7nocí, deti 12-18 r. 5,50 € /7 nocí, komplexné cestovné poistenie 1,60 €/os.deň.
Možnosť príplatku: 1/1 + 30%.
Odpočet polpenzie: 66 € /os. od 15r.; dieťa 5 - 15r. 26 € /os. týždeň.
Doprava: klimatizovaným  autobusom 65 € / osoba, obojsmerná miestenka 7 €.Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX