Hotel Pieris***


V malebnej horskej osade Podbanské na úpätí Kriváňa vás príjemne prekvapí trojhviezdičkový hotel Pieris, ktorý evokuje prírodu, pestrosť, pokoj, harmóniu a energiu.. Svojou atraktívnou polohou v obklopení Vysokých, Nízkych a Západných Tatier zároveň je ideálnym miestom, ak hľadáte wellness pobyt pre dvoch.

Hotel Pieris*** príjemne prekvapí kvalitnými službami a peknou prírodou v okolí hotela. Vďaka kompletnej rekonštrukcii izieb, reštaurácie, lobby baru a recepcie vznikol moderný a štýlový trojhviezdičkový hotel. Komfortné izby a menšie apartmány, ktoré ponúkajú atraktívny dizajn sú ako stvorené pre romantické pobyty pre dvoch. Kompletne zrekonštruovaná kuchyňa a nová reštaurácia poskytnú príjemný zážitok z gastronómie. V elegantnom Lobby bare s posedením pri krbe alebo na slnečnej terase Vám určite zachutí šálka lahodnej kávy či pohár kvalitného vína.

Výborná kuchyňa zo surovín od lokálnych dodávateľov, kvalita, čerstvosť a štýlová reštaurácia v obklopení lesa poskytnú príjemný zážitok z gastronómie. Počas leta si vychutnajte jedlo na slnečnej terase  Ak sa ubytujete v tomto hoteli, určite nevynechajte wellness, ktorý ponúka niekoľko sáun, relaxačný bazén, vírivé vane a množstvo procedúr na celkové uvoľnenie tela a upevnenie zdravia.

Vo voľnom čase môžete vyskúšať rafting na najkrajšej a najdivokejšej rieke Slovenska. Okolité hory ocenia milovníci turistiky, cykloturistiky a adrenalínových športov, blízkosť lyžiarskeho strediska   SKI Podbanské fanúšikovia zimných športov.

Ubytovanie:
Hotel Pieris*** disponuje kapacitou 62 izieb v členení:12 jednolôžkových izieb (s možnosťou prístelky), 10 dvojlôžkových izieb (bez prístelky), 39 menších apartmánov "Suite Mini", 1 apartmán Deluxe.

Všetky izby sú v atraktívnom dizajne, vybavené kvalitným nábytkom. V každej izbe je elegantná  kúpeľňa so sprchovacím kútom a s WC. Izby a menšie apartmány typu „Standard“ sa nachádzajú na 1. poschodí a sú bez balkóna. Izby a menšie apartmány typu „Superior“ majú francúzske okná a balkón. V každom apartmáne sa nachádzajú 2 pevné lôžka a možnosť prístelky (rozťahovací gauč).
 
Stravovanie:
Raňajky a večere sú podávané v miestnej reštaurácii formou bohatého bufetu. Reštaurácia poskytuje aj možnosť obedov.

Wellness:
Wellness Pieris na jednom mieste poskytuje všetko, čo potrebujete, aby ste na pobyte pre dvoch zrelaxovali po náročných dňoch.

Vo WELLNESS PIERIS nájdete: oddychový relaxačný bazén - nachádzajú sa tu masážne trysky, vodopád, vírivú vaňu – s teplotou 35 °C je pripravená pre romantické chvíle s priateľmi, oddychové ležadlá – po správnom saunovaní sa môžete zrelaxovať v pokojnom prostredí blízko bazéna na ležadlách, infrasaunu , eukalyptovú parnú saunu, klasickú fínsku saunu. Miestne  SPA - ponúka množstvo relaxačných procedúr pre celkové uvoľnenie tela a upevnenie zdravia.

Pobyty:

Blesková PIERIS akcia (min 2 dni)
zahŕňa ubytovanie na 2 dni/1 noc s raňajkami (formou bufetu), miestny poplatok,  večera formou bufetu (1x) , parkovanie na hotelovom parkovisku, voľný vstup do hotelového Wellness Pieris Navyše v Grand hoteli Permon****:  voľný vstup do saunového komplexu SAUNA Paradise , služby grátis: ranné plávanie v čase 07:00-10:00 hod., vstup do fitness centra a vstup do AQUA & KIDS´ Paradise, detský kútik a rezortný vláčik „Permon Expres“

od 75 €/os/noc

Cena pobytu:
Dospelá osoba, osoba nad 12 rokov · typ izby: 1-lôžková s prístelkou/2-lôžková 75 €/os
Dospelá osoba, osoba nad 12 rokov · typ izby: Suite "Mini" 80 €/os
Pri obsadení izby len jednou plne platiacou osobou (aj pri 1-lôžkovej izbe s možnosťou prístelky) je účtovaný doplatok 20 EUR/izba/noc

Pieris  POHODA (min 3 dni)
zahŕňa ubytovanie na 3 dni/2 noci s raňajkami (formou bufetu), miestny poplatok , večera formou bufetu (1x) ,  parkovanie na hotelovom parkovisku , voľný vstup do hotelového Wellness Pieris  Navyše v Grand hoteli Permon****:  voľný vstup do saunového komplexu SAUNA Paradise , služby grátis: ranné plávanie v čase 07:00-10:00 hod., vstup do fitness centra a vstup do AQUA & KIDS´ Paradise, detský kútik a rezortný vláčik „Permon Expres

od 145 €/os/pobyt

Cena pobytu:
Dospelá osoba, osoba nad 12 rokov · typ izby: 1-lôžková s prístelkou/2-lôžková 145 €/os/pobyt
Dospelá osoba, osoba nad 12 rokov · typ izby: Suite "Mini" 155 e/os/pobyt

Doplatok za ďalšiu noc:
Dospelá osoba, osoba nad 12 rokov · typ izby: 1-lôžková s prístelkou/2-lôžková 71 €/os
Dospelá osoba, osoba nad 12 rokov · typ izby: Suite "Mini" 76 €/os
Pri obsadení izby len jednou plne platiacou osobou (aj pri 1-lôžkovej izbe s možnosťou prístelky) je účtovaný doplatok 20 EUR/izba/noc

Pre viac informácií ohľadom doplatkov, cien mimosezóny a s akýmikoľvek inými otázkami sa prosím obráťte na našu prevádzku telefonicky alebo emailom.

Doporučujeme:


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX