Šport Hotel*** Donovaly

Donovaly sú jedným z najznámejších lyžiarskych stredísk na strednom Slovensku. Sú samozrejme veľmi vyhľadávané počas celého roka pre svoju optimálnu polohu a množstvo možností využitia voľného času. V zimnom období môžu klienti využiť lyžiarsku školu, požičovne lyží, obchody so športovými potrebami a Park Snow ľadová plocha s požičovňou korčúľ. V lete sú Donovaly obľúbenou destináciou milovníkov aktívneho životného štýlu, bicyklovania, adrenalínových športov alebo turistiky. Prírodou vedie množstvo označených horských cyklotrás, turistických chodníkov a kilometre bežeckých tratí.

Únia materských centier certifikovala Šport Hotel*** Donovaly ako zariadenie priateľské k deťom a rodinám.

Šport Hotel*** Donovaly je najstarší hotel v okolí chránený od ruchu parkoviska a centra obce Donovaly. Hotel prešiel rozsiahlou rekonštrukciou. Hostia si dnes môžu užiť nové priestory reštaurácie, lobby baru, kaviarne, krásny nový wellness so saunovým svetom, bazénmi, fitness centrom a masážami. Nové izby zaručia komfort rodinám s deťmi, párom, priateľom ako aj kongresovým hosťom.

Ubytovanie:

Kompletne zrekonštruované moderné a priestorovo veľkoryso riešené izby Šport Hotela*** Donovaly sú ideálnym ubytovaním nielen pre mladé rodiny s deťmi, ale aj pre zamilované páry, skupiny priateľov či obchodných partnerov. Hostia si môžu vybrať z ponuky jednolôžkových a dvojlôžkových izieb standard, dvojlôžkových izieb superior, family suite pre 4 členné rodiny a apartmánov.

Všetky izby sú vybavené kúpeľňou s WC, denne dopĺňaným mini barom, telefónom, televíziou so satelitom a Wi-Fi pripojením. Zariadenie hotela je v dokonalej harmónii s horským prostredím a uspokojí požiadavky aj náročného hosťa.
 
Stravovanie:

V 2 hotelových reštauráciách s kapacitou do 120 osôb si klienti môžu pochutiť na tradičných slovenských jedlách s moderným nádychom. Samozrejmosťou sú aj jedlá pre vegetariánov, hostí s rôznymi potravinovými alergiami či intoleranciami a v neposlednom rade aj detské menu.

Hotel ponúka možnosť posedieť si pri dobrej kávičke v útulnom lobby bare a kaviarni, alebo vychutnať si kvalitný koňak s cigarou vo fajčiarskom salóniku. Priestor pre neformálne stretnutia

Wellness:

Hostia si po znovuotvorení a kompletnej rekonštrukcii Šport Hotela*** Donovaly môžu užívať krásny nový saunový svet so štyrmi veľkými saunami (fínska, infra, parná, soľná) spolu s ľadovým bazénom na schladenie a relaxačnou oddychovou miestnosťou. Súčasťou wellness je aj súkromný priestor s vírivou vaňou, profesionálne fitness centrum, veľký a malý bazén s nádherným výhľadom na okolitú prírodu. V ponuke je aj množstvo masáží. Príďte sa sami presvedčiť o kvalite bezkonkurenčného wellness sveta široko ďaleko.

Súčasťou areálu Šport Hotela*** Donovaly je aj multifunkčné ihrisko prispôsobené na športy ako tenis, volejbal, basketbal či futbal. Mladé rodiny s deťmi milujú čas strávený na originálnom drevenom ihrisku vybavenom preliezkami, šmykľavkami, hojdačkami, kolotočmi s množstvom iných zaujímavých atrakcií.

Pobyty:

Jesenný pobyt (min. 3 dni) 

od 129 € / os / pobyt

Cena zahŕňa: ubytovanie s polpenziou, neobmedzený vstup do wellness, sáun a fitness, prenájom multifunkčného ihriska a športových potrieb, 10 % zľavu na všetky masáže a Pure Fiji rituály, 15 % zľavu na požičovňu v Dami sport, parkovanie

Ceny nezahŕňajú daň za ubytovanie 1 € / os / noc.

Pre viac informácií ohľadom doplatkov, predĺženia pobytu a s akýmikoľvek inými otázkami sa prosím obráťte na našu prevádzku telefonicky alebo emailom.

Doporučujeme:
 • 03. Vila Anka*** s polpenziou

  03. Vila Anka*** s polpenziou

  Chorvátsko Tučepi
  Nanovo zrekonštruovaná Vila Anka sa nachádza v centre letoviska Tučepi....
  Cena: 264 Eur
 • 10. Hotel Issa***

  10. Hotel Issa***

  Chorvátsko Ostrov Vis
  Hotel trojhviezdičkovej kategórie s kvalitnými službami sa môže...
  Cena: 200 Eur


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX