Hotel Termál***

Malebná obec Vyhne sa nachádza v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov. Má bohatú  kúpeľnú históriu a termálnu vodu s liečivými účinkami. Ak si chcete oddýchnuť od každodenného stresu, načerpať pozitívnu energiu a harmóniu zmyslov, ste na správnom mieste.
 
V Hoteli Termál*** sa budete cítiť ako doma. Nádherné prostredie, rodinná atmosféra, kuchyňa, ktorú netreba chváliť, ale vyskúšať, wellness s chemicky neupravovanovu vodou z vlastného termálneho prameňa a predovšetkým individuálny prístup ku klientovi. Toto všetko si môžete užiť v 31 dvojlôžkových izbách a 3 apartmánoch. Hotelová reštaurácia sa vyznačuje klasickými stredo-európskymi surovinami a ich kvalitným spracovaním pri použití moderných trendov prípravy.  Využíva sezónne potraviny od lokálnych farmárov a aj vlastné potraviny. Wellness hotela Termál je jedným z top wellness centier v kategórii trojhviezdičkových hotelov. Klienti si užijú bazény, sauny, soľnú inhalačnú miestnosť a masáže.

Ponuku voľno časových aktivít spestruje aj geografia obce Vyhne s jej prírodnými zaujímavosťami. V okolí je množstvo turistických chodníčkov, zveropark a v neďalekom Svätom Antone si môžete pozrieť kaštieľ. Dobrá dopravná dostupnosť tiež umožňuje podniknúť výlet do Banskej Štiavnice s množstvom pamiatok chránených UNESCO-m.

Ubytovanie:
 
Hotel má dve časti, v jednej sú izby atypicky riešené, niektoré majú vikierové okná a sú bez balkónov, to však dotvára príjemnú atmosféru horského hotela. Druhá hotelová časť je prístavba z roku 2006, kde sú všetky izby s balkónom a takmer veľkosťou rovnaké.

Vybavenie izieb je štandardné. Izby sú vybavené LCD televízorom so satelitným pripojením, telefónom  a bezplatným wi-fi pripojením. Súčasťou izieb sú kúpeľne so sprchovacím kútom, WC a zabudovaným fénom na vlasy. Hostia majú k dispozícii na izbe bezplatne župan a wellness osušku.

Apartmány pozostávajú zo spálne s manželskou posteľou, obývacej izby a kúpeľne. Obývacia izba poskytuje možnosť dvoch až troch prísteliek. Súčasťou vybavenia apartmánov okrem štandardu je chladnička s minibarom a trezor.

Stravovanie:

Hotelová reštaurácia sa vyznačuje klasickými stredo-európskymi surovinami a ich kvalitným spracovaním pri použití moderných trendov prípravy. Stála ponuka À la carte menu poteší Váš zmysel pre kvalitné a nápadité jedlo, či už v podobe predjedla, dezertu alebo hlavného jedla. Využívame sezónne potraviny, ktoré majú správnu chuť v ich vrcholnej sezóne, vďaka čomu jedlo posúvajú na vyššiu úroveň. Našim cieľom je zapojiť lokálnych farmárov a spoluprácu s nimi ďalej rozvíjať. Kvalitnú gastronómiu rozvíjame aj našimi vlastnými potravinami od domáceho kváskového chleba až po vlastné zákusky a dezerty.

Wellness:

Wellness centrum ponúka: dva bazény – relaxačný bazén určený na rekreačné plávanie a bazén s masážnymi tryskami a vodnými atrakciami. Voda v obidvoch bazénov je termálna, ktorá priteká priamo z prameňa a každý deň sa mení za čerstvú. Teplota vody je 36°C. Ďalej v našom wellness centre nájdete: soľnú inhalačnú miestnosť, suchú, parnú saunu a infra saunu, vedro odvahy, ochladzovací bazén, tepidárium s vyhrievanými lehátkami a oddychovú miestnosť s krbom.

Pobytové balíky:

Hyper relax - víkendový pobyt (min. 3 dni) 

od 152 € / os / pobyt

Cena zahŕňa: ubytovanie na 2noci v dvojlôžkovej izbe, polpenziu – raňajky a večere formou bufetu, neobmedzený vstup do hotelového wellness v čase medzi 10.00 hod. a 22.00 hod.; sauny počas pracovných dní od 15:00 hod. (hotelové wellness zahŕňa relaxačný bazén a oddychový bazén s denne čerstvou termálnou vodou s teplotou 36°C, tepidárium s hviezdnym nebom, tri druhy sáun s oddychovým priestorom,  ochladzovacím bazénom a vedrom odvahy, oddychová miestnosť s krbom, soľná inhalačná miestnosť), 1 x 20 minútová masáž chrbta, welcome drink.

Romantic relax - víkendový romantický pobyt

od 395 € / 2 os / pobyt

Cena zahŕňa: ubytovanie na 2 noci od piatku do nedele v dvojlôžkovej izbe, plnú penziu, raňajky a večere formou bufetu (neplatí pre 1. večer), obedy formou servírovaného trojchodového menu (polievka, hlavné jedlo, dezert), v deň príchodu romantická večera vo dvojici pri sviečkach (špeciálne menu: prípitok, predjedlo, polievka, hlavné jedlo, dezert), neobmedzený vstup do hotelového wellness v čase medzi 10.00 hod. a 22.00 hod., sauny od 15:00 počas pracovných dní (hotelové wellness zahŕňa relaxačný bazén a oddychový bazén s denne čerstvou termálnou vodou s teplotou 36°C, tepidárium s hviezdnym nebom, tri druhy sáun s oddychovým priestorom,  ochladzovacím bazénom a vedrom odvahy, oddychová miestnosť s krbom, soľná inhalačná miestnosť), 1 x za pobyt 30 minútová masáž vo dvojici, welcome drink, romantická výzdoba izby, fľaša sektu pre dvojicu na izbe, misa s ovocím pre dvojicu na izbe, neskorý check out do 11:00 hod.

Senior relax (min. 5 nocí) 
 
od 199 € / os / pobyt

Cena zahŕňa: ubytovanie na 4 noci v dvojlôžkovej izbe, polpenziu, raňajky a večere formou bufetu*, neobmedzený vstup do hotelového wellness v čase medzi 10.00 hod. a 22.00 hod.; sauny od 15:00 hod. počas pracovných dní (hotelové wellness zahŕňa relaxačný bazén a oddychový bazén s denne čerstvou termálnou vodou s teplotou 36°C, tepidárium s hviezdnym nebom, tri druhy sáun s oddychovým priestorom, ochladzovacím bazénom a vedrom odvahy, oddychová miestnosť s krbom, soľná inhalačná miestnosť), welcome drink, 1 x za pobyt kávička s koláčikom.

Miestny poplatok vo výške 0,70 € v cene pobytov nie je zahrnutý.

Pre viac informácií ohľadom doplatkov, cien a s akýmikoľvek inými otázkami sa prosím obráťte na našu prevádzku telefonicky alebo emailom.
 

Doporučujeme:


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX