Hotel Martinské hole


Hotel Martinské hole*** je tu pre všetkých, čo vyžadujú maximálne pohodlie, útulné bývanie, profesionálne služby a výber toho najlepšieho, čo vám môžeme po náročnom dni na zjazdovke či po túre ponúknuť. Nádherný výhľad a priezračný vzduch získate ako bonus - bývať totiž budete v nadmorskej výške 1223 metrov nad morom. To všetko nájdete len na skok od siedmych perfektne upravených svahoch zjazdoviek a vlekov, priamo v areáli lyžiarskeho strediska Martinské hole.
Ubytovanie:

Hotel Martinské hole predstavuje  nielen príjemné a útulné ubytovanie v izbách a apartmánoch s kapacitou 68 lôžok.
Ponuka ubytovania a doplnkových služieb je upravená tak, aby si skutočne každý mohol svoj pobyt v tomto hoteli naplno vychutnať. Vybrať si môžete medzi apartmánmi či 2,3,4 lôžkovými izbami. Pre rodinky deťmi ponúkame rodinné izby. V hoteli nájdete aj nové wellness centrum s bazénom, vírivkou, fínskou saunou a oddychovou zónou.

Strava:

V reštaurácii hotela potešíte svoje zmysly. Nabuďte sa chutnými predjedlami, zohrejte žalúdok jemnými polievkami, načerpajte energiu zo širokého výberu hlavných jedál a nechajte si aj trochu miesta na malý dezert. Reštaurácia ponúka možnosť celodenného stravovania formou a la carte.

Lyžiarske stredisko:

Ako už názov napovedá Hotel nájdete priamo v srdci lyžiarskeho strediska Martinské hole. Čaká vás 6 vlekov a 7 zjazdoviek, každá s iným stupňom náročnosti. Ak neviete lyžovať, nevadí - priamo v areáli sú pripravení inštruktori lyžiarskej a snowboardovej školy. Ak budete potrebovať lyže, či snowboardy  môžete si ich požičať. Krásy Malej Fatry a Veľkej Fatry je možné obdivovať pri vysokohorských túrach  na bežkách, či skialpinizme.
 
Pobyty:
  Pobyt od štvrtka do nedele Pobyt od nedele do štvrtku Pobyt na viac ako 4 noci
Dospelá osoba 50€ 42€ 45€
Dieťa od 12 - 15 r. 32€ 29€ 30€
Dieťa od 6 - 11,99 r. 26€ 20€ 22€
Apartmán pre 2 os. 140€ 122€ 130€

Ceny zahŕňajú: ubytovanie s raňajkami pre 1 os/noc v prípade apartmánu je cena uvedená pre 2 os/noc.

Ceny nezahŕňajú: miestna daň 1 €/os nad 10 r./noc

Doporučujeme:


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX