08. Hotel Arkada**

Príjemný rodinný hotel ARKADA obklopený borovicovými hájmi a inou zeleňou sa nachádza iba 800 m od mestečka Stari Grad, kam sa dostanete príjemnou prechádzkou po promenáde alebo lodným taxíkom. Výhodná poloha hotela priamo na kamienkovej pláži s upravenými betónovými plochami na slnenie poskytuje okúzľujúci výhľad na celý záliv. 


 Nádherný voňavý ostrov Hvar je rekordérom v počte hodín slnečného svitu, patrí k najslnečnejším miestam Stredomoria, čím si vyslúžil pomenovanie „chorvátska Madeira“. Je štvrtým najväčším a najľudnatejším ostrovom jadranského súostrovia. Príjemné podnebie na ostrove, stredomorská vegetácia, nádherné pláže, rozmanitá príroda a omamná vôňa levandule a rozmarínu znásobujú rozprávkovú atmosféru tohto krásneho ostrova. Na ostrove sa oplatí navštíviť starobylé prímorské mestá Hvar, Stari Grad, Jelsa a Vrboska a preskúmať ich úzke uličky, kostoly, kláštory, múzeá a iné historické pamiatky, navštívte upravené a dobre vybavené pláže, útulné krčmičy a pod. 

Popis:

Hotel poskytuje vlastnú recepciu, ktorá je otvorená 24 hodín denne, zmenáreň, reštauráciu a kaviareň pri vonkajšom bazéne. K dispozícii je tiež vonkajší bazén naplnený morskou vodou s ležadlami pri bazéne zdarma a vnútorný krytý bazén so sladkou vodou (otvorený mimo hlavnú sezónu). Hostia môžu využívať wi-fi pripojenie pri recepcii a vrámci vonkajších priestorov hotela.

Ubytovanie:
Hotelové izby sú prevažne dvojlôžkové s možnosťou prístelky, ich súčasťou je sprcha, WC, SAT TV, telefón  a balkón. Rodiny s deťmi majú možnosť ubytovania vo väčších rodinných izbách.

Strava:
Klimatizovaná hotelová reštaurácia, prípadne terasa ponúka polpenziu formou bohatých bufetových stolov. Nápoje k večeri sú za poplatok.

Pláž:
Kamienková pláž s upravenými plochami na slnenie sa nachádza priamo pod hotelom. Menšia kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora je od hotela vzdialená cca 150m.

Šport a zábava:
Športové vyžitie umožňujú tenisové kurty, futbalové, volejbalové a basketbalové ihrisko, minigolf, detské ihrisko, stolný tenis, požičovňa cestných skútrov a bicyklov, požičovňa člnov. Zábavu na vonkajšej terase hotela zabezpečuje živá hudba. V centre mestečka sa pravidelne konajú rozličné kultúrne podujatia. Pre milovníkov ruchu nočných podnikov je ideálnym miestom mesto Hvar, ústredie zábavy pre mnohé známe osobnosti z celého sveta. 
 

Doporučujeme:
 • 09. Hotel Issa***

  09. Hotel Issa***

  Chorvátsko Ostrov Vis
  Chorvátsko - ostrov Vis
  Ubytovanie s polpenziou
  Hotel...
  Cena: 389 Eur
 • 03. Vila Zdravka***

  03. Vila Zdravka***

  Chorvátsko Makarska
  Ubytovanie - prenájom - štúdiá, apartmány
   ...
  Cena: 359 Eur

Nástupné miesta pre autobusovú dopravu platia pri minimálnom počte 8 osôb na dané nástupné miesto.

Dieťa do 2 rokov bez nároku na služby ZDARMA!
Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie s polpenziou  v dvojlôžkovej izbe pre jednu osobu  s balkónom do parku, služby delegáta, poistenie insolv. CK, DPH.
Povinné príplatky: pobytová taxa 12 € /os/7nocí, deti 12-18 r. 6 € /7 nocí,  komplexné cestovné poistenie 1,8 €/os.deň.
Možnosť príplatku: 1/1 + 30%.
Balkón na morskú stranu: príplatok 15 € / pobyt / osoba.
Loco transfer: 5 € / osoba - doprava loďou z prístavu na hotel a späť.
Doprava: klimatizovaným  autobusom 70 € / osoba, obojsmerná miestenka 7 €.
Lístok na trajekt: obojsmerný lístok na trajekt Split - Stari Grad - Split 18 €/dosp. os; 9€/dieťa do 12r.; dieťa do 3r. - zdarma. Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: