Wellness Hotel Diplomat***

Kúpeľné mesto Rajecké Teplice, obklopené vrchmi Malej Fatry, je mimoriadne obľúbenou rekreačnou a turistickou destináciou, ktorá ponúka termálne kúpaliská a širokú škálu kúpeľných služieb. Je zasadené do malebnej Rajeckej doliny s vyhliadkou na Malú Fatru, čím poskytuje bohaté príležitosti športového vyžitia a aktívneho odpočinku. Výhodná poloha ponúka výhľad ako na pohorie Malej Fatry zo všetkých dvojlôžkových izieb, tak do malebnej Rajeckej doliny z terás apartmánov na južnej strane.
Ubytovanie:

Moderný hotel Wellness Diplomat ponúka ubytovanie v luxusných apartmánoch s veľkými južne orientovanými terasami. Dvojlôžkové izby o rozlohe 16msú vybavené 2 pevnými lôžkami, majú balkón a väčšina z nich aj nádherný výhľad na pohorie Malej Fatry. Izba je vybavená talianskym nábytkom a oddelenou kúpeľňou s WC, vaňou alebo sprchou. V minibare si môžete vybrať zo širokej ponuky alkoholických aj nealkoholických nápojov a pochutín.

Klienti majú na výber zo 4 typov apartmánov – malého, standard, veľkého a VIP. Každý apartmán disponuje manželskou posteľou a prístelkou alebo ďalšou samostatnou spálňou. Všetky apartmány okrem malého majú samostatnú obývaciu časť.

Apartmány sú vybavený kvalitným talianskym nábytkom, kúpeľňou s WC a vaňou. Malý apartmán je vybavený sprchou.V minibare si môžete vybrať so širokej ponuky alkoholických aj nealkoholických nápojov a pochutín.

Strava:

Hotelová reštaurácia uspokojí aj toho najnáročnejšieho gurmána. Nechajte sa rozmaznávať vynikajúcim kuchárskym tímom, ktorého práca nie je len o povinnosti, ale hlavne o radosti. Raňajky sú podávané formou bohatých bufetových stolov a večere formou servírovaného menu alebo taktiež bufetových stolov. Reštaurácia je tiež ideálne miesto pre posedenie si s obchodnými partnermi, či vychutnanie si príjemnej atmosféry s priateľmi a rodinou.

Wellness:

Vo wellness centre so saunami, bazénom, tropickým dažďom a malým vodopádom si oddýchne nielen telo, ale aj duša. Plavcov určite potešia rozmery bazéna – šírka 8 metrov a dĺžka 20 metrov s príjemnou teplotou od 30 do 32 °C. Dokonalý relax, zábavu a uvoľnenie navodia v bazéne prvky vodnej terapie: V saunovom svete si môžete vybrať z bylinkovej, soľnej a fínskej sauny. Súčasťou centra je aj Wellness bar so širokou ponukou nealko a miešaných nápojov. V letných mesiacoch je hosťom k dispozícii vonkajšia terasa s lehátkami a slnečníkmi.

Pobytové balíky:

Diplomat 2020 (min. 3 dni)

iba 320 €/2 os/pobyt

Pobytový balík zahŕňa ubytovanie v dvojlôžkovej izbe standard pre 2 os na 2 noci, polpenziu, voľný vstup do wellness centra, 30 min. klasickú antistresovú masáž, welcome drink, biliard, Wifi, pripojenie, parkovanie
Doplatok za ďalšiu noc: 130 €/izba

Aktívny relax 2020 (min. 3 dni)

iba 280 €/2 os/pobyt

Pobytový balík zahŕňa ubytovanie v dvojlôžkovej izbe standard pre 2 os na 2 noci, polpenziu, voľný vstup do wellness centra, welcome drink, biliard, Wifi, pripojenie, parkovanie
Doplatok za ďalšiu noc: 130 €/izba

Láska ide cez žalúdok (min. 3 dni)

iba 330 €/2 os/pobyt

Pobytový balík zahŕňa ubytovanie v dvojlôžkovej izbe standard pre 2 os na 2 noci, polpenziu (druhý večer – romantické 4-chodové menu s fľašou vína), voľný vstup do wellness centra, welcome drink a sladké prekvapenie na izbe, 30 min. relaxačnú masáž lávovými kameňmi, biliard, Wifi, pripojenie, parkovanie

Oáza krásy a relaxu 2020 (min. 4 dni)

iba 480 €/2 os/pobyt

Pobytový balík zahŕňa ubytovanie v dvojlôžkovej izbe standard pre 2 os na 3 noci, polpenziu, voľný vstup do wellness centra, 30 min. medovú detoxikačnú masáž pre ňu, 40 min. výživný pleťový rituál pre ňu, 30 min. klasickú antistresovú masáž pre neho, 20 min. reflexnú masáž chodidiel pre neho, mliečny drink, spoločnú kávu a dezert, Wifi, pripojenie, parkovanie

Ceny nezahŕňajú miestnu daň 1 €/os/noc.
 
Doporučujeme:
 • 06. Vila Vanda*** s polpenziou

  06. Vila Vanda*** s polpenziou

  Chorvátsko Makarska
  Moderná, renovovaná vila je situovaná v pokojnej časti medzi...
  Cena: 289 Eur
 • 11. Hotel Arkada** letecky

  11. Hotel Arkada** letecky

  Chorvátsko Ostrov Hvar
  NOVINKA!!! Využite pohodlie leteckej prepravy s odletom z Bratislavy každú nedeľu....
  Cena: 529 Eur


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX