! 4. Škola v prírode s angličtinou

ENGLISH  IS  EASY - škola hrou s kvalifikovaným anglickým lektorom

Využite našu pestrú a kvalitnú ponuku škôl v prírode aj s naším kvalitným animačným programom a lektorom z prestížnej jazykovej školy Canadian Bilingual Institue.

Skúsený lektor sa deťom bude venovať 60 minút denne. Deti budú rozdelené do skupín podľa úrovne jazykových schopností, ktoré budú pri nástupe preverené zábavno–náučným testom.

Počas pobytu sa deti zdokonalia v gramatike a slovnej zásobe prostredníctvom hravej formy ENGLISH IS EASY. Na záver kurzu získa každé dieťa certifikát z Canadian Bilingual Institue.
 
Výučba anglického jazyka bude prebiehať v dopoludňajších hodinách. Popoludní sa o program detí postarajú naši skúsení animátori, počas ktorého si deti precvičia svoje získané vedomosti formou zábavných hier.
 
25,- €* - intenzívny kurz anglického jazyka so skúseným lektorom CBI. Okrem 5 hodín angličtiny počas pobytu si deti svoje vedomosti precvičia formou zábavných hier v poobedných programoch pod vedením našich skúsených animátorov.
 
BOMBA: po absolvovaní školy v prírode  English is easy získa každé dieťa automaticky zľavu na kurzy angličtiny priamo v Canadian Bilingual Institue.
 
*cena za výučbu anglického jazyka s kvalifikovaným lektorom je kalkulovaná na 5-dňový pobyt. V cene sú taktiež započítané učebné materiály, ktoré si každé dieťa môže ponechať aj po ukončení školy v prírode. 


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: