! 3. Bonusy, benefity a zľavy

Doplnkové služby a zľavy od CK AZAD. Zdravotník, doprava, výlety...

AZAD BONUS
Škola, ktorá zrekreuje školu v prírode s balíčkom AZAD COMFORT (60 – 80 detí) v aspoň troch pobytoch po sebe, dostane od našej spoločnosti finančný alebo nefinančný dar 333,- €.

Služba PLUS
Pedagogickým pracovníkom poskytujeme stravu a ubytovanie zadarmo pri počte 1/10 detí. Pri objednaní jednotlivého balíka ŠvP hradíme navyše pedagogickým pracovníkom odmenu pri počte 1/10 vo výške 50,- € (AZAD Comfort a AZAD Exclusive) a 20,- € (AZAD Basic) za pobyt.
Novinka - výlet v rámci ŠvP
Novinka pre školy v prírode!
Ponúkame vám možnosť doobjendania výletu v rámci vašej ŠvP za doplatok 10€/žiak. V prípade zakúpenia výletu sa odmena za ŠvP automaticky zvyšuje o 30€ na 10 platiacich detí.
Cena výletu zahŕňa: autobusová doprava (max. do 150km), vstupné (max. 4€/osoba).
 
Školy v prírode
 

Zdravotník BASIC - Ak by ste mali záujem o zdravotný dozor pre Vaše deti, radi Vám zabezpečíme zdravotníka s kurzom prvej pomoci a základnou lekárničkou v cene 6€/dieťa/pobyt*. (*pri min. počte 30 detí)

Zdravotník PLUS - je odborne spôsobilým zdravotníkom, ktorý vykonáva zdravotnícku funkciu (lekár, zdravotná sestra, pôrodná asistentka alebo záchranár), s lekárničkou v cene 250€/pobyt(5 dní/4 noci).
V prípade predĺženia pobytu je doplatok 50 €/deň
 
Poistenie - v prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie UNION (poistenie batožiny, poistenie zodpovednosti za škody, úrazové poistenie, poistenie storna zájazdu) za cenu 0,40,- €/dieťa/deň.
 
Doprava:
CK AZAD Vám ponúka dopravu vlastnými luxusnými 49, 53, 54, 58 a 63 miestnymi autobusmi SCANIA IRIZAR PB (top class) vybavenými klimatizáciou, DVD, chladničkou a minibarom za veľmi výhodných cenových podmienok. Našu autobusovú dopravu Vám zabezpečíme z každého miesta SR. 

Kvalifikovaný sprievodca:
Za doplatok 19€/os. vám vieme zabezpečiť služby kvalifikovaného sprievodcu na Vašom viacdňovom zájazde alebo výlete.

Benefity a zľavy
Zľavy:
Zľava za skorý nákup
Pri rezervácii lyžiarskeho výcviku do 11.11.2016, jarnej školy v prírode a zahraničných výletov do 16.12.2016 a rezervácií jesennej ŠvP do 13.03.2017 dostanete od nás zľavu 13€/žiak - „štastná 13".
Školy v prírode v mesiacoch apríl, september a október majú zľavu 5€ z katalógových cien (plus možnosť získania zľavy pri rezervácii za skorý nákup).

Vernostná zľava
Absolvovali ste s nami ŠvP alebo LV aspoň raz a nestihli ste zľavu za skorý nákup? Ponúkame Vám vernostnú zľavu vo výške 5€ na každého žiaka.

Prekvapenie - Azaďáčik
Každý žiak, ktorý sa s našou CK AZAD zúčastní školy v prírode, získa poukaz na zľavu 10€ z našich letných aj zimných táborov organizovaných na Slovensku aj v zahraničí + TRIČKO CK AZAD.
*kombinácia jednotlivých zliav nie je možná

Najlepšia cena LUX autobusovej dopravy pre Vás!
Ceny v katalógu sú kalkulované z Bratislavy a Košíc. V prípade iného nástupného miesta, alebo menšieho počtu žiakov ako máme uvedené v ponuke nás neváhajte kontaktovať, cenu Vám upravíme na mieru podľa Vašich požiadaviek. 

Predĺžený pobyt!
Začnite svoj pobyt už v nedeľu a vychutnajte si tak viac nezabudnuteľných dní školy v prírode. Každý deň naviac je za doplatok 15€/dieťa/deň (BASIC) a 20€ alebo 22€/dieťa/deň (COMFORT a EXCLUSIVE).
Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby: