Chorvátsko - ostrov Hvar /ostrov Vis - pobyt

Chorvátsko - ostrov Hvar 

Ostrov Hvar - hotel Arkada
Najslnečnejší ostrov Chorvátska – vítame Ťa na ostrove Hvar. Vykroč spolu s nami spoznať krásy tohto malebného miesta. Na vlastnej koži zaži omamnú vôňu levandule a rozmarínu, ktorá sa šíri celým ostrovom. Vychutnaj si plavbu loďou, uži si množstvo zábavy a oddychu. Ostrov, ktorý je ozajstným rekordérom v počte slnečných dní patrí k tím najromantickejším a má prívlastok „chorvátska Madeira“.
 

Ubytovanie: Hotel Arkada/Issa patria do známeho hotelového komplexu Helios. Ubytovanie je v 2 lôžkových izbách s kúpeľňou a WC, balkónom alebo veľkou terasou. Pláže pri hoteloch sú čiastočne okruhliakové, piesočné alebo betónové a nachádzajú sa vo vzdialenosti cca 100 metrov od hotelov. 
 
Strava: Vynikajúca a kvalitná chorvátska strava. Raňajky aj večere sú podávané formou bufetových stolov. 
 
Máj 7 dní/4 noci 187€ 10 dní/7 nocí 257€
Jún 7 dní/4 noci 192€ 10 dní/7 nocí 262€

V prípade záujmu využite náš kontaktný formulár.


Cena zahŕňa: poistenie insolventnosti CK, doprava moderným klimatizovaným autobusom, 7dní/4 noci alebo 10 dní/7nocí ubytovanie s polpenziou, DPH. 
Pedagóg grátis 1/15.

Cena nezahŕňa: komplexné cestovné poistenie do zahraničia. Možnosť doobjednať KCP v CK AZAD za 1,60€/deň. Pobytovú taxu. Možnosť plnej penzie. V prípade záujmu o inú lokalitu pre váš pobyt nás neváhajte kontaktovať. Radi  vám zabezpečíme výlet do vami vybranej destinácie. komplexné cestovné poistenie do zahraničia. Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX