Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
  • Termíny a ceny
  • Ubytovanie
  • Popis hotela
  • Popis miesta
  • Mapa

Termíny a ceny

Mesiac od
Dĺžka
Strava
Doprava
Termín
Dĺžka
Strava
Doprava
Zľava
Ušetríte
Cena od
19.08.2024 - 26.08.2024
8 dní
Plná penzia
Vlastná
10%
-35 €
304 €
19.08.2024 - 26.08.2024
8 dní
Plná penzia
Autobusová
9%
-35 €
339 €

Ubytovanie a rozmiestnenie osôb

Popis hotela

Popis ubytovania:

Ak si myslíš, že na tomto tábore sa budeš pretĺkať nudnými dňami čakaním na nočnú disco, tak si na omyle! Zažil si už niekedy deň naruby? Color Run, UV Disko či virtuálna realita?

Toto všetko a  mnoho iných neskutočných vecí zažiješ jedine na VIP Teen Stars. Nie nadarmo vravíme, že teenagerom patrí toto leto.

 Správny teenager robí všetko pre to, aby každý letný deň bol zároveň jednou veľkou párty. Ak si presne takýto, tešíme sa už na teba!

Vybavenie hotelu:

Areál rekreačného zariadenia Hotel Hlboké sa rozprestiera na svahu nad Bojnicami a Bojnickým zámkom v lesnatom prostredí Strážovských vrchov V priestoroch hotela vo vstupnej hale sa nachádza recepcia s posedením a wifi pripojením. Hotel disponuje vlastnou jedáleňou s kapacitou až 100 miest. Súčasťou hotela je taktiež spoločenská miestnosť, konferenčná sála vybavená TV, DVD, videoprehrávačom, data projektorom.

Areál ponúka dokonalé súkromie, bezpečnosť a bohaté možnosti využitia voľného času a rozličných aktivít. K dispozícii je možné využiť tenisový kurt, asfaltové a trávnaté ihriská pre loptové hry, detské ihrisko, altánok s grilom a ohnisko. 

Vybavenie izieb:

Hotel ponúka ubytovanie v 2 až 4-lôžkových izbách. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a TV so satelitným príjmom.

Šport, relax, zábava:

SUMMER AZAD FUN PARK
“SKVELÝ, JEDINEČNÝ, VEĽKOLEPÝ, JEDINÝ SVOJHO DRUHU“
Tábor organizovaný našou CK má ako jediný na Slovensku k dispozícii SUMMER-AZAD FUN PARK. Okrem komfortného ubytovania, prekrásneho prostredia, pútavého programu, aj tento rok prinášame náš zábavný park. Len v našich táboroch majú deti možnosť užívať si počas svojho pobytu adrenalín, radosť a smiech. Obohatením pobytu je návšteva skvelého FUN PARK-u situovaného priamo v areáli zariadenia. Zábavné a nafukovacie atrakcie, stage s profesionálnou zvukovou a svetelnou technikou, cukrová vata, popcorn, to všetko a ešte viac bude deťom k dispozícii počas pobytu v našom jedinečnom tábore.

Stravovanie:

5x denne strava, pitný režim počas celého dňa. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou alebo rôznymi intoleranciami.  

Cena zahŕňa:

Cena zahŕňa ubytovanie, 5x denne stravu (raňajky formou bufetových stolov, večera jednotné jedlo), pitný režim, celotáborový program, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, pohotovostné vozidlo, odmeny do súťaží, insolventnosť CK, DPH.

Cena nezahŕňa:

Celodenný výlet za doplatok 20€.

Program:

TOTO ŤA NEMINIE:
Cesta ku Šalagonovej hore, Treasure hunt, Color Run, Bahenné vojny, Do hory-do ľesa, Fun-vloging a Selfiemánia, Pomýlená Olympiáda, Naprieč Saharou, Ochoč si srnku, Tour de donovaly, Univerzita teen veku, Cesta hviezdnou oblohou, Black&White Party a množstvo ďalšieho programu pre crazy teenagerov.

NADUPANÝ PROGRAM:
UV video Disko, Milujem AZAD, Noc filmových hviezd, Dobre vedieť, či radšej nevedieť, Záhada zakázaného lesa, Shazam kvíz, Movie night, OTA - osobnaosť tábora AZAD. Na Teenage sa nudiť jednoducho nebudeš!

MASÍVNE EFEKTY:
Rozhlasové, tanečné, spevácke, moderátorské a herecké štúdiá, laserová, dymová a penová show, stroboskop, letecký dron, svetelné efekty, video – disko, adrenalínové športy, letné kino, ohňostroj, zábavné nafukovacie atrakcie, lezecká stena a iné.

FARBÁM NEUJDEŠ!
Zachytil si na nete čo je to COLOR RUN? Že nie? Jedinečný beh plný zábavných úloh a v konečnom dôsledku aj farebných bômb, ktorým jednoducho nemáš šancu uniknúť. Fantastické farebné fotky s tvojimi kamošmi následne určite získajú nejaké tie lajky na Instagrame či Facebooku. Poslednźch 5 rokov sa naši teenageri vybláznili počas jedinej UV diskotéky na Slovensku. Nie, to nie je obyčajná diskotéka podporená UV svetlom. Naša UV disko je bombová diskotéka pod holým nebom. Najväčšie šialenstvo vypukne, keď na celú skupinu tancujúcich teenagerov začnú z vodných pištolí pulzovať špeciálne zmývateľné farby. Pri UV osvetlení tejto bláznivej šou zrazu vidíš iba hmýriace sa farebné klbko ľudí. Čo ti budeme hovoriť - totálna divočina! Ak si na tábore zažil už všetko, tak TOTO rozhodne nie.

THE BEST: VLASTNÝ HUDOBNÝ FESTIVAL
Jedine s CK AZAD môžeš zažiť najväčší táborový festival, kde určite stretneš svoje obľúbené spevácke hviezdy. S CK AZAD máš možnosť spoznať sa s najznámejšími slovenskými hudobnými skupinami, finalistami SuperStar alebo osobami slovenského showbiznisu (návšteva hviezd ako napr. kúzelník Talostan, Martin Harich, Peter Cmorík, Roman Juraško, Vladimír Kobielsky, Kristína, ..   

·      NEZABUDNUTEĽNÝ THE GREAT GATSBY
Deti sa môžu tešiť aj na neskutočný večer a párty v štylé THE GREAT GATSBY, kde si budú môcť vybrať z mnoho miešaných drinkov (nealkoholických) a zažiť párty, aká bola kedysi! Okrem iného deti čaká celodený výlet do Bojníc spojený s prehliadkou mesta a návštevou ZOO. Počas pobytu sa naši táborníci môžu tešiť taktiež na návštevu neďalekej vyhliadky Čajka v prípade nepriaznivého počasie alebo návšteva kúpaliska.

Doprava:

Autobusová za doplatok - 35,-€
Nástupné miesta:
BA, TT, NR, NZ, ZH, ZV, BB, PO, KE, RV, RS, PP, LE, LM, BR
*nástupné miesta platia pri min. počte 8 osôb*

Mapa