Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
  • Termíny a ceny
  • Ubytovanie
  • Popis hotela
  • Popis miesta
  • Mapa

Termíny a ceny

Mesiac od
Dĺžka
Strava
Doprava
Termín
Dĺžka
Strava
Doprava
Zľava
Ušetríte
Cena od
08.07.2024 - 15.07.2024
8 dní
Plná penzia
Vlastná
11%
-35 €
294 €
08.07.2024 - 15.07.2024
8 dní
Plná penzia
Autobusová
10%
-35 €
329 €
12.08.2024 - 19.08.2024
8 dní
Plná penzia
Vlastná
11%
-35 €
294 €
12.08.2024 - 19.08.2024
8 dní
Plná penzia
Autobusová
10%
-35 €
329 €
19.08.2024 - 26.08.2024
8 dní
Plná penzia
Vlastná
11%
-35 €
294 €
19.08.2024 - 26.08.2024
8 dní
Plná penzia
Autobusová
10%
-35 €
329 €

Ubytovanie a rozmiestnenie osôb

Popis hotela

Popis ubytovania:

Najobľúbenejší tábor AZAD táborníkov nebude chýbať ani toto leto! Máme pre teba pripravený taký bohatý program, že ohýbanie sa od smiechu nebude stačiť. Slnečné lúče, nikdy nekončiace tóny letných vypalovačiek a totálne blázniví animátori ti garantujú, že o zábavu máš postarané.

Vybavenie hotelu:

Areál rekreačného zariadenia Hotel Hlboké sa rozprestiera na svahu nad Bojnicami a Bojnickým zámkom v lesnatom prostredí Strážovských vrchov V priestoroch hotela vo vstupnej hale sa nachádza recepcia s posedením a wifi pripojením. Hotel disponuje vlastnou jedáleňou s kapacitou až 100 miest. Súčasťou hotela je taktiež spoločenská miestnosť, konferenčná sála vybavená TV, DVD, videoprehrávačom, data projektorom.

Areál ponúka dokonalé súkromie, bezpečnosť a bohaté možnosti využitia voľného času a rozličných aktivít. K dispozícii je možné využiť tenisový kurt, asfaltové a trávnaté ihriská pre loptové hry, detské ihrisko, altánok s grilom a ohnisko. 

Vybavenie izieb:

Hotel ponúka ubytovanie v 2 až 4-lôžkových izbách. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a TV so satelitným príjmom.

Šport, relax, zábava:

SUMMER AZAD FUN PARK
“SKVELÝ, JEDINEČNÝ, VEĽKOLEPÝ, JEDINÝ SVOJHO DRUHU“
Tábor organizovaný našou CK má ako jediný na Slovensku k dispozícii SUMMER-AZAD FUN PARK. Okrem komfortného ubytovania, prekrásneho prostredia, pútavého programu, aj tento rok prinášame náš zábavný park. Len v našich táboroch majú deti možnosť užívať si počas svojho pobytu adrenalín, radosť a smiech. Obohatením pobytu je návšteva skvelého FUN PARK-u situovaného priamo v areáli zariadenia. Zábavné a nafukovacie atrakcie, stage s profesionálnou zvukovou a svetelnou technikou, cukrová vata, popcorn, to všetko a ešte viac bude deťom k dispozícii počas pobytu v našom jedinečnom tábore.

Stravovanie:

5x denne strava, pitný režim počas celého dňa. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou alebo rôznymi intoleranciami.  

Cena zahŕňa:

Cena zahŕňa ubytovanie, 5x denne stravu (raňajky formou bufetových stolov, večera jednotné jedlo), pitný režim, celotáborový program, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, pohotovostné vozidlo, odmeny do súťaží, insolventnosť CK, DPH.

Cena nezahŕňa:

Celodenný výlet za doplatok 20€.

Program:

ZÁBAVNÉ A DOBRODRUŽNÉ HRY:
Slnko-piesok a kopa snehu, Chyť ma ak to dokážeš, Aha deti - slnko svieti, 71 a 3 dôvody na radosť, Invázia trolov, Muchy vs Slony, Color run, Expedícia v oblakoch, Žartove vlastné letokruhy, Šialená škola, Magický krst, Za bránou fantázie, Scoobyho tesák a iné.

ŠPIČKOVÝ PROGRAM:
Street dance show, OTA - osobnosť tábora AZAD, Summer party, Caraoke duel, Disco light show, Milujem AZAD, Noc Oskarov, Postrelená špekačka, a iné. 

EFEKTY:
Rozhlasové, tanečné, spevácke, moderátorské a herecké štúdiá, laserová, dymová a penová show, stroboskop, svetelné efekty, video – disko, adrenalínové športy, letné kino, ohňostroj, zábavné nafukovacie atrakcie, lezecká stena a ešte oveľa viac.

THE BEST: VLASTNÝ HUDOBNÝ FESTIVAL

Jedine s CK AZAD môžeš zažiť najväčší táborový festival, kde určite stretneš svoje obľúbené spevácke hviezdy. S CK AZAD máš možnosť spoznať sa s najznámejšími slovenskými hudobnými skupinami, finalistami SuperStar alebo osobami slovenského showbiznisu (návšteva hviezd ako napr. kúzelník Talostan, Martin Harich, Peter Cmorík, Roman Juraško, Vladimír Kobielsky, Kristína, ..   

NEZABUDNUTEĽNÝ THE GREAT GATSBY

Deti sa môžu tešiť aj na neskutočný večer a párty v štylé THE GREAT GATSBY, kde si budú môcť vybrať z mnoho miešaných drinkov (nealkoholických) a zažiť párty, aká bola kedysi! Okrem iného deti čaká celodený výlet do Bojníc spojený s prehliadkou mesta a návštevou ZOO. Počas pobytu sa naši táborníci môžu tešiť taktiež na návštevu neďalekej vyhliadky Čajka v prípade nepriaznivého počasie alebo návšteva kúpaliska.

Doprava:

Autobusová za doplatok - 35,-€
Nástupné miesta:
BA, TT, NR, NZ, ZH, ZV, BB, PO, KE, RV, RS, PP, LE, LM, BR
*nástupné miesta platia pri min. počte 8 osôb*

Mapa