Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
  • Termíny a ceny
  • Ubytovanie
  • Popis hotela
  • Popis miesta
  • Mapa

Termíny a ceny

Mesiac od
Dĺžka
Strava
Doprava
Termín
Dĺžka
Strava
Doprava
Zľava
Ušetríte
Cena od
26.07.2023 - 02.08.2023
8 dní
Plná penzia
Vlastná
9%
-25 €
264 €
26.07.2023 - 02.08.2023
8 dní
Plná penzia
Autobusová
8%
-25 €
289 €
09.08.2023 - 16.08.2023
8 dní
Plná penzia
Vlastná
9%
-25 €
264 €
09.08.2023 - 16.08.2023
8 dní
Plná penzia
Autobusová
8%
-25 €
289 €

Ubytovanie a rozmiestnenie osôb

Popis hotela

Popis ubytovania:

Pomóóc! Tatko Šmolko je preč, zmizol úplne bez stopy. Chytil ho Gargamel, stratil sa v lese alebo sa zatúlal do úplne inej rozprávky?

 

 

Pomôž ho toto leto Šmolkom najsť . Vydaj sa teda spolu s ďalšími kamarátmi na dobrodružstvo naprieč rozprávkovým svetom, zdolávaj prekážky,  rieš zaujímavé úlohy a stretávaj aj mnohé iné ozajstné rozprávkové postavičky.

Vybavenie hotelu:

K dispozícii hotel ponúka konferenčnú miestnosť a priestranné spoločenské miestnosti, herne. Zariadenie je vybavené recepciou, reštauráciou a prevádzkovaným bufetom s drobným občerstvením.

Vybavenie izieb:

Hotel disponuje dvoj až štvorlôžkovými izbami s možnosťou prístelky a niekoľkými nadštandardnými apartmánmi s vlastnými sociálnymi zariadeniami.

Stravovanie:

5x denne strava, pitný režim. V prípade potreby zabezpečíme stravu pre celiatikov a špeciálne upravenú stravu pre deti s alergiou.  

Cena zahŕňa:

Cena zahŕňa ubytovanie, 5x denne stravu (raňajky formou bufetových stolov, večera výber z 2 jedál), pitný režim, celotáborový program, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, pohotovostné vozidlo, odmeny do súťaží, insolventnosť CK, DPH.

Cena nezahŕňa:

Celodenný výlet za doplatok 20€.

Doprava:

Doprava: autobusová - 25,-€.Nástupné miesta: BA, TT, NR, NZ, ZH, ZV, BB, PO, KE, RV, RS, PP, LE, LM, BR*nástupné miesta platia pri min. počte 8 osôb*

Program tábora:

ZÁBAVNÉ A DOBRODRUŽNÉ HRY:

 

Letná škola kúziel, Tajomstvo zakliateho lesa, Bežný život príšeriek, Mimoni útočia, Srdce, Človeče zatoč sa, Koláčové kolotoče, Nekonečný príbeh, Šmolkolympiáda, Cesta rozprávkovým svetom a mnohé iné.

 

ŠPIČKOVÝ PROGRAM:

Princ a princezná večera, Ja tak rád trsám - trsám, Svetelná diskotéka, Polnočný bál, Milujem AZAD, Letné kino, Selfie s rozprávkovou postavičkou a ďalšie milé hry...

 

EFEKTY:

Nafukovacie atrakcie, profesionálny rozprávkoví maskoti, cukrová vata, ľadová drť, tanečné a spevácke štúdiá, letné kino plné najkrajších rozprávok, videodiskotéka, ohňostroj a iné..

video1:

Mapa