Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
  • Termíny a ceny
  • Ubytovanie
  • Popis hotela
  • Popis miesta
  • Mapa

Termíny a ceny

Mesiac od
Dĺžka
Strava
Doprava
Termín
Dĺžka
Strava
Doprava
Zľava
Ušetríte
Cena od
21.06.2024 - 25.06.2024
5 dní
Raňajky
Autobusová
299 €
22.06.2024 - 26.06.2024
5 dní
Raňajky
Autobusová
299 €
23.06.2024 - 27.06.2024
5 dní
Raňajky
Autobusová
299 €

Ubytovanie a rozmiestnenie osôb

Popis hotela

Informácie o výlete:

Navštívte 18 miliónovú metropolu červených autobusov, módy, financií, divadla, histórie ale aj parkov, bezplatných galérií, výstav a múzeí.

Deň 1:

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách.

Deň 2:

V ranných hodinách príchod do Londýna, spoločná prehliadka so sprievodcom: observatórium v Greenwichi, loď Golden Hind piráta F. Draka, Shakespearovo divadlo Globe, múzeum moderného umenia Tate Modern, katedrála St. Paul´s, Monument - pamätník na Veľký požiar, bývalý kráľovský hrad Tower of London, jediný zdvíhací most Tower Bridge a Doky sv. Kataríny. Vo večerných hodinách ubytovanie a nocľah.

Deň 3:

Po raňajkách pokračovanie v prehliadke pamiatok mesta: Westminsterská katedrála,výmena stráží pred Buckinghamským palácom, návšteva múzea voskových figurín madam Tussaud, návšteva múzeí v štvrti Kensington - Prírodovedné, Geologické, Vedecké a Viktória a Albert múzeum, prípadne návšteva parkov Hyde Park, Kensington Gardens a Royal Albert Hall a pamätníka Albert Memorial. Návrat na ubytovanie vo večerných hodinách.

Deň 4 :

Po raňajkách pokračovanie v prehliadke mesta: British Museum, National Gallery na Trafalgar Square, vládna štvrť Whitehall, kráľovská katedrála Westminster Abbey, Parlament s vežou Big Ben, obrie koleso London Eye, štvrť zábavy Soho s Čínskou štvrťou a Piccadilly Circus. Individuálne voľno ( návšteva futbalového štadiónu, druhá čas skupiny možnosť nákupov na známej Oxford street). V podvečerných hodinách odchod z Londýna.

Deň 5:

Pokračovanie v ceste s príchodom na Slovensko vo večerných hodinách.

Program a dĺžku výletu je možné upraviť podľa vlastných predstáv. 

Cena zahŕňa:

Autobusovú dopravu luxusným klimatizovaným autobusom, 2x ubytovanie s raňajkami, skupinový bonus 45:3 GRÁTIS, poistenie insolventnosti CK

 

Možnosti doplatku:

Profesionálny sprievodca 30€/osoba

 

Mapa