Wellness hotel Chopok****

Jasná pod Chopkom sa nachádza na samom začiatku národného parku Nízke Tatry, čo ju predurčuje k veľkému množstvu letných aj zimných turistických aktivít od prechádzok po upravených turistických trasách, cez lyžovanie, bežkovanie, paragliding až po vysokohorskú turistiku a horolezectvo.

Wellness Hotel Chopok ****, ktorý bol vyhlásený za najlepší 4* hotel na Slovensku, je zárukou príjemne strávenej dovolenky uprostred tohto krásneho prostredia s množstvom možností. Ponúka priestranné a moderne zariadené
izby vhodné aj pre  viac-generačné rodiny. Hostia môžu po náročnom dni využiť hotelovú reštauráciu, ktorá ponúka jedlá slovenskej a zahraničnej kuchyne, bary a samozrejme bazény a saunové svety Plesnivec a Praslička.

Ubytovanie:

Hotel poskytuje ubytovanie v 80 priestranných izbách PRASLIČKA a PLESNIVEC  Útulnú atmosféru ubytovania ešte viac umocňuje štýlový krb na drevo v izbách typu DE LUX PLESNIVEC a DE LUX PRASLIČKA.
 
Izba Praslička pre 2-3 osoby má 2 pevné lôžka, 1 rozťahovací gauč, ktorý je možné použiť ako prístelku. Izba má tiež francúzske okno.
 
Izba Plesnivec pre 2-3 osoby má 2 pevné lôžka, 1 rozťahovací gauč, ktorý je možné použiť ako prístelku. Izba má tiež balkón.
 
Izba Praslička pre 3-4 osoby má 3 pevné lôžka, 1 rozťahovací gauč, ktorý je možné použiť ako prístelku. Izba má tiež francúzske okno.

DE LUX izba Praslička pre 3-4 osoby má 3 pevné lôžka a 1 rozťahovací gauč, ktorý je možné použiť ako prístelku. Izba disponuje aj štýlovým krbom na drevo a balkónom.

Rodinná izba Plesnivec pre 4-5 osôb je zložená z 2 oddelených spální a 2 kúpeľní. Nachádzajú sa tu 4 pevné lôžka a 1 rozťahovací gauč. V hlavnej spálni sú k dispozícii dispozícii 2 pevné lôžka a 1 rozťahovací gauč, ktorý je možné použiť ako prístelku. Z každej spálne je samostatný vstup do kúpeľne. Každá Rodinná izba pre 4-5 osôb má balkón.
 
Rodinná DE LUX izba Plesnivec pre 4-5 osôb sa skladá sa z 2 oddelených spální a 2 kúpeľní a poskytuje komfortné ubytovanie na 4 pevných lôžkach a 1 rozkladacom gauči. V hlavnej spálni sa nachádzajú 2 pevné lôžka a 1 rozkladací gauč, ktorý je možné použiť ako prístelku. Z každej spálne je samostatný vstup do kúpeľne. Táto rodinná izba pre 4-5 osôb má terasu.
 
Rodinná izba Plesnivec pre 5-6 osôb sa skladá z 2 oddelených spální a 1 kúpeľne a poskytuje príjemné ubytovanie pre väčšie rodiny.V hlavnej spálni sú k dispozícii 3 pevné lôžka a 1 rozkladací gauč, ktorý je možné použiť ako prístelku. V ďalšej spálni sú k dispozícii 2 pevné lôžka, ktoré sú oddelené. Izba má terasu a vlastné sociálne zariadenie.
 
Rodinná izba Praslička pre 5-7 osôb sa skladá z izby Praslička pre 2-3 osoby a izby Praslička pre 3-4 osoby, z ktorých každá má vlastnú kúpeľňu. Izby sú prepojené zvukotesnými dverami.
 
Rodinná DE LUX izba Praslička pre 5-7 osôb sa skladá z izby Praslička pre 2-3 osoby a DE LUX izby Praslička pre 3-4 osoby, z ktorých každá má vlastnú kúpeľňu. Izby sú prepojené zvukotesnými dverami a útulnú atmosféru ubytovania v týchto izbách umocňuje štýlový krb na drevo.
 
Každá izba disponuje vlastné sociálne zariadenie, minibar, trezor, zabudovaný sušič na vlasy, LCD TV, telefón, internetové pripojenie, kávový a čajový servis.
 
Stravovanie:

Raňajky sú podávané formou bufetu so širokou ponukou jedál. Hosťami veľmi obľúbená 5-chodová večera pozostáva z individuálneho výberu zeleninových šalátov, servírovaného predjedla, servírovanej polievky a hlavného jedla.  Večerové menu obsahuje jedlá z čerstvých rýb, hydiny, cestovín, vegetariánske špeciality a jedlá z grilu. Pre našich detských hostí je každý deň pripravované špeciálne detské večerové menu.
 
Wellness:

V ponuke hotela nájdete 2 samostatné saunové svety -saunový svet s bazénom osobitne pre rodiny s deťmi (Plesnivec) a samostatný saunový svet s bazénom pre dospelých (osoby nad 16 rokov) hľadajúcich ticho vodnej pary (Praslička).

Plesnivec - príjemná 32-stupňová voda 15-metrového bazéna ponúka okrem tradičných vodných hier i cvičenie. Malí neplavci sa určite zabavia v neplaveckom bazéniku len pár krokov od plaveckého bazéna. Rodičia tak majú svoje ratolesti neustále „na očiach“. Súčasťou saunového sveta Plesnivec je i vnútorná a vonkajšia vírivka, fínska, infra, bio a bylinková sauna, ako aj aromatický parný kúpeľ s tepidáriom a ochladzovacím bazénom. 
 
Praslička - bazén a sauny sú určené výlučne pre hostí starších ako 16 rokov, čo zaručuje príjemné a nehlučné prostredie. Plavecký 20-metrový bazén s teplotou vody 29 °C je umiestnený na najvyššom poschodí s krásnymi výhľadmi do okolitej prírody. Súčasťou bazénového komplexu je priestranný hydromasážný whirpool s masážnymi tryskami, ktoré prispejú k uvoľneniu napnutého svalstva. 
Ponorte sa do ticha saunového sveta s fínskou, infra, bio a bylinkovou saunou. Načerpajte silu v aromatickom parnom kúpeli a dobite si energiu v masážnych sprchách.
 
Pobyty:

Ubytovanie s raňajkami a popoludňajším olovrantom:

Izba / noc 29.10.-02.11. 02.11.-21.12. 21.12.-26.12.
27.02.-.05.03.
26.12.-07.01 07.01.-27.02.
Izba Praslička pre 2 os. 139€ 125€ 165€ 235€ 155€
Izba Plasnvec pre 2 os. 149€ 135€ 175€ 245€ 165€
Izba Praslička pre 3 os. 205€ 185€ 235€ 285€ 225€
DeLux izba Plesnivec pre 4 os. 245€ 219€ 279 319€ 269€

Ceny zahŕňajú: Ubytovanie s raňajkami a popoludňajším olovrantom na 1 noc na izbu, vstup do plaveckého bazéna Plesnivec a Praslička, saunového sveta Plesnivec a Praslička, fitness centra, detský kútik, detské ihrisko, Wifi, parkovania

Možnosť doobjednania večerí: 18 €/os nad 12 r., 10 €/dieťa od 5 – 12 r., 6 €/dieťa od 2 – 5 r.

Wellness pobyt pre dvoch (min. 3 dni)

od 379 € / 2 os / pobyt

Cena zahŕňa: ubytovanie, bufetové raňajky, večeru (5-chodové menu), 1 x uvítací nápoj, neobmedzený vstup na bazén Plesnivec (15 x 7,5 m) v čase prevádzky, neobmedzený vstup do saunového sveta Plesnivec v čase prevádzky, neobmedzený vstup do profesionálneho fitnes centra, 1 x uvoľňujúca relaxačná masáž (20 min.) na osobu, šampanské a jahody/ananás na izbe, 1 x dezert "Demänovský sen" na osobu, 1 x nápoj Aperol Spritz na osobu pri večeri, bowling 60 min., kávový a čajový servis na izbe, WiFi , parkovanie
 
Wellness pobyt „Dámska jazda“ (min. 3 dni)

od 185 € / os / pobyt

Cena zahŕňa: ubytovanie, bufetové raňajky, večeru (5-chodové menu), 1 x uvítací nápoj, neobmedzený vstup na bazén Plesnivec (15 x 7,5 m) v čase prevádzky, neobmedzený vstup do saunového sveta Plesnivec v čase prevádzky, neobmedzený vstup do profesionálneho fitnes centra, 1 x Indická masáž hlavy na osobu (40 min.), šampanské na izbe, 1 x dezert "Demänovský sen" na osobu, 1 x nápoj "Sex on the beach" na osobu v bare, kávový a čajový servis na izbe, WiFi , parkovanie
 
 
Wellness pobyt pre seniorov (min 3 dni):

od 199  / os / pobyt

Cena zahŕňa ubytovanie, bufetové raňajky, 5- chodovú večeru, uvítací nápoj, neobmedzený vstup do relaxačného bazéna PLESNIVEC , neobmedezný vstup do saunového sveta PLESNIVEC , neobmedzený vstup do fitness centra, 1 x relaxačnú masáž (20 min.), 1 x parafínový zábal chodidiel (20 min.), 1 x dezert "Demänovský sen" na osobu, 1 x šálka kávy alebo čaju, biliard/1 hodinu, župan a papučky na izbe, kávový a čajový servis na izbe, WiFi , parkovanie.

Jesenné prázdniny (29.10 – 2.11.2020)

od 79,50 € / os / noc
 
Cena zahŕňa: ubytovanie, 1 x uvítací nápoj, bufetové raňajky a popoludňajšie občerstvenie, neobmedzený vstup do relaxačného bazéna PLESNIVEC, neobmedzený vstup do plaveckého bazéna PRASLIČKA, neobmedzený vstup do detského bazéna, neobmedezný vstup do saunového sveta PLESNIVEC , neobmedzený vstup do saunového sveta PRASLIČKA, neobmedzený vstup do profesionálneho fitness centra, detský kútik "Chopíkov detský svet", LEGO detský kútik, detské ihrisko, animácie, WiFI, parkovisko
 
V našej ponuke nájdete aj množstvo ďalších pobytov ako napr:

Očistná čakrová terapia  (min  3 dni)                                                                                  od 215 € / pobyt / os
Joga pobyt s Fredym Ayisim (09.10. – 11.10.2020)                                                           od 219 € / pobyt / os
Fit pobyt so Zorou Czoborovou (17.10. – 20.10.2020)                                                      od 275 € / pobyt / os
Vianoce 2020 (21.12. – 26.12.2020)                                                                                     od   62 € /  noc / os
 
Pre viac informácií ohľadom doplatkov, cien mimosezóny a s akýmikoľvek inými otázkami sa prosím obráťte na našu prevádzku telefonicky alebo emailom

Doporučujeme:


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX